Skutečný smysl džihádu - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.6.2004 20:30 - Petra Kostkova

Chtela bych jenom podekovat, ze dokonce na nemuslimskych strankach se zacina zminovat o Islamu a hlavne o Dzihadu a to v tom smyslu, ktery doopravdy ma. Dzihad je jakekoliv nase snazeni pro Boha (Allaha) a boj je az na tom nejposlednejsim miste.

reagovat 14.6.2004 11:04 - Stýček Skrblík

No, opradu se mi líbí, jak spousta rádoby humanisticky založených Arabo-muslimský patolízalů stále obhajuje tuto zvrácenou komunitu a její nesmyslnou existenci a jejich nepravou víru. Jen pro zajímavost, já si myslím, že džihád možná skutečně dříve mohl znamenat (a jsem teď velký optimista), co autor článku psal. Jenže dneska to znamená něco jiného, význam se posunul a celkově to dnes znamená něco jiného - čili - v dnešním významu to znamená právo arabáču (apod.) beztrestně vraždit kohokoli, ve jménu jejich nepravého boha. Byl bych rád, kdyby se pojem džihád používal v dnešním významu.

reagovat 14.6.2004 11:45 - Awer

Čeče jak můžeš vědět, který bůh je pravý či nepravý ? :)

reagovat 14.6.2004 16:17 - Mirek Nebojsa

Mně je úplně jedno co se píše v Koránu o Džihádu, nebo co tvrdí učené muslimské hlavy. Jestli někdo vraždí rukojmí, háže bomby mezi civility, usekává zajatcům hlavy a přitom mává vlajkou Džihádu, tak ukazuje jak Džihád vypadá právě dnes. A veškeré teorie o tom jak se má správně praktikovat Džihád můžou jít k čertu, protože jsou jen prázdná bublina. Skutečnost je prostě taková jaká je. A jestli si někdo myslí, že z nějakého důvodu se všichni islámští teroristi začnou stydět a založí čtenářský kroužek za účelem správného nastudování Džihádu, tak je sám pomatený. A pozůstalým obětí těžko pomůže pomyšlení, že si ten vraždící maniak nepřečetl správný Návod na použití Džihádu.

reagovat 14.6.2004 16:35 - Storpa

Vážení, překvapuje mě naivita správců serveru, kteří jsou schopni otisknout něco podobného bez adekvátního komentáře. Islám se chová v Evropě jako rakovina a samozřejmě se snaží tvářit mírumilovně. Stejně to dělali komunisté - viz. jejich diktatura proletariátu, kterou se snažili všelijak zastřít, ale budu citovat užitečné heslo z jiného monoteistického systému "po ovoci poznáte je!" Po komunistech zůstala spálená zem a po džihádu např. ve Španělsku létaly do vzduchu končetiny dětí, které ti, kteří dali do vlaku nálože vůbec neznali. Tak hluboce zmatený systém (islám) je v jejich neštěstí (šťastní lidé tohle nedělají) dovedl až k tomuto činu perverzní realizace. Přál bych čtenářům doktorky.cz, aby si nechali otevřené hledí a udrželi jasný pohled!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.5.2017 02:56 - Steve

... tě čeká pokud nebudeš aktivně bojovat. Nebude armáda.

reagovat 7.5.2017 10:48 - rr

ano, spravne, berte zbrane, nebot Jezis Vam poradil "kdo mecem bojuje, mecem zahyne"/ Tak hura na to, alespon nam ubude hlupaku...

reagovat 9.5.2017 10:51 - rr

clovek, ktery vezme do ruky zbran, neni Krestan!

reagovat 14.7.2017 15:39 - Jahoda

clovek, ktery vezme do ruky...

no to nejsou púotom křestani ani vídenští,kteří pomocí polského vojevůdce,katolíka a obránce pravé víry -.zplenil vojsko mahmedána¨,služebníka tureckého lucipera a ochránil tak západní kulturu před islamizací.
Tam bylo jasno.....padne Vídeň,padne Kristovo učení a bude konec křestanské Evropy.
Ty,,,,,rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,,,,,,bych pro ochranu lidství nehnul ani prstem a jako správný kolaborant bys mlátil hlavou a čelem směr Mekka Medina,mlátil kolaborante mlátil!

reagovat 16.7.2017 08:23 - exorcista jehovistů

clovek, ktery vezme do ruky...

...zase jehovistická idocie.

Ježíš vzal do ruky zbraň, proto není křesťan...?

Jan 2:13 Blížily se židovské Velikonoce, a tak se Ježíš vydal na cestu do Jeruzaléma. 14 V chrámu nalezl prodavače volů, ovcí a holubic a směnárníky sedící za stoly. 15 Tehdy si z provazů upletl bič a všechny z chrámu vyhnal i s ovcemi a voly. Směnárníkům rozházel peníze a zpřevracel stoly 16 a prodavačům holubic řekl: „Odneste to odsud! Nedělejte z domu mého Otce tržiště!“ (B21)

Podle legendy měl císař Konstantino sen, v němž se mu dostalo příslibu: „V tomto znamení zvítězíš!" a pod kopími, nesoucími znamení kříže, dosáhl vítězství nad Maxentiem na Milvijském mostě.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *