Sluníčkáři, vítači - co je k tomu vede?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 30.10.2017 14:37 - Robert

Často přemýšlím, když čtu nebo slyším názory sluníčkářů, co je k jejich postoji vede. Že si nechtějí připustit žádné nebezpečí spojené s muslimskou migrací nebo ho bagatelizují. Mezi přáteli pár takových lidí, co nemají nic proti tomu, aby zde žila početnější skupina muslimů.

Co mají dle mého společného? Je to zajímavé, ale nacházím dost faktorů, co mají společné. Většinou mají VŠ vzdělání, hodně cestují po světě, ale nikdy nebyli v muslimské zemi. Neradi jdou do jakéhokoliv konfliktu. Většinou se přátelí s lidmi, kteří sdílejí velmi podobné hodnoty - rádi čtou, zajímají se o východní filozofie, často o budhismus, rádi chodí do kina, divadla, zajímají se o hudbu. Mají dost peněz a ve většině případů nemají dlouhodobý partnerský vztah a nemají děti. mají hodně času na filozofování a na svůj osobní rozvoj. V jejich postoji často zaznívá jakoby radost z toho, že se bude něco dít a že to bude dobrodružné. Věří, že láska a dobro musí zvítězit. Že mezitím ale padne pár nevinných lidí si moc nepřipouštějí, protože věří, že oni mezi nimi nebudou.

Jakou máte zkušenost vy? Máte mezi přáteli sluníčkáře a vítače. Nejde mi o nějaké urážení lidí a nějaké dehonestování sluníčkářů, ale chtěl bych pochopit jejich postoje.

reagovat 30.10.2017 15:17 - Erpédel

Sukníčkáři všech zemí polibte mi Havla.

reagovat 30.10.2017 18:09 - Mně ve škole vtloukali do hlavy

jak se tam ty tmavý držky budou mít dobře, až bílí imperialisti vypadnou. Budou se tam mít dobře a budou si vládnout sami. Tak proč lezou zpátky k imperialistům ? V Žižkovském tunelu dnes a denně potkávám dobroserské krávy z nějakých neziskovek ve věku 20-30 let, které si vodí někam černý šmejd. Kam, to nevím. Já na rozdíl od nich musím makat a nemůžu je stopovat.

reagovat 30.10.2017 18:24 - Ano

jistě nejde o nějakých 12 přistěhovalců, s nimiž operují socani. Je jich tu jak nasráno. Ano, mezi dobroserama převládají kundy, které se nechávají prcat od těch přivandrovalců. Jsou to frustrované pičky, které zneužívají západní civilizaci, ale současně jsou z ní frustrované a zpravidla musí navštěvovat psychoterapeuty a žrát psychofarmaka nejtěžšího kalibru. Nutno je postavit mimo zákon a stavět před soud jako vlastizrádce s dolní sazbou 10 let nepodmíněně.

reagovat 30.10.2017 18:37 - Danken

Když bodli nelegálního imigranta, věnovala se tomu všechny proimigrantská média včetně ČT1. Zvlášť aktivně vystupovala jeho dobroserská přítelkyně. Následným vyšetřováním se zjistilo, že migrant se bodnul sám a že přítelkyně má problémy se sociálkou, jelikož neposílá děti do školy. O tom už média jaksi zapomněla informovat. Souhlasím s Ano, že nejlepší by byl radikální trestní postih.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.11.2017 09:56 - a jeje,

nejsi náhodou taky nějaká...

nějaký slovíčkář...

reagovat 23.11.2017 01:38 - Steve

nejsi náhodou taky nějaká...

Napsal jsem něco špatně?

Napsal jsi to totožně, pouze mírně jinak - u obojího je smysl totožný!

reagovat 23.11.2017 09:50 - Tony

Tyto "profesory češtiny" tu na doktorce vyloženě miluju.

reagovat 23.11.2017 10:17 - Ty vole,

Bílá plachta, bílá...

Knahnat se v interpunkci a gramatice, to by ti šlo... Ale pokud bys měl zatlouct hřebík, tak se zmrzacis inteligente...

reagovat 23.11.2017 12:45 - Divnobarevná individua

tu nemají co dělat

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *