Slepé střevo

Archiv příspěvků

reagovat 30.8.2008 22:56 -

přímo v pupiku ho máš.

reagovat 30.8.2008 23:09 -

Blbý fóry.

Na pravé straně,opatři si domů atlas lidského těla,hodí se celý živt.

reagovat 2.9.2008 13:40 - Lara

Zdravímslepé střevéo mám už skoro dva roky venku a v láních jsem byla každý na ně má nárok jen člověk musí říct.byla jsem v lázních Klikmkovice kousek od Ostravi dají se najít na internetu. Zdali mi pomohli odpovím že ne. Srůsty mám i přesto do dneška. A stím těhotenstvím bohužel nevím ale v mém okolí stím nikdo problém neměl.

reagovat 2.9.2008 21:40 -

Ostrava bez Ostravi???

reagovat 6.9.2008 20:44 - Monča

Já chodila už 9 měsíců s bolestí břicha. Byla jsem na gynekologii, nevím snad 5x na rentgenech, ultrazvucích a tak. Chirurg se rozhodl se tam podívat kamerou a zjistil slepák, celou dobu tvrdil že to bude kýla. No tatka umřel na slepé střevo, poslali ho domů a dostal otravu krve, když jsem mamce po operaci volala tak se zhroutila a lekla se, vzpoměla si na otce. Tak raději běž a at se ti tam také kouknou, než aby se něco stalo. Mám 2-letého syna a zvládli jsme to. byla jsem tam 3 noci.

reagovat 10.10.2008 00:07 - lucie

Dobrý den, jsem tři měsíce po operaci slepého střeva a stále mě trápí bolesti v pravém podbřišku. Normálně pracuji a musím bohužel dokládat i časopisy a noviny. Pracuji v zahraničí. Myslíte že to bude v důsledku s prací? Měla bych znovu raději navštívit lékaře? děkuji

reagovat 11.10.2008 00:00 - M.

Ano,ať se říká co se říká,chce to min.9 měsíců klidu,celkově mírnější režim s pozvolným rozjezdem,nesmíš nic cítit a uvědomovat si,že nějaká operace byla,až potom budeš v poho.

Jestli chceš děti,dej na to bacha!

reagovat 27.10.2008 23:35 - ivona

dobrý den,chtěla jsem se zeptat, já už mám sice slepák venku, ale vzali mi ho asi omylem protože jsem měla jakousi kuličku hnisu u slepáka tak mi vzali tu a zrovna i slepák prý at mam klid, předtím mě pichalo spíš jak když mám dostat menses, a tak mi ho vzali. Můj kluk má už tři dny bolesti, mám o něj strach.

Je to pichání v pravem podbříšku nechce jít k doktorovi, z jídla se mu navaluje a mam hodně velký strach můžete mi poradit

reagovat 28.10.2008 12:44 - Andela

Může mít bolest v levém podbříšku něco společného se slepým střevem?

reagovat 7.11.2008 12:44 -

Ahojky,právě před chvílí jsem dorazila z nemocnice.Před třemi dny mě hodně bolelo v pravém podbřišku,tak jsem si tam raději zašla,nechali si me tam dva dny a pak mě pustili s tím,že to střevo je podrážděné a není nutná operace.Měla jsem stejné bolesti jako Ivana.taky nepravidelné intervaly po dobu asi dvou měsící,pak se to intenzivněji opakovalo asi 14 dní a pak už to bylo víc intenzivné,tak jsem raději zašla.jsem zpátky z nemocnice a pořád mě to bolí.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *

reklama
reklama

Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR

Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Nemoci > Slepé střevo

registrace | přihlásit se

Vyzkoušejte nový, výrazně rychlejší Internet Explorer 10 Stáhnout Internet Explorer 10

Zavřít