síla podvědomí

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.12.2006 22:55 - Karla

Zajímalo by mě, zda někdo vyzkoušel pracovat se svým podvědomím a díky opakování určité pozitivní formulky nakonec dosáhl toho, co si přál. Díky za odpovědi.
Četla jsem knížku Moc podvědomí a hledala si netu články na toho téma, ale zdá se, že
pokud chcete se svým podvědomím pracovat, musíme dodržovat určitá pravidla, jinak se
dočkáte spíš opačného výsledku než chcete.
Proto mě zajímá, zda to někdo zkusil a opravdu se dočkal kýženého výsledku.

reagovat 30.12.2006 14:14 - Iva

Ahoj Karlo,knížku jsem taky četla,zkoušela jsem to,ale nedaří se.Moje mamka se tím zabývá a tvrdí,že to funguje.Jenže ona se zaměřila na práci,takže vše co se týká práce ji vychází,dokonce i šéf už za ní chodí aby zpracovala to a to,že ví,že ona bude mít vždy úspěch.Nejspíš jde opravdu o to zaměřit se jen na jeden cíl,většinou je člověk mamonář :-) chtěl by toho dosáhnout co nejvíc,tím se snaha roztříští na vícero věcí a nefunguje to.Asi to není zrovna odpověď na tvůj dotaz,třeba se ještě někdo ozve a osvětlí to více,taky by mne to zajímalo.

reagovat 20.12.2007 13:20 - Andy

Četla jsem spousty knížek, ale větším hnacím motorem bylo asi umět ovládat své podvědomí a tím pádem i vědomí. Dnes co zaseju, to sklidím, funguje to bez výhrad, jenom to chce praxi a víru:))

Nevím, jak to chcete vysvětlit konkrétně, ale klidně se ptejte a nevzdávejte to, páč tato vlastnost neboli funkce se vyplatí!

Pak sklízíte úspěchy, které jste kdysi zaseli:))

reagovat 19.5.2008 12:29 - Rena

Ako je možné že vám to nefunguje? Mne to vychádza už od malička, ale uvedomovať som si to začala až pri 27 rokoch života.

Vždy som si myslela, že je to náhoda. V živote, už od malička som sa musela naučiť riadiť svoje emócie a práve v tej dobe, keď som to nevedela ovládať sa moje negatívne pocity a myšlienky, sny, predstavy menili na realitu. Pri negatívnom myslení som nielen sebe ale aj ostatným ubližovala. Môžem povedať, že aj pozitívne myslenie a predstavy, sny sa mi menia na realitu. Záleží moc od toho ako sa cítim. Musím sa moc ovládať, pretože som škorpion a tie naše emócie sú moc hlboké a intenzívne. Nikdy som nepracovala s podvedomím. U m§a to funguje asi takto. Keď po niečom túžim, tak si to živo predstavujem. Predstavujem si to so všetkými pocitmi (radosť, pokoj na duši, smiech, slzy od šťastia....) ako keby som to v skutočnosti prežívala. Potom si uvedomím realitu a skutočnosť a prestávam na to myslieť. V tej chvíli si uvedomujem, že je to len sen a že môžem len snívať. Proste to vymažem z hlavy, pretože keď svoj sen nemám, tak nastupujú u mňa negatívne - intenzívne emócie. Moc záleží od intenzívnosti túženia.

reagovat 19.5.2008 15:41 - Jirka

Hodně je toho v rubrice opzitivní myšlení. Je to zajímavé téma.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.2.2014 16:00 - Rose

Mozku natolik nerozumime, abychom pochopili, co se v nem deje. Ale podvedomi urcite neni dukazem minulych zivotu

reagovat 5.2.2014 16:08 - Ale podvedomi urcite neni dukazem minulych zivotu

Konečně něco, s čím se dá souhlasit!

reagovat 5.2.2014 16:21 - on tady

Mozku natolik nerozumime,...

někdo tvrdí, že je?

reagovat 5.2.2014 16:39 - Mozku natolik nerozumime, abychom pochopili, co se v nem deje.

Ale dost na to, abychom o jeho činnosti měli docela dobrý rámcový přehled.

reagovat 6.2.2014 19:26 - Rose

Kdo se necha operovat doktorem, ktery ma o tele ramcovy prehled? Ve stavu pred smrti, se po tele rozlevaji katecholaminy a mozek fungujici elekro chemicky, je jakoby pod opijaty a jasne, ze ukazuje nesmysly. Skutecne tomuto organu nerozumime dost na to, abychom jeho predstavy povazovali za dokazanou skutecnost. Jsou to jenom predstavy

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *