slipy jock-strap

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.6.2007 20:38 - martin

Nosím už delší dobu na sport slipy zvané jock-strap. Pro ty co neznají: jde o klasické slipy nebo tanga (prostě předek stejný) a vzadu jsou jen gumy jako u klasických slipů (bez vnitřku zadního dílu slipů). Máte s nima chlapi nějakou zkušenost. Popř. dejte typ na nějaké obchůdky jestli nenakupujete přes e-shop.

reagovat 8.6.2007 11:52 - petr

jo znám je jsou moc fajmzkus to v černý růži,ale jinak je to nedostatkový zboží ,taky uvítám nějaký tip,asi je tady málo odvážných chlapů,ono je tole prádlo dost často spojované s homosexuály,a a není divu anální styk s nimi je určitě možý,ale zpět k jejich výhodán bez ohledu na předsudky a orientaci,přirození máte pod kontrolou a zadek přirozeně větrá,a na rozdíl od tang se nic nezařezáva,jen nevím jak je to hygienické když máte šortky a vlastně v zadu na ostro takže by bylo dobré je měnit každý den jako sp.prádlo,no to už je na každém,ale na sport,nebo pod rifle v létě jedinečné....

reagovat 23.6.2007 10:51 - trenkař

Já nevím, co na těch slipech máte. Trenky jsou přece mnohem příjemnější.Navíc žádný gumy od slipů nebo od jocků tě netlačí.A nedokážu si hlavně představit,že někoho s jockama potkám v posilovně.Asi bych se musel hrozně smát,co to má na sobě.Jestli mu náhodou něco vzadu nechybí :-))

reagovat 23.6.2007 11:11 - pp

no tak si nos stálo to samé hlavně at ti to vyhovuje ,a pokračuj dál ,...a trenky jako nemaj gumu v pase?nebo to nosíš na tkaničku?

reagovat 23.6.2007 23:57 -

Fuj! Prasata odporný buzerantský, bliju z vás!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.5.2017 16:27 - Jana

Jen je neuvěřitelně kolik...

Na portálu wish jich koupíš za pár korun od 50 korun do 300 stovek nádherný. Manžel je nosí druhým rokem tanga na chlapech nemusím ale joksy to je pěkný prádlo holej zadek. Ne zšentilej v tangách. je pěkný koukat jak leží na břichu a má holej zadek jen boule pod varlátkama Jinak tomu doma říkáme šukací slipy Mezi varlatama a konečníkem stačí toho mýho párkrát pohladit a začne mu pěkně se bole v rozkroku zvedat

reagovat 28.5.2017 16:50 - rada

Na portálu wish jich...

Jestli má bouli pod varlaty, i přesto že je má maličké, pouze varlátka, měl by jít okamžitě k lékaři. Nejspíš má rakovinu.

reagovat 5.6.2017 09:32 - Jan

Na portálu wish jich...

Já mám nějaké vybrané..tak jsem zvědavý..

reagovat 5.6.2017 17:33 - Jockstrapy

nosí exkluzívní teplouši. Podřadní bukviči nosí tři niti v řiti a distinguovaní buzeranti nosí jocksy. Normální muži to nenosí.

reagovat 10.6.2017 07:24 - Tomáš

To pořád komentářů​. O to jo to nosí a jak je orientován. Já je nosím proto že je mě to příjemné a ne proto že někomu chci nabízet zadnici..

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *