Seznamka najdi-rande.online.cz

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.2.2017 18:01 - Honza

Lidi, zajímá mě, jestli někdo máte zkušenosti se seznamkou na webu najdi-rande.online.cz.

Je to vopravdová seznamka s vopravdovejma lidma, kerý vopravdu hledaj někoho na sex, nebo je to fake, čili virtuální?

reagovat 4.4.2017 08:32 - lukass

najdi-rande.online.cz je jedna velká lumpárna, po ukončení třímesíční lhůty, po mě chtějí další peníze a pokud nezaplatím, tak vyhrožují inslovencí a atd. nikde se to nedá zrušit, už jsem podal stížnost na Českou obchodní inspekci.

reagovat 4.4.2017 15:18 - Honza W.

najdi-rande.online.cz je...

Ahoj, mám ten stejný problém :(

reagovat 4.4.2017 16:09 - Daniela

najdi-rande.online.cz je...

Je to tím, že muži jsou sexuchtiví jak šílenci. Sex bez vztahu chtějí nezadaní i zadaní muži. A všichni věří, že někde na seznamce najdou povolné ženy, které jim vyhoví. A některé seznamky je v tom podporují. Ale takových žen je nedostatek a seznamky toho zneužívají při tahání prachů ze sexuchtivých mužů. Žena nepotřebuje speciální seznamku. Stačí dát obyčejný inzerát a dostane stovky nabídek. Muž nedostane většinou ani jednu.

reagovat 4.4.2017 16:24 - Tak

Je to tím, že muži jsou...

jasně,ale taky pokud tomu chlapovi jde jenom o ten sex,pak musí hledat na jiných seznamkách,ne těch běžných.A tam jde holkám především o peníze,jenomže dnešní chlapi už jsou víc chytřejší a moc nehodlají dávat,pak se ale nemůžou divit,že holku na sex nenajdou,žádná s nimi dobrovolně nepůjde.Ono moc záleží na jakou tu seznamku chodíš.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.4.2018 12:37 - Vašek

Tento způsob se osvědčil?...

Dobrý den.Chtěl bych se zeptat,zda se vám podařilo odhlásit ze seznamky(najdi-rande-online)Stále mě take obtěžují a chtějí opět peníze.Už nevím co dělat.Děkuji vám.

reagovat 16.4.2018 19:59 - Petr/"Fridolin"

Vážení přátelé,
dobrý den či dobrý večer,záleží kdy tuto zpověď budete číst.Tak též jsem dopadl jak výše uvedení muži či mládenci na seznamce "Najdi-rande".cz,ne zdůvodů swexuchtivého,ale z důvodu hledání životní partnerky k spolužití v důchodu,neb mě před osmi lety "opustila" skonala,moje nejlepší ženská mého života a zaVIP jsem zaplatil 332.-Kč kreditní kartou na tři měsíce(8.1.2018) a po uplynutí této doby(8.4.2018)mě přišlo,že mám zaplatit 996.-Kč,tedy za všechny tři měsice tj.332x3,15.4.2018 mě už přišel výhružný dopis s"přidaným" poplatkem 55.-Kč a cena za tři měsíce"stoupla"na 1051.-Kč."Smůla"je v tom,že po neúspěchu na seznamce jsem zrušil kreditní kartu,kterou 18.4.2018 budu ve své bance usilovat o znovu vydání,což si myslím,že "dluh" bude stoupat,pokud na mne rovnou navyšlou exekuci než stačím ten"dluh"uhradit a "otevřít"si opět své VIPkonto a na rady z internetu,tento "účet" zrušit přes zaslanou žádost faxem o zrušení tohoto účtu.Podle stížností na webu "dateyard AG",kde se píše i o tunelováním kont těchto,jako já,nešťaswných mužů,kteří přišly životní smůlou o své milované životní partnerky,tak já teď musím zabránit,aby se tak nestalo i mě.Bacha pánové i chlapci,mám poučení,nebýt líný číst i pod "čarou"kde se dovíte,ikdyž s malými písmenky,pravdu kterou "oni" nemají rádi.Moji mylí soukmenvci držte mě palce,ať se s toho srabu vyhrabu.Váš kolega a přítel,Petr/Fridolin v.r.

reagovat 22.4.2018 14:02 - JANA

Lidi, zajímá mě, jestli...

CHCI SE DOHLASI A NEVÍM JAK

reagovat 24.4.2018 12:51 - lumat2308

najdi-rande.online.cz je...

ahoj lukassi.Chtěl bych se informovat,jak pokračuje vymáhání dluhu na tvou osobu ze strany podvodného serveru :jsem také upozorňován na nezaplacené příspěvky nějakými agenturami zabývající se vymáhání dluhů pro tuto agenturu.Ihned po první úhradě jsem zaslal faxem i elektronicky výpověď ze svého členství a zablokoval kartu,aby nedocházelo ke svévolnému stahování peněz,ale přes to všechno mi pořád chodí upozornění o nezaplaceném členství.Díky za info.

reagovat 24.4.2018 12:55 - lumat2308

Je to naprosto podvodná agentura,která pouze z lidí tahá peníze a vyhrožuje jim insolvencí a soudy.Zrovna teď se s tímto problémem musím zabývat.Budu rád s jakoukoliv radou směřující ke zdárnému ukončení s touto agenturou.V loňskémroce jsem podal ihned v červnu výpověď ,ale pořád tvrdí,že byla uzavřená nová smlouva o které nemám ponětí.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *