Silvova metoda jóga nebo reiki?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.3.2003 15:56 - Pepa

Ahoj,
rozhodl jsem udělat něco pro sebe, zvýšit svoje sebevědomí adt. Ale nevím co by pro mě bylo nejlepší s pokud možno s rychlými výsledky. Rozhoduji se mezi Silvova metoda jóga popř. reiki. Můžete mi někdo poradit?
Děkuji

reagovat 16.3.2003 19:31 - Milan

Pepa z depa... Silvova metoda je hodně rychlá a kvalitní. Naučí se to každý ale některý věci, co tam říkají mi moc "nevoněly". Zrovna tak to představování se. Ale je fakt, že jí používám dodnes a jde to solidně. (dělal jsem ji před 5 lety)

reagovat 1.2.2004 22:28 - .Jajina

Jsem Mistr-učitel Reiki již třetím rokem. Abych řekla pravdu, život bez Reiki si již nedovedu představit. Velmi jednoduchou metodou se dovede každý kdo má Reiki doplnit energií a tu předat komukoliv jinému. Hezké, prosluněné dny všem

reagovat 6.1.2006 10:20 - André

A mně nejvíc vyhovuje jóga.

reagovat 29.1.2006 21:10 - sonice

Co takhle "Objevování skrytých schopností" aneb "modrá Alfa" manželů Velechovských.
http://www.volny.cz/modraalfa/
Myslím, že je to dobrý start. (Dopředu lze koupit i záznam semináře za 150 Kč, ať máte představu). Naučíte se relaxovat a správně používat mozek. Poznáte, co umíte a začnete si věřit a pracovat na sobě. Vhodné i pro ateisty. Sylvova je v podstavtě totéž (četla jsem), ale myslím, že se více používá komerčně, prosazují se nejen "čisté" myšlenky. Mám Reiki I a II, jógu jsem také krátce dělala.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.4.2012 10:45 - Jan@VEDA

Jehovisti a podobné entity samozřejmě považují vše neznámé a neviditelné za okultní. Reiki je praktikováno jako doplňková metoda v mnoha zdravotnických zařízeních ve světě a má velmi dobré výsledky např. při léčení závislostí. Uvádím pár zdrojů a doporučuji si udělat vlastní závěr. Hari Hari

http://rosannacrogacion.suite101.com/reiki-treatment-in-drug-and-alcohol-rehabilitation-program-a227620

http://www.prlog.org/11017438-hopkinsville-kentucky-use-of-reiki-in-alcoholism-treatment-centers.html

http://www.reiki.org/reikinews/reikin20.html

http://www.reikiaustralia.com.au/Resources/ReikiAustralia/PDFs/reiki_as_intervention_20th_feb_02.pdf

http://online.liebertpub.com/doi/abs/10.1089/acm.1999.5.153

reagovat 14.6.2013 12:18 - Libus

pro Libus:Jsem mistr reiki a...

po dlouhé době,se vracím, od zasvěcení uplynulo 7let a musím opět tvrdit, že bych znovu na zasvěcení nešla, stršně se mi změnil život, přeskočila jsem kams...a tělo se s tím musí vyrovnávat

reagovat 14.6.2013 18:21 - Libuško,

můžeš nám o tom napsát víc,proč se ti změnil život,co ti na tom vlastně ublížilo? Bude to i takové varování pro ostatní,aby se do ničeho takového nepouštěli.

reagovat 26.4.2014 00:20 - HONZA

iNG.jANčA JE SKVĚLý.sTAčí?

reagovat 26.4.2014 09:22 - jan@nevěda

Reiki je praktikováno jako doplňková metoda v mnoha zdravotnických zařízeních ve světě a má velmi dobré výsledky např. při léčení závislostí.

opravdu si myslite ze alkoholik ktery je schopny okrast vlastni deti a zapalit jejicj byt aby zahladil stopy a pak prijit s silenou vymluvou proc to musel udelat, ze za to nemuze, ze takoveho alkoholika lze vylecit pouhympprikladanim rukou a "energetickym" pusobenim?
to je pouze prani alkoholiku kteri si mysli ze je nekdo vyleci aniz by zmenil sve chovani a porozumel sve zavislosti a chtel se sam vylecit, nebo prani rodiny ktera chce aby jejich alkoholik byl vylecen aniz si to alkoholik preje.
usudek at si opravdu udela kazdy sam.

ocekam ze misto konstruktivni diskuze a nejakych argumentu se mi dostane jen vynadani jak svymi bludy zamoruji tak krasne vypraveni o reiki.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *