Sex s tchyní

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.9.2003 08:56 - Patrik

Ahojky všem,mám problém v tom že tchýně mě má nejen ráda jako svého zetě ale i jako muže.Já sám se přiznám že mě to nevadí a představa že bych se milovat s tchýní mě vzrušuje,ale nevím vůbec co mám dělat.(Chodí přede mnou ve spodním prádle,když se jdu koupat do bazénu tak mi řekla ať si neberu plavky,ptá se mě na onanii na sex a pořád mi říká, že už nesouložila asi 10 let a že má chuť se pomilovat)

reagovat 29.9.2003 01:32 - red.bull

Ahoj to velice dobre znam. Dokonce se to stalo jeste pred svatbou (moji a me zeny). Prespavali jsme v dome rodicu me nastavajici. V noci jsem odesel na toaletu a pak se omylem vratil ale do loznice me tchyne, ale mel jsem za to, ze jsem u te sve zeny. No a v noci pak doslo na sex... Ted (uz je to 4 roky) oba delame, ze se nic nestalo. Jestli to vi tchan, to nevim.
A ted co bych poradil tobe. Predne: je to pohledna dama? Jestli ano, tak proc to nezkusit - treba chce jen vedet, zda si jeji dcera vybrala dobre :-).
Tchana mas, pripadne proc uz ji to 10 let nedela?

reagovat 29.9.2003 06:57 - Patrik

Je to velmi pohledná dáma,přitahuje mě a kdykoliv může tak se mě dotýká atd.Tchán je vysoký manažer a tak s ním po sex.stránce nic není.

reagovat 29.9.2003 11:38 - Klara

Cau Patriku, predpokladam, ze chces slyset spis klucici nazor. Ale zkusim polozit par otazek. Ze Te ta zenska laka, to chapu. Jen moc nerozumim, ze o tom sexu s ni uvazujes. To Ti to doma uz neklape? Nemel bys blbej pocit pred svou zenou? Nebo mate takoveto nevazane manzelstvi?

reagovat 29.9.2003 20:45 - Marka

O tom by si ani nemal premyslat a vyhodit take myslienky z hlavy. Sustred sa na to, aby si mohol mat dobry vztah s manzelkou, tak priatelsky ako aj milostny a urob vsetko pre to.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.9.2017 12:54 - Jó a ještě dodatek

Byla to soudružka jak poleno, chodila do kostela a šukala jak o zlatou přilbu!

reagovat 15.9.2017 14:13 - Hledá se tchýně

Moje tchýně je zadaná,proto kdyby se našla nějaká voná budu rád.

reagovat 18.10.2017 16:31 - Karel

Několik let jsem toužil vystříkat se do tchýně. \když jsem si přivoněl k jejím kalhotkám už jsem nemyslel na nic jinýho. Po dlouhém snažení se to povedlo a bylo to úžasný. Nemohl jsem tomu uvěřit, že se to podařilo. Platí to, že když člověk moc něco chce tak se to nakonec splní. VŠEM DOPORUČUJI!

reagovat 12.11.2017 17:37 - Pepa

Ja ako skoro 16-rocny som...

Já jsem měl něco podobného. Se svou o něco starší spolupracovníci jsem navázal intimní vztah, který trval delší dobu.Jednou mě tato žena, budeme ji říkat třeba Marta,seznámila se svou dcerou.Byla velmi hezká, v té době rozvedená a my se do sebe zakoukali. Zeptal jsem se Marty co by tomu řekla, kdyby jsem se dal s její dcerou "dohromady".K mému údivu odpověděla:"No, samozřejmě, že bych jí to neřekla".A tak se též po čase stalo. S její dcerou jsme začali společné soužití. Marta mě upozornila, že v intimním vztahu, s ohledem na svou dceru, nebudeme pokračovat. Já jsem však na to nehleděl a využil každou příležitost se s Martou pomilovat. Jednou mi důrazně sdělila, že jestli toho nezanechám, řekne to své dceří. Neučinila tak, řejmě proto, že by se na ní dcera mohla zlobit,že jí o našem intimním vztahu neřekla dříve, v domě našeho seznámení. A tak jsem se s Martou příležitostně miloval ještě pěkně dlouhou dobu, než odešla na věčnost. Musím ještě dodat, že jsem měl několikrát poměr i se se strou Marty tj.tetou od mé partnerky, ale toto se událo před naším společným soužitím. Byly to krásná léta, Marta, ale ani teta se nikdy přede mnou nezakryvala, když vyšla třeba nahá z koupelny, ale tak jsme to měli nastavené, že jsme se před sebou nestyděli a trávili všichni volné víkendy na chalupě v celé své nahotě. Myslím si, že má partnerka nic netušila, od Marty se již to nedozví a teta bude diskrétní a své tajemství nevyzradí.

reagovat 12.11.2017 17:51 - Je to tak

Jo to jsem zažil taky něco podobného. Jejich rodiný přítel mě před svatbou varoval, že u nich to vždy bylo" Annka, dala jsi už kravám? Ještě né ale milostpánovi už dvakrát!" A měl pravdu. Co se dělo po svatbě nebudete věřit. Sobotu co sobotu se sjížděly všechny ženský z celého příbuzenstva a soutěžily mezi sebou která se mě první dostane do postele. Vůbec jim nevadilo, že soutěžila máma s dcerou a předháněli se. Ještě se hecovaly. V neděli ráno vždy šly společně do kostela se ještě pomodlit aby měli asi čisté svědomí!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *