Sex v rodině

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.9.2002 16:57 - Táňa

Zamilovala jsem se do svého tchána a už přes rok spolu spíme.Manžel o tom samozřejmě neví a já se děsím chvíle kdy se to provalí.Mám pocit,že jsme čím dál méně opatrní a že to na nás musí každý poznat.Je mi 22 a tchánovi 48.Má někdo také podobný problém a jak to řešíte?

reagovat 4.9.2002 21:56 - janinapietro

Ahoj Tano,holka radeji to hned ukonci,protoze si rikas o maler.Predstav si kolika lidem ublizujete-tvuj manzel,tchyne+ jak budou reagovat ostatni rodinni prislusnici a okoli az to prasne..A ono to jednou praskne.Docela se divim ,ze vam to prochazi takovou dlouhou dobu...To je ten tchan ,tak sexy..co na nem vidis???

reagovat 4.9.2002 23:50 - Jana

Táňo,vzpamatuj se ,dokud je čas a zanech toho.Nesoudím Tě,to se může stát každému,ale vezmi rozum do hrsti,co když budeš těhotná?Nejlepší by bylo se odstěhovat.Pro tchána je to dobrodružství,když má mladou,ještě k tomu ženu syna,a on mu s ní spí.Představ si,že třeba tvoje tchyně o tom ví,víš jak se trápí?A co tvúj muž-jak asi zareaguje,odhadneš to?Z takovýchto situací je v rodinách nejvíce vražd a nenávisti až za hrob.Moc ti to ublíží a ty ukradené chvíle s tchánem tě přijdou moc draho.
Přemýšlej mozkem a nenech se vláčet sex.pudem.Máš nejvyšší čas.

reagovat 5.9.2002 17:05 - Táňa

Díky,holky,za názory,ale ono to vůbec není tak jednoduché:-(. S manželem nám to v posteli vůbec neklape a já jsem dost na sex. A když on je tchán tak sexy! Vždycky jsem byla spíš na starší muže a on mě podvědomě vzrušoval už od prvního setkání. Někdy si dokonce myslím,že jsem si manžela vzala jenom proto abych mu mohla být co nejčastěji nablízku. Samozřejmě mě nenapadlo,že se to všechno vyvine až takhle,ale když už to tak je tak si vůbec nedovedu představit,že bych to ukončila.

reagovat 5.9.2002 17:11 - Dani

Mila Tano,...tebe jsem s tezi tak tak pochopila...to neznamena, ze s tebou souhlasim, protoze tvym chovanim ublizujes mnoha lidem,....ale co jsem nepochopila je ten muz...otec , ktery ma syna a misto toho, aby mu pral stastne manzelstvi,...tak mu leze do zeli.... to je teda dobry vtip.
Zkus si predstavit, ze by tvuj muz spal s tvoji matkou, jak by ti pak bylo..asi ne 100 krat nejlepe... Radim ti, nedelej druhemu to, co si sama od druheho neprejes

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.8.2018 06:10 - Ivan

Zajímavá diskuze...

A napadlo te si to po letech s matkou zopakovat ?

reagovat 9.10.2018 06:11 - Dan

kazdeho vzrusuje neco jineho :) uspokojit cas od casu svoji matku na tom neni nic spatneho :) ja bych se o tu svoji postaral urcite :)

reagovat 9.10.2018 22:53 - Stydím se

Já šoustal matku i starší sestru, aniž by to každá z nich o té druhé a mě tušily.S matkou 2 x a se sestro asi 20 x. Bylo to kolem mých 17 dost vzrušivé,ale v dalším životě mi to nepřidalo. Abych se vzrušil, musím vždy vzpomínat na své prohřešky z mládí.

reagovat 10.10.2018 22:26 - Mrdák

Já šoustal matku i starší...

...a pak ses probudil, co, masturbante?

reagovat 12.10.2018 00:00 - Stydím se

...a pak ses probudil, co,...

To víš že jo.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *