Seznamka najdi-rande.online.cz

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.2.2017 18:01 - Honza

Lidi, zajímá mě, jestli někdo máte zkušenosti se seznamkou na webu najdi-rande.online.cz.

Je to vopravdová seznamka s vopravdovejma lidma, kerý vopravdu hledaj někoho na sex, nebo je to fake, čili virtuální?

reagovat 4.4.2017 08:32 - lukass

najdi-rande.online.cz je jedna velká lumpárna, po ukončení třímesíční lhůty, po mě chtějí další peníze a pokud nezaplatím, tak vyhrožují inslovencí a atd. nikde se to nedá zrušit, už jsem podal stížnost na Českou obchodní inspekci.

reagovat 4.4.2017 15:18 - Honza W.

najdi-rande.online.cz je...

Ahoj, mám ten stejný problém :(

reagovat 4.4.2017 16:09 - Daniela

najdi-rande.online.cz je...

Je to tím, že muži jsou sexuchtiví jak šílenci. Sex bez vztahu chtějí nezadaní i zadaní muži. A všichni věří, že někde na seznamce najdou povolné ženy, které jim vyhoví. A některé seznamky je v tom podporují. Ale takových žen je nedostatek a seznamky toho zneužívají při tahání prachů ze sexuchtivých mužů. Žena nepotřebuje speciální seznamku. Stačí dát obyčejný inzerát a dostane stovky nabídek. Muž nedostane většinou ani jednu.

reagovat 4.4.2017 16:24 - Tak

Je to tím, že muži jsou...

jasně,ale taky pokud tomu chlapovi jde jenom o ten sex,pak musí hledat na jiných seznamkách,ne těch běžných.A tam jde holkám především o peníze,jenomže dnešní chlapi už jsou víc chytřejší a moc nehodlají dávat,pak se ale nemůžou divit,že holku na sex nenajdou,žádná s nimi dobrovolně nepůjde.Ono moc záleží na jakou tu seznamku chodíš.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.9.2017 12:06 - rene

To snad už není možný....

Jak ukončit smlouvu Najdi-Rande

reagovat 13.9.2017 20:45 - marek

3koda že sem si tyhle recenze nepřečetl dřív mám naprosto stejnej problám jako vy...zaplatil sem na jeden měsíc 499 a ty šmejdi si dál strhávaly další dva měsíce zjistil sem to až tenhle týden podle výpisu z karty vůbec bych nečekal že je tohle možný...navíc mě furt bombardujou těma sračkama...už mě i napadlo podat trestní oznámení za zneužití platební karty ale vůbec nevim jestli to obstojí když sou tak vychcaný...

reagovat 14.9.2017 17:10 - Chose

Zneužití karty neprojde. Počkej až ti příjde upomínka, druhá, třetí, předžalobní upomínka a předexekuční upomínka. HAHA to jsou věci co mi chodí, ale takhle to nefunguje. Kolega je právník a strašně se tomu směje a chce vědět co příjde jako další. Ani jedna věc nedošla doporučenou poštou. Hlavní je nikam nevolat a nic nepodepisovat, protože by to mohlo být uznání dluhu. Píšu sem pokaždé, když dojde ke změně. Ta smlouva je diskriminační a odporuje našemu právnímu řádu. Společnost je zapsaná ve Švýcarsku a to není členem EU. Sídlo v Berlíně a peníze jsi poslal někam do Indonésie. :D :D To zrušení faxem.... :-) Zrovna jim nefungoval nebo došel papír. Já jsem FAX viděl jen v TV. Buď v klidu. Nebo vyměkni a zaplať. :D :D :D

reagovat 15.9.2017 13:00 - rene

Výpověď úspěšně potvrdily ale dluh doplatit nejde.

reagovat 16.9.2017 00:43 - Tonda

Nejlepší seznamka jakou jsem viděl je Take me out na Primě. Žádné dementní kecy o splynutí duší a že na kráse nezáleží, že důležitá je vnitřní krása a takové podobné nesmysly jako na klasických seznamkách. Tam je to opravdu akční!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *