seznamka

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.11.2003 20:13 - jirka

AHOJ.JE MI 30 JSEM Z PRAHY A TRPIM SOCIALNI FOBII.HLEDAM KAMARADKU A DAL UKAZE CAS.NA VEKU NEZALEZI.

reagovat 2.12.2003 13:08 - jitka

Jiříku, léčiš se? Pokud ne, dochází k chronifikaci onemocnění a až přijde čas a ty se pro léčbu z důvodu neúnosnosti rozhodneš, budeš mít průběh horší a vlastní proces léčby čím dál tím těžší.
Zkus KBT, ta je nejlepší.
jitka
'

reagovat 3.12.2003 12:31 - JIRKA

AHOJ JITKO,KURZ KBT JSEM UZ USPESNE ABSOLVOVAL A MNOHE MI DAL A MNOHEMU ME NAUCIL.ALE STALE NEJSEM UPLNE V POHODE,ALE UZ TO NENI TAK DESNE JAKO PRED TIM.

reagovat 4.12.2003 09:05 - jitka

Jirko,
pokud cítíš, že to není ještě zcela v pořádku, jdi za psychologem - terapeutem ještě jednou. Budete mít ten samý postup... konkretizace problému, cíle, postupu..... vždyť to už znáš a po absolvování bude zase o trošinku líp...
A tím se bude zvyšovat šance na hledání a nalezení spřízněné dušičky...

Také se mi trochu zdá, že se na své problémy příliš fixuješ, stavíš do popředí na úkor něčeho jiného, hezčího a důležitějšího ve svém životě...

Ať se daří a hezkého Mikuláše.
jitka'

reagovat 5.12.2003 17:47 - jirka

TOBE TAKY HEZKEHO MIKULASE JITKO.LIBI SE MI JAK MI RADIS.NEVADILO BY TI SE SEJIT?CHTEL BYCH SI S TEBOU POPOVIDAT A ZJISTIT ODKUD TOHO TOLIK VIS.JIRKA MOJE ADRESA JIRI35"POST.CZ NEBO TEL.777307320

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.12.2003 17:47 - jirka

TOBE TAKY HEZKEHO MIKULASE JITKO.LIBI SE MI JAK MI RADIS.NEVADILO BY TI SE SEJIT?CHTEL BYCH SI S TEBOU POPOVIDAT A ZJISTIT ODKUD TOHO TOLIK VIS.JIRKA MOJE ADRESA JIRI35"POST.CZ NEBO TEL.777307320

reagovat 17.8.2011 18:32 - Helča

Ahoj, ráda bych se seznámila s mužem 20-30 let, ideálně věřící, ale není podmínkou. Budu se těšit na tvůj mail.

helena.jin@seznam.cz

reagovat 8.5.2013 17:57 - tomas

Ahoj, ráda bych se...

Ahoj, odkud jsi? Je to sice dva roky staré ale věková hranice stačí. Znám to já mám SF a je mi 30 let jsem z Pardubicka

reagovat 9.5.2013 07:04 - Roman

Ahoj,rad bych se seznamil s ženou kolem 35let která je na tom špatně se slyšenim tak jako já.Je mne 39let jsem z F-M

reagovat 11.4.2014 23:17 - Q

Je někde nějaká seznamka pro lidi se zdravotním problémem / postižením?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *