Sexuální život bez HA?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.3.2009 14:05 - monchi

Než vám položím konkrétní dotazy, tak bych se s vámi ráda podělila o svůj příběh:

Je mi 27,5 let a za tu dobu už jsem dvakrát překonala období mentální anorexie (naštěstí nikde NE tu nejkritičtější fázi s nutností hospitalizace), v 18 letech jsem se stala vegetariánkou a poté plynule přešla k veganství. Po dobu několika jsem vůbec nemenstruovala, což se projevilo pokročilou fází osteoporózy. Navíc mi gynekolog po důkladné prohlídce sdělil, že má děloha není vzhledem k mému věku (25) dostatečně vyvinutá.

Vše se změnilo poté, co jsem ve svých 26 letech poznala svého stávajícího přítele. Cítila jsem se v naprosté pohodě a zakrátko se dokonce i z ničeho nic objevila menstruace! Také jsem se trochu

reagovat 6.3.2009 17:45 -

Já používám Pharmatex (www.pharmatex.cz). Hm, můj přítel mě do HA nenutí, stačí, když mu dáš přečíst příbalovej leták od HA :) A kdyby mě nutil, tak bych se na něj vyprdla.

Když jsem si přečetla pár příspěvků o tom, co dokáží hormony, tak nehodlám riskovat. Mám ráda svý játra i žíly. Ale na to si musí udělat každej sám svůj názor. Hlavně bych se nenechala přítelem manipulovat. Tohle musí bejt z větší části tvoje volba. Pohodlnost nepohodlnost.

reagovat 6.3.2009 17:45 - Jana

Pharmatex?!? Pesar?!?

reagovat 6.3.2009 20:21 -

pro monchi: já být tebou tak si spíš dělám starosti, abych jednou otěhotněla, moc si to maluješ na růžovo - potom, co vše tvůj organismus zažil /taky jsem si tím prošla/ si nemysli, že přítomnost menstruace zaručuje plodnost, a blíží se ti třicítka, kdy plodnost klesá rapidně. Znám hodně holek, co měly podobné problémy a málokterá může vůbec mít dítě. Tak bych si dělala spíš starosti opačné!!!!

reagovat 6.3.2009 20:45 -

Tak nebude mit dite a co jako? V dnesni dobe nezni otazka kolik deti mit,jako spis zda vubec! Je jasne,ze se anorekcii zdevastovala natolik,ze ted uz zadnou antikoncepci nepotrebuje!! Takze jeji antikoncepci se stala anorekcie.Taky mi prijde,ze je hloupa! Ale je to jeji vec,akorat nechapu,proc nam to cpe!!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.3.2009 23:20 -

A co je to ta "anorekcie"?

reagovat 9.3.2009 11:58 - Tyna

Monchi: Nechapu jak nekdo muze v dnesni dobe tvrdit,ze HAK je neskodna.Jak uz bylo receno,staci si precist pribalovy letak a pak treba tady doktorce diskuzi NEBEZPECI HAK nekolik desitek poslednich prispevku,treba o tom,jak jsou ted mlady holky po embolkach z HAK v laznich se staryma babkama a dalsi a dalsi konkretni pripady konkretnich lidi.Takze jsem jasne pro Pharmatex!

reagovat 10.3.2009 12:56 - Nicky

Mě se velice osvědčily spermicidní čípky, navíc zvlhčují a jejich cena je zhruba v ceně kondomu, jinak jsou gely, ale u těch nevíš tak přesné dávkování, méně pohodlné. Ohledně té antikoncepce- když bereš antikoncepci, tak po třech týdnech ji vysadíš a dostane se nepravé menstruace- způsobená změnou hormonálních hladin, pro tvoji smůlu to neznamená že máš menstruaci (gynekologové se shodují, že ta pauza je zbytečna, tudíž de to i bez menstruace, ale já si myslím že aspoň na čas si tělo odpočine), a už vůbec ne že po vysazení bude pravidelná. A ohledně přítele, není pravda že když to bere každá, tak je to bezpečné, je to stále ten samý sajrajt akorát v jiném balení. Násilné vnucení hladiny hormonů není dobré pro nikoho, kdo má aspoň nějakou produkci v organismu. Lékaři se snaží podat názor že je dnes bezpečná a bez vedlejších ůčinků,ale je to naprostý nesmysl. Zkus si někdy projít příspěvky uživatelek, kterým byla předepsána ze zdravotních důvodů. Na jediné co zabrala bylo akné, zbytek nemocí byl vždy po vysazení v lepším případě stejný.

reagovat 23.4.2009 10:27 - Zita

spermicidní čípky, to je Pharmatex? Nebo existuje víc značek?

reagovat 24.4.2009 12:04 - Hanka

monchi, taková drobná poznámka... vzhledem ke stavu tvého těla je "přirozené" aby jsi téměř nemenstruovala a měla výrazné gynekologické problémy... pokud chceš mít správně fungující tělo, nezbývá ti než užívat nějaké umělé prostředky.

Stejně jako já jsem se narodila s předpoklady ke krátkozrakosti, a pokud chci vidět dobře, tak si holt každé ráno budu nasazovat čočky.Že někdo dál používá HA, ačkoli mu příliš dobře nesedne, no to už je jeho problém, a nemůže se divit případné embolii a dalším problémům... moje maminka si pořídila drahé brýle, ale omylem jí udělali o půl dioptrie více... všimla si, že vidí trošku divně, ale nechtěla to reklamovat a zase týden čekat až je dostane... a donutily jí k tomu až strašné migrény.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *