Sex jako protisluzba

Archiv příspěvků

reagovat 11.1.2018 16:36 - a že těch cubek

Souhlasím,že využívat...

Je, a podrží i několika najednou...

reagovat 11.1.2018 19:02 - Andrea

Je neuvěřitelné, kolik...

Napsala jsem, ze by slo o moralni upadek, ale za jistych okolnosti bych ho chapala.

reagovat 11.1.2018 21:49 - Honza

Je neuvěřitelné, kolik...

To doufáš naprosto špatně. Takle to většina holek v Český republice nastavený vopravdu má. Proč s někym šukat jen tak pro nic za nic, když muže šukat s někym jinym za něco?

Manuka Doctor

reagovat 12.1.2018 09:14 - Petr

Honza potvrdil to, čeho se obávám a co potvrzují moje zkušenosti. Jen se snažím doufat, že pořád existuje pár výjimek, které jsou jiné a tím pádem mimořádně luxusní(prostě nejsou karierní prostitutky). To co by mělo být naprosto normální se stalo vzácností. U mě to došlo dokonce už tak daleko, že silně uvažuji o tom, že žena, která bude mojí životní partnerkou, nesmí být češka. A to jsem prosím vlastenec. Napadla mě Venezuela nebo Thajsko. Nemyslím nějaké coury, ale srdcové ženy, to dodávám jen tak pro pořádek, protože někdo si Thajsko automaticky spojuje se sexuální turistikou.

reagovat 12.1.2018 12:37 - luci

Honza potvrdil to, čeho se...

Nemusíš se odříkat české životní partnerky.Srdcové ženy jsou ve všech národnostech,rasách i náboženských vyznáních.Zrovna tak jako ženy,slušně řečeno povrchní,lehčích mravů.Tím nemyslím prostitutky,ať už "luxusní",nebo šlapky které jsou ochotné podržet komukoliv,kdykoliv a kdekoliv.

reagovat 12.1.2018 19:28 - Anonymni

Po mne to jednou bylo pozadovano.
Byla jsem v zoufale situaci, rozvadela jsem se, bydlela jsem v azylovem dome a bojovala o svereni deti do pece.
Jeden o vice nez tricet let starsi politik chtel, abych na nej "byla hodna", ze pry mi pomuze. Odmitla jsem. Deti byly svereny do pece exmanzelovi.

reagovat 12.1.2018 21:26 - x

Po mne to jednou bylo...

Takže jseš spokojena ?

reagovat 13.1.2018 18:46 - Petr

Pro anonymní. Neni jiste, že by jsi děti dostala po sexu ty. Na druhou stranu, v tomto případě bych to chápal. ale stejně, politik byl sr.č.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *