Seznámení seniorů

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.1.2005 16:41 - Pražák

Je to bída když se chce seznámit senior nad 60 , mladý duchem, tělesně všestranně funkční, ženatý, slušné IQ, se ženou v podobné situaci k občasnému vybočení ze všedních dnů, popovídání ..až kam to samo dospěje.
Nejsou lidi.'

reagovat 26.1.2005 16:39 - S-Morava

Máš pravdu, je to bída. V Praze máš přitom určitě víc možností než v malém městě. Nejhorší je, že tzv. senioři jsou na netu zastoupeni mizivým procentem. Raději se doma nudí, než by si pořídili PC+net a trochu tak vyrazili do světa. Běhám tady už tři roky (ne na doktorce, ale celkově), ale kamarádku či kamaráda (virtuálního) nenacházím ani náhodou. No nedá se nic dělat, přeji ti víc štěstí Pražáku, než jsem dosud měla já.'

reagovat 27.1.2005 05:08 - vsetinka

To je dobrý nápad otevřít seznamku pro dávno náctileté...hihi...mějte se
všichni fajn :-)'

reagovat 27.1.2005 05:56 - Ponocny

Ajhojky fsichni tri.
No ja nevim esli je to jen jak druhej pise "Raději se doma nudí, než by si pořídili PC+net a trochu tak vyrazili do světa."
Ja mam rodice kerejm sem musel ten PC koupit a fsecko jim zapojit a zasvetit je do toho a jak sou tedka stastny! Ale tak nak prohlasit vo lidech co vo tomhle nemaj paru se ze raci doma nudi mi pripada dost nefer, jaky "nez aby si poridili PC" dyt vo tom proboha hovno vedej a sou neska ctyricetilety lidi kery by se pocitace nedotkli.
Ale zas snad nejni fsecko jen pres pocitac co nekam vyrazit nekam posedet todle me deprimuje dyt proboha sedesatiletej clovek este ani nejni penzista a uz takle uvazovat?!'

reagovat 27.1.2005 13:05 - S-Morava

Ponocny ahoj.
Fakt jsem nechtěla vyvolat pocity, které píšeš. Omlouvám se tobě i komukoliv, koho by se to nějak dotklo. Můj příspěvek byl tak trochu nadsázka. Vždyť bez svýho synka bych PC taky neměla v takovém stavu, v jakém je. Mně nedovolí zdravotní stav, abych někam víc vyrážela skutečně, proto jsem to tak napsala. Net mi zkrátka hodně obohatil život. A opravdu znám důchodce, kteří se nudí a stále si jen na všechno stěžují. Zapnou si Novu a nadávají dál. To není život, ale jakési přežívání. Všem přeji dobrý život, hezké stáří, a je pravda, že PC dokáže ten život zpestřit. Máš pravdu, takové posezení s kamarádkou je taky dobré, ale ne každý takovou kamarádku má. A nedeprimuj se, rozhodně ne mým příspěvkem, jsem člověk optimistický, nezávidím nikomu nic (ani to zdraví, které se mi nedostává v takové té správné míře), mám ráda život i lidi. Dokonce i ty, kteří se mračí, tak se na ně raději usměju.
Měj se hezky a pokud půjdeš ven, tak pozor, klouže to tam. Sousedka si zlomila ruku hned na dvou místech.
Zdravím i ostatní, co sem zavítají...'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.5.2017 11:18 - Seniorka

Co je to tu za hlouposti? Přece záleží na tom, jak je kdo ve formě a jak se udržuje. A tady myslím mají ženy navrch, mají lepší možnosti a je jich víc, tak se víc snaží.
Znám některé muže okolo padesáti, kteří jsou totální dědci, ale můj přítel šedesátník funguje bezvadně jako chlap i jako šrajtofle.
A to je mladší než já.

reagovat 27.5.2017 11:59 - a

Co je to tu za hlouposti?...

jakou má tvůj příspěvek vypovídající hodnotu?
Že je to kus od kusu snad ví každý...

reagovat 27.5.2017 15:39 - b

jakou má tvůj příspěvek...

asi to je reakce na to co se tu psalo predtim ne?

reagovat 28.5.2017 11:08 - ono mít nějakou bábu

Co je to tu za hlouposti?...

má pro chlapa i výhodu a to že nemůže otěhotnět. V padesáti ještě může zdálky vypadat jakžtakž ale v posteli raději zhasnout. No a ta šrajtofle. Dost dam se v tomto věku rozvede protože se nechtějí starat o svého manžela dědka děti už jsou z domu a tak si bába chce užívat. Jenže těch volných už moc není. Tak se klidně nasrat někam a nemít svědomí. Prostě ubližovat nechtít dokopat milence k rozvodu to ani náhodou starosti ať má jeho manželka. Myslím si že rodiče takové dámy se musí obracet v hrobě a to si mysleli jakou bezva dceru vychovali. Jeden její brácha je fajn druhý ksindl jako ona.

reagovat 29.8.2018 09:30 - PRAŽÁK

Je to bída když se chce...

Já jsem se zaregistrovala do seznamky pro seniory v Praze .Chodí mi pořád nějaké nabídky,ale nedaří se mi tam znovu přihlásit pro vstup...ani po změně hesla,tak jsem tam napsala,aby mi už nic neposílali.Mají nějaký chybný systém.Proto chodím po Praze a třeba někoho potkám,kdo by se chtěl kamarádit.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *