Seznamka najdi-rande.online.cz

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.2.2017 18:01 - Honza

Lidi, zajímá mě, jestli někdo máte zkušenosti se seznamkou na webu najdi-rande.online.cz.

Je to vopravdová seznamka s vopravdovejma lidma, kerý vopravdu hledaj někoho na sex, nebo je to fake, čili virtuální?

reagovat 4.4.2017 08:32 - lukass

najdi-rande.online.cz je jedna velká lumpárna, po ukončení třímesíční lhůty, po mě chtějí další peníze a pokud nezaplatím, tak vyhrožují inslovencí a atd. nikde se to nedá zrušit, už jsem podal stížnost na Českou obchodní inspekci.

reagovat 4.4.2017 15:18 - Honza W.

najdi-rande.online.cz je...

Ahoj, mám ten stejný problém :(

reagovat 4.4.2017 16:09 - Daniela

najdi-rande.online.cz je...

Je to tím, že muži jsou sexuchtiví jak šílenci. Sex bez vztahu chtějí nezadaní i zadaní muži. A všichni věří, že někde na seznamce najdou povolné ženy, které jim vyhoví. A některé seznamky je v tom podporují. Ale takových žen je nedostatek a seznamky toho zneužívají při tahání prachů ze sexuchtivých mužů. Žena nepotřebuje speciální seznamku. Stačí dát obyčejný inzerát a dostane stovky nabídek. Muž nedostane většinou ani jednu.

reagovat 4.4.2017 16:24 - Tak

Je to tím, že muži jsou...

jasně,ale taky pokud tomu chlapovi jde jenom o ten sex,pak musí hledat na jiných seznamkách,ne těch běžných.A tam jde holkám především o peníze,jenomže dnešní chlapi už jsou víc chytřejší a moc nehodlají dávat,pak se ale nemůžou divit,že holku na sex nenajdou,žádná s nimi dobrovolně nepůjde.Ono moc záleží na jakou tu seznamku chodíš.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.1.2018 05:56 - Lukáš

Amateri.com seznamka. Cz rande. Cz zkuste tyto, já tam našel, nic nemusíte platit pokud nechcete,

reagovat 6.1.2018 21:18 - Nord

Zdravím všechny co mají s nimi potíže.Já jsem koncem prosince 2016 si zařídil kreditní kartu.Chtěl jsem to pouze vyzkoušet,nehledal jsem za tím žádné setkání vážné vůbec.Všechny tyhle "seznamky" jsou jen tahákem na peníze.Zkusil jsem pouze na měsíc což činilo 499 kč.Ale po druhém měsíci opět ode mne odebrali dalších 499,tak jsem šel okamžitě zrušit kartu.A počátkem dubna 2017 mi přišla první upomínka,nijak jsem to neřešil.V polovině května mi přišel dopis od "inkasní" kanceláře,že tam dlužím 73 Eur,typuji že v koruně to je 1990 kč.Opsal jsem si tuto upomínku protože nemám tiskárnu.Přišel jsem do banky,a ti mi řekli,ať jdu raději s tím na Policií,ale nešel jsem tam.Tak jsem to nechal plavat,každý měsíc nějaká upomínka kde mi hrozí exekucí a hlavně ta blbá Čeština a navíc,když to bylo v Češtině tak se psalo pouze to co už obsahovala ta první upomínka od té inkaso aurel weiter nebo jak se to jmenuje,pořád jsem tam četl že !strkání hlavy do písku mi nepomůže"..a navíc,všechny jsou psané v Angličtině.A všiml jsem si že ty upomínky přicházejí odjinud,jedna z Mnichova a druhá z Drážďan.Dostával jsem upomínky že to budou soudně vymáhat a i exekucí..no je nový rok,přišla další (I když ostatní jsem dal do spamu a radši to nesledoval) a tentokrát opět anglicky a tučně bylo vytištěné "V případě uhrazení částky stáhneme všechny kroky proti Vám"...už tam údajně dlužím 360 Eur..koncem léta minulého roku jsem to s těží řekl kamarádovi který má velmi zkušeného právníka,vysmál se mi a řekl mi že pokud píší jen na email a není to doporučené,tak ať to neřeším.Nepřišel žádný dopis,jen emaily,neberu to vážně.A jak tak koukám,všichni tu máme stejný problém,také jsem uvažoval nad tím,že pokud více lidí bude přibývat tak všichni podat trestní oznámení.Až dnes jsem byl překvapen,že peníze jdou do Indonésie a základna je někde ve Švýcarsku.Trochu jsem se zděsil když na začátku přišla upomínka,ale nezaplatil jsem jim nic.Už jen jak jsem do toho nahlédl,jsem si uvědomil,že vše je FAKE.A tak jsem se rozhodl svou starou email schránku zrušit.Tak uvidíme,co bude dál.

reagovat 13.1.2018 12:52 - Thom

Lidi, zajímá mě, jestli...

Viděl někdo seriál Jak jsem poznal Vaší matku?
Tam to říkají jasně web seznamky jsou o ničem
a lidi na nich jen sociopati. Běžte mezi lidi

reagovat 8.2.2018 15:03 - Pedro

najdi-rande.online.cz je...

Dobrý den, mám stejný problém. Podařilo se vám prostřednictvím ČOI vyřešit? Nebo máte účet stále aktivní a chodí vám maily?
Předem díky za odpověď

reagovat 10.2.2018 21:11 - hajfi82@gmail

Už jsem zadaný,nepotřebuju tuto seznamku!!! Nechci žádné emaily!!! Respektujte to !!!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *