Smartlipo - nová laserová metoda k trvalému odstranění pocení

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.6.2008 13:26 - Jana B.

Ahoj všem!Dočetla jsem se o zcela NOVÉ A TRVALÉ metodě odstranění pocení - laserová metoda Smartlipo. Bohužel jsem informací o ní příliš nesehnala, proto zakládám tuto diskusi a prosím všechny, co o ní něco vědí, či ji snad dokonce podstoupili, aby o ní napsali a pomohli tak zoufalým lidem, co už neví, jak by se opravdu nadměrného pocení trvale zbavili. U hrudní sympaktetomie se bojím zhoršení druhotného pocení (které je rizikem) na zádech, stehnech...nohou, které mám již nyní bez operace. Děkuji všem.

reagovat 26.6.2008 16:40 - Dion

To snad není proti pocení, ale mělo by to nahrazovat liposukci (ale nenahrazuje) ?

reagovat 26.6.2008 16:43 - LOL

Od 25 000 Kč výše.

reagovat 26.6.2008 16:44 - LOL

je to i proti pocení spálí to ty nervový zakončení, ty nervíčky co ovládají potní žlázky.

reagovat 25.7.2008 16:16 - Jana B.

Ahojky, už je to skoro měsíc, co jsem založila tuto diskusi a nic moc se zde neděje. To opravdu nikdo nemáte nějaké další informace o této metodě nebo nejlépe osobní zkušenosti? Ozvěte se prosím, pokud máte jakékoliv informace. Díky moc. Jana

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.8.2010 13:42 - eva

Ahoj Jani, velké zhoršení pocení rukou a nohou pociťuju jen v hodně horkých dnech, jako byl ten týden na začátku léta, to musím říct, že jsem byla vyloženě zoufalá. Ovšem podpaží super, používám driclor nebo everdry + garnier 48h antiperspirant a tak na 98% podpaží v suchu i v parných dnech. Takže když nemusíš nikomu podávat ruku, má to obrovskou výhodu, na oblečení skoro nic :))

reagovat 9.3.2011 12:53 - Iva N

Ahoj, dost jsem si zjišťovala o této metodě a pořád nevím, jestli do toho jít. Ty peníze bych do toho snad i dala, vzhledem k tomu, že můj život je už snad jenom o tom jednom :-( Psychicky už jsem úplně na dně. Cítím se méněcená. No, vy určitě víte jak hnusně mi je. Chci na tuhle operaci jít, ale copak jsem první? Copak s tím nikdo nemá zkušenost? Je to jak kupovat zajíce v pytli. A jen tak mimochodem jsem našla video, které tuto operaci natáčí a dost mě to vzalo. Je to masakr :-( Jestli máte odvahu, tak se mrkněte. http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/7939141.stm

reagovat 11.3.2011 10:28 - Lucyska

Ahoj všem,nemáte někdo vyzkoušený http://www.everdry.cz/ ??? Docela o něm přemýšlím,ale nikde na něj nejsou žádné reakce,takže kdo ví jestli funguje. Tak jestli někdo z vás co sem nakukujete vyzkoušel,tak se podělte o zážitek. Díky L.

reagovat 16.3.2011 00:51 - Troch

Bohužel, zdá se, že moc lidí s podstoupeným zákrokem se nechodí dělit s informacemi na internet. :(
K tomu videu - tak nějak jsem si to představoval.

reagovat 6.11.2011 13:35 - olga

Dobrý den,
já jsem si zakoupila asi před 10 dny přístroj Electro Antiperspirant (http://www.electroantiperspirant.com/cz/noflash/iontoforeza). Proceduru jsem podstoupila 4krát (vždy levá noha + ruka 2 x 12 minut, pravá noha + ruka 2 x 12 minut), 1 den (dle rozpisu) jsem vynechala a pocení ZCELA PŘESTALO!!!! Přístroj stojí necelých 10 000Kč, ale pokud Vás trápí velmi nadměrné pocení, tak jako dříve trápilo mě, určitě se Vám tato investice vyplatí.
Já už byla z pocení úplně zoufalá, operace (sympatektomie) jsem se bála, a proto jsem se chystala na aplikaci botulotoxinu.
Dříve jsem se potila téměř při jakékoli činnosti ... chodím na vysokou a kdykoli jsme psali test, měla jsem úplně promočený papír atd. Asi Vám to tu nemusím popisovat ;-) Ale chci se s Vámi podělit o tuto zkušenost. Ten přístroj je naprostá bomba!!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *