Sexuální trapasy

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.5.2007 22:05 - smíšek

Nu což, řeší se tu různá témata, tak něco pro odlehčení: zažili jste někdy trapas v sexuální oblasti? :-)))

reagovat 5.5.2007 19:13 - Patrik

Jako panic jsem zacal chodit s holkou, ktera uz nebyla panna a pak melo dojit k prvnimu milovani, byli jsme nahy v posteli, zacali jsme se mazlit, hned se mne postavil penis a za chvilku nato jsem zacal strikat a to jsem vubec nebyl v ni. No silenej trapas.

reagovat 5.5.2007 21:27 -

To neni zadnej trapas, spis normal pri vzruseni prvniho milovani...:)

reagovat 5.5.2007 23:41 - drat

ja jsem se udělal, kdyz mi pani doktorka (moc hezká)při preventivní prohlídce bádala uzliny v tříslech a předtím prohlížela penis a varlata..

jsme z malé vesnice všichni se známe ..

reagovat 5.5.2007 23:56 -

My jsme v tělocviku skákali přes kozu a já se nějak špatně odrazil a mrdnul jsem penisem přímo do kozy. Něco zakřupalo a já cítil šílenou bolest. V tom mi krátkýma trenkama vypadla půlka penisu. Byl to hrozný trapas, protože se mi zakutálel pod kozu a pak ho všichni hledali.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.11.2017 17:42 - Pepa

Takhle jednou v Thajsku nabrnkl jsem si jednu pěknou prsatou Thajku s velkýma doubledekrama až kozamonstrama,ale ouvej,když jsme šli chodbou na pokoj a já měl už naváto,že skoro jsem měl náběh na blackout,bylo mi něco divného,byla pěkná i zezadu,ale přesto,když šla do schodů a musela dávat nohu přes nohu,šla na ženu trochu moc zeširoka.Dodal jsem si kuráže a ženštinu před sebou jsem chytil za sukni a jedním chmatem jsem ji strhl.Řeknu vám,to mi zachránilo prdel,protože takovej úd jsem nikde v evropě neviděl,to bylo snad třicet čísel,podlomili se mi kolena,okamžitě jsem vystřízlivěl a kopem do koulí jsem si vytvořil náskok ,který jsem jako přeborník střední školy na přespolní běh vydržel dvě ulice,než jsem zapadl do baru,kde jsem hned objednal tři piva a na ex je vypil.

reagovat 14.11.2017 18:36 - Pepa

Mě se zase stalo něco...

Cha cha chá,málem jsem přišel o panenství,které jsem ani netušil,že mám,z chlapa se vyklubal prestitut s namakanou figurou a nebýt mé hry s míčem v mládí,netrefil bych ho dostatečně tvrdě a s nakopnutými koulemi se běží opravdu těžko.
Není nad to nemít aids a užívat si svrchovanou svébytnost sexu s češkami,které mi musí už stačit,ale nestěžuju si,těch nevalných sexuálních intercoursů s českými běhnami co jsem doposud zažil,to nespočítám,ani na zemanově zdravých palcích na nohou.

reagovat 14.11.2017 18:44 - Pepa

Protože chlap zraje jak víno, je mi 90 a porád jeb.m,prc.m,šuk.m,lížu,plácám pyj-m přes obličej,zkrátka užívým si aktivního sexuálního života,přestože by mi to nikdo nehádal.

reagovat 14.11.2017 19:01 - Pepa

Bůh se mi odvděčil za to,že jsem nikdy nebral politiku vážně a vždy jsem si dělal co chtěl a vlezl,kam chtěli,ale můj stopořitel mi fungoval vždy,takže malý stopořitel pře-hcal velké stvořitelé všehomíra aláha i s báťuškou carem a Duku s Milošem a pořád rozsévám.Nejsem žádný velký vševěd a majitel všehomíra,ale skromný udržovatel a stopořitel funguje,na stvořitele nevěřím

reagovat 15.11.2017 10:44 - .

,

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *