Slušnočeši - kde se tu vzali?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.11.2017 21:37 - D

Normální etnickou nebo kulturní diverzitu svobodné společnosti nazývají "multikulturalismem", chtějí zakázat islám, nechtějí pustit do Česka žádné žadatele o azyl z muslimských zemí. Nemůžou přijít na jméno EU, obdivují Rusko a Putina. Na domácí politické scéně jim imponuje Miloš Zeman, kterého považují za vlastence. Jsou proti globalizaci, proti kapitalismu, proti jakékoli soutěži. Pohrdají svobodou, a místo toho dávají přednost jistotám. Zamořují internetové diskuse svou nenávistí, netolerancí, rasismem, slaboduchými konspiračními teoriemi a celkovou omezeností, a jsou stále drzejší a agresivnější i v reálu. Lidem s jinými názory nadávají do různých "sluníčkářů", "vítačů", "neomarxistů" nebo "dobroserů".

Jak jenom se jich v posledních letech v Česku tolik vyrojilo?

reagovat 15.11.2017 19:24 - D

Normální etnickou nebo...

Dalo by se jim říkat i "nočníkáři", "odháněči", nebo "zlose*ové".

reagovat 15.11.2017 19:43 - LOL

Normální etnickou nebo...

Máš to celý nějak popletený, ty joudo nenávistnej :)

Normální etnická diverzita je eště jakeš-takeš to, co tu máme v zemi teď. Ale nikoli to, co plánuje Makrela a Soros, že by Evropa byla víc černá než bílá, s islámem jako většinovým náboženstvím a právem šaríja. To NENÍ normální diverzita, a především už to není svobodná společnost. Nechápu, jak vůbec má někdo tu drzost mluvit o svobodné společnosti, nebo dokonce o svobodě, a zároveň podporovat ideologii, která by veškerou svobodu ve společnosti nejradši vyhladila.

Co se týče těch dalších názorů - zeman, putin, EU atd. - ty staticky moc nesouvisí s názorem na imigranty. To sis asi jen smíchal dohromady směs toho, co nejvíc nenávidíš. Naopak, sluníčkáři jako ty jsou spíš levicovýho smýšlení.

reagovat 15.11.2017 20:57 - D

Máš to celý nějak...

A co ty údajné plány "Makrely a Sorose" na více černou než bílou Evropu? To nespadá do těch (nejen) mnou předpokládaných slaboduchých konspiračních teorií slušnočechů?

Jinak máš samozřejmě pravdu v tom, že i "slušnočech" či "zlo*er" je pouze jistá abstraktní typifikace. Samozřejmě existují i rasisté a fašisté, kteří neprojevují žádnou zvláštní náklonnost k Putinovi. I ti ale v praxi jsou pod vlivem Ruskou federací placených kremlbotů a fake news.

reagovat 16.11.2017 06:09 - D

Jo, a panický strach slušnočechů (stejně jako slušnopoláků, slušnomaďarů a podobných středo-východo-evropských zlo*erů) z neexistující "islamizace" Evropy je samozřejmě jedním z jejich hlavních atributů.

Anders Behring Breivik alias Fjotolf Hansen, slušnonor, je jedním z hlavních průkopníků evropského slušnonárodovectví, byť se k němu většina evropských slušnonárodovců ze "slušnosti" nerada hlásí.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.11.2017 19:15 - D

Žena-manželka je vpodstatě...

Takhle to kdysi formuloval Stefan Molyneux. Vadilo mu to často doživotní výživné, co musí muž platit ženě. Chtěl jenom říct, že běžní zaměstnavatelé svým bývalým zaměstnancům obvykle doživotní výživné platit nemusí (abstrahujeme-li od různých penzijních programů).

reagovat 19.11.2017 19:23 - 19.11.

Takhle to kdysi formuloval...

To Tě vyvedu z omylu. V dnešní době je spousta žen, které platí výživné a kupodivu i finančně podporují bývalého manžela. Na to také naše soudnictví myslí, aby náhodou nestrádal.

reagovat 19.11.2017 19:41 - D

To Tě vyvedu z omylu. V...

Disproporčně míň než mužů v této situaci. Ale i kdyby měl rozvedený muž doživotně pobírat výživné od bývalky, není to taky absurdní?

reagovat 19.11.2017 20:06 - 19.11.

Disproporčně míň než...

Absurdní to není, dokonce se mohou na výživném podílet i prarodiče.

reagovat 19.11.2017 20:22 - D

Absurdní to není, dokonce...

Co je na tom neabsurdního?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *