Seznamka najdi-rande.online.cz

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.2.2017 18:01 - Honza

Lidi, zajímá mě, jestli někdo máte zkušenosti se seznamkou na webu najdi-rande.online.cz.

Je to vopravdová seznamka s vopravdovejma lidma, kerý vopravdu hledaj někoho na sex, nebo je to fake, čili virtuální?

reagovat 4.4.2017 08:32 - lukass

najdi-rande.online.cz je jedna velká lumpárna, po ukončení třímesíční lhůty, po mě chtějí další peníze a pokud nezaplatím, tak vyhrožují inslovencí a atd. nikde se to nedá zrušit, už jsem podal stížnost na Českou obchodní inspekci.

reagovat 4.4.2017 15:18 - Honza W.

najdi-rande.online.cz je...

Ahoj, mám ten stejný problém :(

reagovat 4.4.2017 16:09 - Daniela

najdi-rande.online.cz je...

Je to tím, že muži jsou sexuchtiví jak šílenci. Sex bez vztahu chtějí nezadaní i zadaní muži. A všichni věří, že někde na seznamce najdou povolné ženy, které jim vyhoví. A některé seznamky je v tom podporují. Ale takových žen je nedostatek a seznamky toho zneužívají při tahání prachů ze sexuchtivých mužů. Žena nepotřebuje speciální seznamku. Stačí dát obyčejný inzerát a dostane stovky nabídek. Muž nedostane většinou ani jednu.

reagovat 4.4.2017 16:24 - Tak

Je to tím, že muži jsou...

jasně,ale taky pokud tomu chlapovi jde jenom o ten sex,pak musí hledat na jiných seznamkách,ne těch běžných.A tam jde holkám především o peníze,jenomže dnešní chlapi už jsou víc chytřejší a moc nehodlají dávat,pak se ale nemůžou divit,že holku na sex nenajdou,žádná s nimi dobrovolně nepůjde.Ono moc záleží na jakou tu seznamku chodíš.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.11.2017 20:30 - Chosé

FAKT TO NEŘEŠTE. JÁ TO NECHAL OSUDU S PRÁVNÍKEM ZA ZÁDY A ANIJSEM NA NIC NEREAGOVAL. DOKONCE MI DOŠLA PŘEDEXEKUČNÍ UPOMÍNKA. COŽ JE NESMYSL. JE TO 9 MĚSÍCŮ CO O NICH UŽ NEVÍM.

reagovat 17.11.2017 21:02 - Kuba

Výpověď úspěšně...

Jak se ti povedlo zrusit clenstvi?, Jsem z tech nazoru docela mimo a nevim cemu verit

reagovat 18.11.2017 09:52 - rene

Jak se ti povedlo zrusit...

Podle jejich formuláře sem poslal žádost o zrušení vyplnil jsem pouze email a přihlašovací jmeno. A přes banku sem si stahnul platby zpět.

reagovat 18.11.2017 13:51 - Kuba

Podle jejich formuláře sem...

Tak jsem to udelal stejne

reagovat 23.11.2017 15:08 - hhh

já zkusil členství na hrisneprostredi, VIP na měsíc platba kartou ale nedošlo ani na gopay bránu, tudíž žádná platba neproběhla a po týdnu mi začali hlásit že jsem ještě nezaplatil, nechal jsem to být a po asi měsíci mi přyšla nějaká upomínka na zaplacení, napsal jsem na jejich support, že jsem službu nemohl využívat, tudíž považuji za podvod vymáhat peníze a že pokud budou otravovat podám na ně trestní oznámení. Ze supportu mi napsali že členství ruší a že nic nedlužím, přesto od nějaké inkasní společnosti mi asi po dalším měsíci přišla upomínka stejná zase na 73 EUR, poprvé jsem byl vylekanej, po informaci od právníka jsem v klidu, toto vymáhání nemá žádnou právní váhu, muselo by dojít na uznání dluhu českým soudem a ten by potom mohl vydat platební příkaz, pokud by dluh uznal jako oprávněný. Mám od nich alespoň mailem info že nic nedlužím, mám to uschované. Podle mě nikdy tato společnost v čechách žádný spor neměla, stejně jako nějaké vymahačské firmy, protože jsou na tenkým ledě. Maily mám uschované, schránku mailovou zruším a budu v klidu

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *