Sex při menstruaci

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.9.2001 21:07 - Nikolka

Zajímal by mě názor všech na milování v době menstruace...
Už píšete?

reagovat 20.9.2001 13:23 - Ivo

Určitě tady existuje mnohem větší riziko zavlečení infekce. No a potom tady jsou otázky estetické, ale i praktické (znečištění ložního prádla apod.) Pokud se na tom oba partneři, kteří dbají na hygienu a jsou si věrní, shodnou, tak proč ne. Vím, že pro někoho je sex při menstruaci velmi vzrušující, ale do této skupiny nepatřím. Chci jen podotknout praktickou věc, že i při menstruaci může žena otěhotnět, pokud nepoužívá pár nějakou antikoncepci.

reagovat 9.1.2002 02:56 - Ladislava

I při menstruaci je možné prožít krásné chvíle milování, jednoduše pořádně vysprchovat, vsunout tampon a krásnému orálnímu milování už nic nebrání.. nebo snad předsudky??

reagovat 9.1.2002 13:39 - jiří

To bez toho 5 dní nevydržíš?

reagovat 9.1.2002 13:57 - Klára

Když máme s partnerem chut, a zrovna to mám a není to nejsilnější den, tak nám v tom ani ta menstruace nezabrání, ale znám plno kluků, co se menstruace štítí, a nemohli by spát s menstruující dívkou. Jsem ráda, že se partner neštítí, a hlavně před i po řádně umýt.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.12.2017 19:55 - xxx

když má přítelkyně krámy přichází na řadu anální sex

reagovat 16.12.2017 13:26 -

Když mi krvácí veverka, tak nešoustám

reagovat 11.1.2018 10:01 - Tom

To se mi teda z Milady docela...

Stojím při Milade a chapu ji. Když ji chci vylizat při menzes, udělám to. Aby byla spokojená za jakekoliv situace. Ona přece nemůže za to, že má své dny. ;)

reagovat 11.1.2018 13:21 - ???

Dejte s tím pokoj! Mě stačilo když ta moje bejvalá měla ve zvyku zastrkávat použité vložky mezi čisté prádlo a za 5 minut už o tom nevěděla. Mě se stalo, že jsem jel do Prahy do školy na konzultace a vytáhl jsem si čistý kapesník z kapsy a on byl od mestruační krve. Když už jsem si s ní nevěděl rady pokusil jsem se domluvit s tchýní, že tohle přece není možné, tak mě usadila tos toho ještě v životě moc neviděl. Co mě zbylo jen dodat tak už se nedivím po kom je takové čuně. Protože vychovávala i naše dítě dceru, mám velké podezření, že z ní vychovala stejné čuně jako z její matky. Dceru jsem již 28 roků neviděl protože jí za ty léta zpracovala a dnes nevím ani kde žije. Tak ani nevím jest-li mě někde nedělá také ostudu. Co ale naděláte?

reagovat 15.1.2018 19:31 - Radka

Musím souhlasit s Victorií,...

Sex při menstruaci miluji. Je to to nejlepší, co může být. Pokud se chlap ušklíbá a nechce se mu do toho, tak u mně okamžitě klesne. A pokud by se ještě namísto toho dožadoval orálu nebo dokonce análu, tak s ním vyrazím dveře!!! Takovýho blba bych nesnesla.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *