seznámení přes internet

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.11.2010 18:15 - kyklop

Ahoj, nachází se zde někdo kdo se seznámil přes internet s někým jen pro sex? Podařilo se vám to někomu? Nebo je to tragédie a sdružení zoufalců?

reagovat 6.11.2010 19:33 - Robert

Já se přes internet seznámil a z nezávazného sexu se nám vytvořil pěkný vztah.Sám se divim jak se mi to takhle mohlo povect a je fakt že nikoho jinýho komu se to povedlo neznam.

reagovat 7.11.2010 09:51 - Ondra

Podle mě je to tragedie,zkoušel jsem to a stalo se mi že za ženský se taky rádi vydávaj chlapi a píšou pod ženskym jménem.

reagovat 7.11.2010 11:03 - Nadrženci,

no holt se musíte smířit s tím, že pokud si chcete jenom zapíchat, tak jedině třeba na privátu pěkně za prašule. Pokud nejste zrovna emerickej hérec či zpěvák, tak zadarmo z váma nikdo jen tak píchat nebude.

reagovat 7.11.2010 21:49 - Bi-girl

Jsem žena s lehce bisexuálními sklony a ráda bych našla nějakou hezkou slečnu na flirt, případně do budoucna i na vztah. Ale v reálu si na to moc netroufám, prý sice asi 85% žen je bisexuálních, ale co když si zrovna vyhlédnu takovou, které je už jenom představa nějakého fyzického kontaktu s jinou ženou odporná? Tak zkouším štěstí přes internetové seznamky, ale moc šancí si nedávám, připadá mi, že většina zde přítomných má stálého přítele a hledají někoho do trojky, a to já nechci. A ty ostatní by mě zase třeba nepřitahovaly, chtěla bych nějakou opravdu krásnou ženu, femininní typ, ale připadá mi, že většina lesbiček jsou takoví babochlapi.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.11.2010 22:57 - petr

Kyklope, mě se to sice 1x povedlo, ale myslím, že to byla dost náhoda. Seznámili jsme se přes inzerát a dlouho jsme byli jen kamarádi. Pak se to náhle "zlomilo", ale byl z toho vztah, ne jen sex. Podle mě seznámit se s normální dívkou/ženou jen za účelem sexu je téměř nemožné. Ženy chtějí vztah. Může to být vztah založený na sexu, ale chladný sex, to ženy neuznávají. Zatím jsem žádnou takovou nepotkal. Ale možná někde existují...:-)

reagovat 14.11.2010 23:10 - Jirka

Kyklope, mě se to sice 1x...

Petře, pár jich existuje, ale věř mi, není o co stát.

reagovat 24.5.2018 21:54 - Bodynka

Mohu do vaší diskuse trochu zasáhnout? jsem hetero žena ve věku 28 let, a nechápu vaše důvody seznámení. Sex přece není všechno. Seznámení chce napřed úplný soulad v myšlení, citu, souznění a ne na ženu okamžitě vychrlit chci tě jenom pro vyspání a pak si jdi kam chceš. Buď mám zastaralé názory, ale váš přístup mi opravdu nesedí. Jste buď závisláci na sexu, nebo sexuální úchyláci. Proto se jděte raději léčit. Tohle není normální. Sex, sex,sex a zase jen sex. Žena nechce jen ty směšné pohyby, ale chce porozumění, pohlazení a pak to pomazlení. A ten sex je až to poslední co potřebuje. Ta která vám na takový inzerát odpoví je profesionální ku......., pak vás všichni ochraňujte aby jste se nějak nenakazili. Tohle si máte uvědomit, jestliže máte doma hezkou a pracovitou ženu.

reagovat 24.5.2018 22:05 - Elizabet

Mohu do vaší diskuse trochu...

Naprosto s tebou Bodynko souhlasím, jsou to sexuální úchyláci. Já mám na to stejný názor jako ty. Měli by se jít léčit. Jsem ráda, že jsem šťastně zadaná a dnes bych se seznamovat ani nechtěla když vidím jaké názory má dnešní mládež. Oni mají ve své vizi jen SEX a PENÍZE.Ale cit ten, jim naprosto chybí. Tak kam jsme to došli ?

reagovat 24.5.2018 22:46 - luci

Naprosto s tebou Bodynko...

Každý má jiné priority. Já mám zkušenost takovou,že se ženská může přetrhnout ve firmě,v domácnosti,ve společnosti ale pokud chlapovi nevyhoví v sexu,tak je to všechno k ničemu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *