Síla humoru - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.7.2011 11:21 - J.B.

Smích otevírá duchovní cesty a tak přináší více prány - životní energie. Ta má vliv na všechno - na zdraví a imunitu, na stav těla i našich jemnohmotných těl, psychiku, podstatně i na energii v oblasti sexu. Kdo je bez prány, je vyhaslý i v tomto. Nejméně 10% i mladých žen je bez prány, příčinu nezájmu o sex není třeba hledat jinde. Ve věku nad 55 let zase rychle ubývá prány u mužů, to je spojeno se ztrátou fyzických sil, s rychlejším stárnutím, a opět s poklesem zájmu o sex. Otevřenost (a tedy i smích) a zdravý styl života podporuje přítok prány a prodlužuje nám aktivitu do pozdního věku. Více o práně na www.jan-blazej.eu, kniha Realita VESMÍRU.

reagovat 23.7.2011 11:47 - Kopanec

To mi pověz co to je ta pránaM?Já ji musím mít teda a asi mi je na hovno .

reagovat 23.7.2011 22:51 - J.B.

Přestaň být v životě negativní a bude to lepší.

reagovat 24.7.2011 07:49 - Kopanec

Přestaň být v životě...

Negativní?Ty mě znáš,že tvrdíš o mě ,že jsme negativní?Kdybych byl negativná nemám hubu od rána do večera k uchu.Ptal jsem se tě co je to prána a ne jestli jsem negativní.Založíš diskusi a pak ani neodpovíš na dané téma.

reagovat 24.7.2011 13:50 - J.B.

Negativní?Ty mě znáš,že...

Proto jsem dal odkaz, je to delší vysvětlování. Prána je totéž co čínská čchi, japonská reiky, prostě životní energie. Jde o reálně existující energetickou strukturu o příslušné frekvenci či frekvencích, která nevyzařuje radiálně, jako elmag. záření, ale teče - z místa vyšší energie do místa nižší enrgie. Podporuje správnou funkci každé buňky těla. Při místním nedostatku znamená pro člověka problém - bolest, únavu, atd. Věda ji nezná, neumí (nebo se ani nesnaží) ji detekovat a popsat, nezná její podstatu. Nějaké experimenty se v minulosti dělaly (např. záznam prány z listu rostliny na fotografickém papíru, atd.)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.2.2017 16:07 - !

přichází jen na zlé lidi.

Optimismus je nedostatek informací.

reagovat 1.2.2017 16:10 - hm

Optimismus je nedostatek...

Záleží co vyhledáváš. Přestaň číst tisk, vyhoď počítač, televizi, mobil a budeš šťastný a veselý.

reagovat 2.2.2017 09:41 - !

Záleží co vyhledáváš....

Proč myslíš, že se dostaví štěstí a veselí, když si budu namlouvat, že kolem mě nic neexistuje?

reagovat 2.2.2017 10:00 - Marika

Přestaneš si namlouvat jedině když se budeš dívat kolem sebe jinýma očima. Vidíš to co chceš.

reagovat 3.2.2017 09:06 - !

To potvrzuje můj názor - absence informace nebo jejich selektivní výběr ("Vidíš to co chceš")= optimismus. Selektivní výběr informací a polopravdy využíval každý režim, ať to byli zlí kapitalisti, nebo zlí komunisti, nebo v současné době hodní "demokratičtí" mafiáni, co jsou u vesla.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *