Škrábla mě kočka

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.9.2010 13:02 - nika

Dobrý den, předevčírem jsem byla ve stájích, kde mají volně kočky a koťata. S jedním kotětem jsem si hrála a ono mě škráblo na tvář a na krk. Vymyla jsem ránu vodou a mýdlem a večer ji ještě vydesinfikovala. Včera večer jsem to měla podebraný a začervenalý, když jsem ránu zmáčkla, opět se otevřela. Tak jsem ji opět vydesinfikovala a na noc si tam dala Višněvův balzám. Do rána podebrání zmizelo, ale na krku a čele se mi objevilo něco mezi lišejem a vyrážkou. Může to s tím souviset?
Moc děkuji

reagovat 15.9.2010 20:40 - Alča

Dobrý den, předevčírem...

Marodila jsem na škrábanec od kočky 14 dní.Prst mi zmodral a velká bolest až do dlaně.Dostala jsem antibiotika a každý druhý den Višněvův balzám.Až asi po 8 dnech se to dalo na ústup.Vyrážku jsem neměla vůbec žádnou. U Tebe je to možná alergie na ten balzám.Infekce je zpočátku lokální.Ale ať promluví i jiní, tohle je má zkušenost.Neboj

reagovat 15.9.2010 21:59 - Verča

Koukám jako blázen. Já se často mazlím s nějakou číčou, na kterou venku zavolám a nikdy mě žádná neškrábla. Spíš naopak, kočičky byly mazlivý a přítulný a hezky jsme se pomazlily jako správní mazlíčci.

reagovat 15.9.2010 23:31 - Alča

Koukám jako blázen. Já se...

Také se to nestalo jako útok, ale na veterině.Kocourek nechtěl,ale v jednom okamžiku se vyděsil.

reagovat 18.9.2010 07:41 - Klára

Já to nechápu.. my máme tolik koček a když si s nimi hraju hodněkrát mně poškrábou ruce i tvář, ale nikdy se mně nestane že by to zmodralo nebo že by nějaká vyrážka.. :O

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.9.2010 09:54 - Alča

To na mě mrcha...

mám kočku a kocoura /vykastr. a z jednoho vrhu/, kočku mám pořád na klíně,říkáme ji naše klínařka, kocour se může projevy lásky k nám zbláznit, ale nesnáší chování na rukách, začne se špónovat.Sandro, když chtějí klid,jsou protivní oba.Když s nima žiješ naučíš se jejich řeč,my už víme kdy ano-ne hladit.Jsou to sebevědomé mrchy, ale naše zlatíčka.

reagovat 18.9.2010 10:58 - pipky

kočka škrábně jenom v obraně, nebo když chce mít klid. když se s ní muckujete,mačkáte a ňufkujete, tak se nedivte, že jí to přestane bavit.nejsou to hračky, ale zvířata.třeba jste jí zmáčkli,nebo se chtěla jít vysrat.jak napsala přispěvatelka nade mnou,když jim trošku porozumíte,neškrábne-a není to těžké,kočkám rozumí i naše malé děti.kočky nás nikdy nepoškrábaly,ale když ji násilím někam rvete a muchlujete,tak se nedivte,že se jí to nelíbilo.

reagovat 24.9.2010 12:00 - Klára

Jasně,taky to nebylo první...

No to je možný, ale naše taky žijí venku a chytají myši

reagovat 24.9.2010 12:07 - no

No to je možný, ale naše...

právě, nikdy nevíš

reagovat 24.9.2010 12:11 - Kdo nemá rád kočky,

To na mě mrcha...

ten je mi krajně podezřelý. A kdo je rád má, toho maximálně tak škrábne malé kotě při hře, a to nechtěně.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *