SILONKY

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.2.2008 14:50 - Denisa

Holky,chtěla jsem se zeptat,zda to máte taky tak..když si vyjdete v lodičkách a nechcete je mít na boso,tak když jste v práci v silonkách v těch lodičkách,taky Vám pa jsou cítit nohy?Jde to nějak vyřešit?
V práci musím být formálně oblečená a nevím,jak udělat,aby se mi nohy nepotily....botky mám od Baťi..tak by nemělo jít o šunt:))

reagovat 20.2.2008 20:48 - Karel

Moc možností nemáš. Můžeš si koupit silonky s antibakteriální úpravou (dělá je Aries) a k tomu klasický peodorant spray. Pokud to jde, je lepší nosit alespoň trochu otevřenou obuv .O jiných možnostech nevím. Je to o něco lepší, ale aby nebyly nohy cítit vůbec, tomu nezabráníš.

reagovat 20.2.2008 20:49 - A

To že jsou boty od Baťi ještě neznamená kvalitu a prodyšnost.Vyzkoušej s jinými nebo použi spray na dezinfeci bot. Potlačuje tvorbu baktérii a zápach.

reagovat 28.2.2008 21:28 - Jana

Když si vezmu punčocháče, tak mi taky pak smrdí nohy.

reagovat 29.2.2008 07:29 - Jan

Skus vodu a mýdlo alespoň jednou týdně.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.5.2016 14:41 - lada

Ahojky, jsem Monča a silonky...

Ahoj jsem Lada a silonky nosim potad

reagovat 27.5.2016 15:51 - Tom

Ahoj jsem Lada a silonky...

Chtěl bych hladit ty tvoje nožky v silonkách.Co ty nato?Chtěla bys to??

reagovat 5.11.2016 19:00 - Punčocháčník Petr

Vážení přátelé, není nic krásnějšího než sex v silonkách. Aspoň pro mě. Jako včera s mou novou přítelkyní. Podotýkám, že i já si dlouhá léta s oblibou pod kalhoty natahuji 20-ti denové punčocháče. Po pozdně večerním návratu z restaurace jsem jí hned na prahu dveří vyzul vysoké kozačky a po svlečení vrchního ošacení jí v náruší odnesl do ložnice. Po odhození zbylého prádla, oba už jen v silonkách, jsem přítelce i mně tento příjemný kus spodního prádla v rozkroku jemně roztrhnul a následně se navzájem několikrát přivedli k osvobozujícímu vyvrcholení. Zvláště jsem si užíval pozici, kdy přítelka ležela na zádech, já do ní hluboko pronikal a zároveň přidržoval její voňavá chodidla v silonkách na nose a zhluboka nasával jejich opravdovou ženskou živočišnou vůni. Jedním slovem "nádhera" ! Miluji totiž vůni ženských nožek v silonkách. Samozřejmě se to nedá provozovat denně, to bych se těch natržených punčocháčů pro oba nedoplatil. Kdo máte podobný příjemný zážitek tak se pochlubte. Takhle si myslím, že jsem sám.

reagovat 6.11.2016 13:09 - Karboš

Nejsi sám ,buď v klidu.Taky jsme to takhle provozovali až do rozchodu a od té doby to nebylo nikdy v silonkách.Sám je nosím skoro pořád.Tedy teď je nemám na sobě protože pracuji a to bych je na 100% zníčil.Ale jinak je to v nich dělat SUPER

reagovat 21.7.2018 08:52 - Ben

Milování se v silonkách nemá chybu. Nejlepší je předehra, kdy se o sebe jen tak naše nohy otírají. Někdy je to tak vzrušující, že se udělám dřív, než dojde k samotné souloži. Ale zase to má výhodu dvou ušetřených neroztržených silonek pro příště.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *