sex v sauně

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.2.2002 08:33 - martina

Má někdo zkušenosti se saunou. My jsme to s manželem zkoušeli a bylo to super. Ale máme trochu strach. Přece jenom, je tam dost horko...

reagovat 8.2.2002 14:01 - Danda

Jo mi jsme si to vyzkoušeli s přítelem nedávno, ale mi zas měli strach, že někdo přijde, ale bylo to fajn. Nebylo to v typické sauně, ale v parní lázni na bazéně. Jen tak dál. Sex chce stále oživovat, my nedávno také v kině, bylo to super, to vzrušení, jestli se někdo otočí ... neotočil

reagovat 20.5.2002 16:08 - kelly

Dobré zpestření, ale vzhledem k tomu, že já i moje partnerka se navzájem přivádíme k šílenství tím, že vrušení natahujeme až na doraz těsně před orgasmem, tak po asi 30 min blbnutí a nadherným vychutnáním orgasmu byl celkem problém popadnout dech. Na nohy jsem se nemohl postavit ještě další hodinu. Bylo to zajímavé, ale jednou stačilo.

reagovat 21.5.2002 05:16 - Bert

Od posledního zážitku již nechodím do sauny. asi Před pěti lety jsem byl v malé společné sauně. Teplo, pohoda a nahé ženy způsobily, že jsem žačal myslet na sex. Ihned nastala erekce. Všichni okolo se tvařili, jako že se nic neděje, ale já měl pocit, že můj penis je náhle středem sauny. čím víc jsem se snažil erekce zbavit, tím byla silnější. asi po 5 min. jsem raději utekl domů. Všechny pocity studu, ale i vzrušení podpořily doma při onanii do té doby nejsilnější orgasmus.

reagovat 27.10.2002 13:05 - Tom

Berte, nic si z toho nedělej. Jen puritánským ženám erekce jakoby vadí a tváří se, že jsou pohoršené. Ty ale mají většinou nějaký svůj problém a jsem si jistý, že společnou saunu nenavštěvují. Já sám rád chodím do společné sauny s přítelkyní naprosto běžně. I mně samozřejmě vzrušují nahé hezké ženy, ale je to naprosto normální. Připouštím, že cítím v sobě prvky voayerismu- rád se podívám. Občas mám také problém "udržet ho na uzdě". Přítelkyně o mých choutkách ví a připadá ji to zcela normální, když se mi při pohledu na cizí nahé ženy dostaví erekce. Sednu si na lavici za ní, abych si své vzrušení nechal pro sebe a je mi dobře. Nakonec některým ženám to vyloženě dělá dobře vzrušovat muže. Rády provokují. Někde tady na doktorce o tom dokonce nějaké potvůrky psaly. Zažil jsem i saunu s kamarádkou- do té doby jsem ji nikdy nahou neviděl. Šlo o velmi pohlednou mladou ženu (32). Společně jsme absolvovali povinný kurs v jednom luxusním hotelu a byla nám nabídnuta sauna v rámci služeb. Já jsem neváhal ani chvíli. Kamarádka se mě zeptala, jestli to nebudu šířit, že jsme tam byli spolu. Byl bych sám proti sobě a po tomhle ujištění se zcela přirozeně vysvlekla do naha a požádala mě, abych jí dělal garde. Velmi rád jsem jí vyhověl. Jelikož je pohledná a má pěknou štíhlou vyšší ženskou postavu, krásně hustý černý klín, způsobovala nemalé vzrušení mezi přítomnými muži. Dělalo mi dobře trávit v její nahé společnosti cca 2 hod. Navíc jsem se tam seznámili i s jinými kolegy a kolegyněmi v adamově rouše. Ještě dnes mě to svým způsobem vzrušuje, když si vzpomenu jak se bavím s neznámýma nahýma holkama jakoby nic. Samozřejmě, že mi pěkně tuhnul. Zvláště, když se se mnou bavila cizí pěkná žena v sedu na turka a já se musel koženě tvářit. Přitom jsem očima hltal její ňadra i krásně formované stydké pysky, které mému pohledu nemohly uniknout. Potom společné skoky do ledového bazénku a společná sprcha s kamarádkou v masážní sprše. K žádnému sexu tehdy ani jindy mezi mnou a jí nedošlo. Přesto na to rád vzpomínám a dodnes to patří mezi mé nejhezčí erotické vzpomínky. Takže do saumy klidně choď, je to skvělá relaxace a mnohdy příjmené vzrušení. Samozřejmostí návštěvy společných saun je většinou příchod v páru. Jinak jsi ihned u dveří podroben zpytavým a nedůstojným pohledům. Napiš, jestli jsi to zlomil. (tedy obrazně samozřejmě).

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.12.2014 18:50 - Honza

Pokud mě je známo,tak Laa...

OK, dík.

reagovat 20.12.2014 18:52 - Honza

Ahoj, je mi 17 a ráda spolu...

A jak máš velký prsa?


Jedničky, dvojky, trojky atd.

reagovat 5.1.2015 13:33 - ymca praha

ahoj pokud jsi prijemna mlada slecna co by rada do sauny, tak se mi ozvi na fistingmaniak@seznam.cz, ja chodivam do YMCA Na Porici kde je prijemne prostredi... pripadne do privatni sauny hotelu Sheraton u karlova namesti. P

reagovat 5.1.2015 17:41 - šuk

Prcat se musííííí.

reagovat 23.4.2017 10:29 - Gibson

Jednou přišla taková zkušená rajda do sauny a už při vstupu zahlásila,že za kilčo udělá soukromou show,byli jsme tam samí hoňibrci,tak jsme na to kývli,ona že nejdřív prachy na ruku.Když jsme se vrátili ona řekla: "děkuji pánové za volnou saunu,ale tady to bil bivojův nápad,jak si to udělat na nezvyklém místě a ukázala na takového malého kluka s mléčným knírem, kterého jsme si předtím nevšimli."

Co si o tom myslíte, byla ta rajda možná,nebo si steny v sauně s tím ohořelým havranem co přežil lesní požár jen vymyslela,aby sebe potěšila a dalšího hoňibrka vydráždila a pak si to doma nechala udělat od svého námořníka s kotvou vytetovanou na hruďi a jejím jménem v srdci na zadku?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *