Smíšená sauna

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.10.2005 14:21 - Lenka

S kámoškami rády chodíme do sauny. Občas však není volno, tak musíme do smíšené. Je nás tam vždy kolem 15. Udivuje mě, jak se chlapi a některé ženské tam vůbec nestydí ! Ženské sedí na lavičkách s roztaženýma nohama, před nima chlapi je "nenápadně" pozorují, přičemž si také vůbec nic "nehlídají" Vlivem tepla se jim vše protahuje a plandá. Přitom jde o lidi, kteří se navzájem neznají. Ne, že bychom tam chodily v plavkách, ale vždy si hlídáme aspoň ručník tam dole. Je to normální i jinde, nebo máme hledat jinou saunu ?

reagovat 30.10.2005 14:19 - Jirka

Do sauny nechodim, ale take by mne pripadalo spis vic normalni nejak se kolem boku zahalit nez z toho delat vseobecnou prehlidku pohlavnich organu.

reagovat 31.10.2005 10:29 - JariskovaT

To musite tu saunu pekne naplnit co?
V saune je normalni ze jsou lide nazi, neni na tom nic spatneho, ostatne moc toho videt stejne neni, jelikoz je tam dosti tlumene svetlo.

reagovat 31.10.2005 10:38 - Jeanette

Z Tveho prispevku je videt, ze nejvic po lidech asi koukas Ty, co???

reagovat 31.10.2005 10:51 - dodo

Sauna je krásne relaxačné miesto a ten pocit po nej je nádherný. Pokia? je normálne vyhriata, teda poriadne, tak žiadne erotické chúťky nevznikajú. Chodil som do jednej, ktorá bola otvorená v nede?u dopoludnia a to bola tá doba, ktorá práve zamestnaným vyhovovala. Chodili do nej obe pohlavia, matka s dcérou, chlapi i ženy všetkých vekových kategórií a nikdy sa nič divného nestalo. Bol to už "zohraný tím", každý sa staral o seba a absolútne neriešil, či ten alebo tá sedí tak, či tak. To teplo dávalo zabrať každému a všetci sme si boli rovní. Predsa i na nuda pláži je to rovnaké, aj keď menej fyzicky náročné. Absolútne žiadny problém v tom nevidím. To by ženy museli chodiť len ku gynekologičkám a rodiť výhradne u ženských. Muži podobne. Snáď každý uzná, že je to blbosť. Neh?adajme problém tam, kde nie je. (Tú saunu, bohužia?, pre verejnosť zatvorili, lebo bola ve?mi dobrá. Teraz slúži výhradne na liečebné účely.)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.3.2018 01:36 - Verča

Zítra jdu do smisene sauny....

Tak to si dej bacha, aby ti jí neojel ňákej kořen, jak uvidí její kozy, tak mu stoupne testosteron a budou ho tlačit koule.

reagovat 29.3.2018 22:13 - Viktor

Chodím hlavně do té sauny...

Chodí v Plzni hodně lidí? Mám radši klid :-) a co lidi jaci sou tam pohodáři nebo....

reagovat 10.4.2018 20:54 - Petr

Byli jsme v hotelu na prodlouženém víkendu. První večer jsme byli v sauně, tam je to jasné, zde se chodí bez plavek. Druhý den jsme šli do hotelového bazénu, to byl jiný prostor oddělený od saun.
Nikdo tam nebyl, osprchovali jsme se, a jelikož jsme tam byli sami plavky do vířivky jsme si nebraly. Po chvíli jsem si šel zaplavat do bazénu, a i když jsem měl trochu obavy jestli někdo nepřijde, stejně jsem se odhodlal také bez plavek. V bazénu na cedulkách nějaké pokyny byly, ale jestli v plavkách nebo bez ani zmínka. Do konce našeho koupání nikdo nepřišel. Přemýšlel jsem jak by asi reagoval.Jaké máte zkušenosti v hotelových bazénech vy?

reagovat 11.4.2018 13:56 - Hnus

Hotelové bazény a vířivky jsou sajrajt na entou! Jestli chcete chytit nějakou pohlavní nemoc, tak do toho.

reagovat 4.10.2018 18:57 - Honza

Zdravím lidi. Byl jsem dneska poprvé v klasické sauně. Před tím jsem chodil do páry (normálně v plavkách na bazénu). Tady byli všichni nahý (já tedy také samozřejmě). Bylo tam jenom 5 lidí začíná sezóna jinak jich tam bývá víc. 2 muži a 3 ženy. Mnel jsem takové divné pocity vím že je to normální ale stejně.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *