Smíšená sauna

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.10.2005 14:21 - Lenka

S kámoškami rády chodíme do sauny. Občas však není volno, tak musíme do smíšené. Je nás tam vždy kolem 15. Udivuje mě, jak se chlapi a některé ženské tam vůbec nestydí ! Ženské sedí na lavičkách s roztaženýma nohama, před nima chlapi je "nenápadně" pozorují, přičemž si také vůbec nic "nehlídají" Vlivem tepla se jim vše protahuje a plandá. Přitom jde o lidi, kteří se navzájem neznají. Ne, že bychom tam chodily v plavkách, ale vždy si hlídáme aspoň ručník tam dole. Je to normální i jinde, nebo máme hledat jinou saunu ?

reagovat 30.10.2005 14:19 - Jirka

Do sauny nechodim, ale take by mne pripadalo spis vic normalni nejak se kolem boku zahalit nez z toho delat vseobecnou prehlidku pohlavnich organu.

reagovat 31.10.2005 10:29 - JariskovaT

To musite tu saunu pekne naplnit co?
V saune je normalni ze jsou lide nazi, neni na tom nic spatneho, ostatne moc toho videt stejne neni, jelikoz je tam dosti tlumene svetlo.

reagovat 31.10.2005 10:38 - Jeanette

Z Tveho prispevku je videt, ze nejvic po lidech asi koukas Ty, co???

reagovat 31.10.2005 10:51 - dodo

Sauna je krásne relaxačné miesto a ten pocit po nej je nádherný. Pokia? je normálne vyhriata, teda poriadne, tak žiadne erotické chúťky nevznikajú. Chodil som do jednej, ktorá bola otvorená v nede?u dopoludnia a to bola tá doba, ktorá práve zamestnaným vyhovovala. Chodili do nej obe pohlavia, matka s dcérou, chlapi i ženy všetkých vekových kategórií a nikdy sa nič divného nestalo. Bol to už "zohraný tím", každý sa staral o seba a absolútne neriešil, či ten alebo tá sedí tak, či tak. To teplo dávalo zabrať každému a všetci sme si boli rovní. Predsa i na nuda pláži je to rovnaké, aj keď menej fyzicky náročné. Absolútne žiadny problém v tom nevidím. To by ženy museli chodiť len ku gynekologičkám a rodiť výhradne u ženských. Muži podobne. Snáď každý uzná, že je to blbosť. Neh?adajme problém tam, kde nie je. (Tú saunu, bohužia?, pre verejnosť zatvorili, lebo bola ve?mi dobrá. Teraz slúži výhradne na liečebné účely.)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.12.2017 15:03 - Jura

Chodím většinou do...

Já se v pánské necitim dobře.

reagovat 18.12.2017 13:12 - Jan

mám dosti špatné zkušenosti ze zařízení výhradě pro muže. Tam je plno homo, co bohužel shání partnery, nevhodně se při tom chovají. Nappř. začne koukat na mladého muže a přitom si ostentativně začne přetahovat předkožku sem a tam. Ne rychle jak při honění, ale spíš gestem cosi naznačuje. Tohle by si před ženami nedovolil. Nakonec ve smíšené sauně muži sedí obvykle nazí, ručník dají pod sebe. Dost žen si dá ručník kolem boků, tak i přijdou a odejdou, nahá je jen ve sprše a bazénku, pak se zas zabalí. Takže pro čumily to není.

reagovat 18.12.2017 14:40 - Arnošt

Moje přítelkyně by chodila nahá pořád kdyby mohla. V létě se opaluje nahá na pláži i na balkoně, doma pořád nahá. Dokonce pracuje nahá i u rodičů na zahradě. V zimě chodí do společné sauny a také nahá. Rozhodně není z těch co se starají co si o ní ostatní myslí. V létě jsme šli z nudapláže a spustil liják, oba jsme byli mokří až na kost. Ona si sundala elastické šaty a šla jen v tangách, podprsenku nosí jen do práce. Má malá pevná prsa a nepotřebuje ji. Já podle ní si sundal košili a šel jen v kraťasích. Než jsme došli k autu, prošli jsme jen kolem pár rybářů koukajících na vodu, asi ji viděli ale na nudapláži ji vidělo nahou tolik chlapů že jeden navíc nic neznamená.

reagovat 18.12.2017 18:07 - Vix

V saunách je tolik baktérií, že byste se zblili! Teď he velká móda tahat tam malé děti, aby mladé maminky byly IN. Nahota je jedna věc a móda, pozérství, snobárna, druhá.

reagovat 18.12.2017 20:36 - No

V saunách je tolik...

Je to hnusné,nahá mladá těla.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *