Sex jako protisluzba

Archiv příspěvků

reagovat 19.11.2007 09:40 - Káča

Zajímalo by mě, jaké zkušenosti máte s poskytnutím sexu jako protislužbou za nějakou výhodu. Požádal vás někdo o něco takového, popřípade jste to sami nabídli? Proč se na to ptám - mám sama podobnou zkušenost z před pár let a často se k tomu v myšlenkách vracím. Jsem svobodná matka a byla jsem tehdy v situaci, že jsem nutne pro nás potřebovala sehnat bydlení. Po opakovaných žádostech jsem se na úřadě dostala k člověku, který mi celkem jasně naznačil,že by to dokázal zařídit pokud, jak se vyjádřil, bych mu věnovala chvili o samotě. Abych to zkrátila, došel zamknout dveře a za asi čtvrt hodiny jsem vycházela s příslibem, že moje žádost bude posouzena jako obzvláště urgentní. Byt nám pak opravdu přidělili. Vůbec jsem nemohla uvěřit tomu, co jsem udělala a připadala jsem si současně jako děvka i jako zneužitá. Už se mi nikdy nic podobného nestalo, ale s odstupem řasu se mi ta vzpomínka vrací a, ač se to stydím přiznat, mě začala i vzrušovat. Napadlo mě, že asi nebudu sama s podobnou zkušeností a ráda bych se dozvěděla, jestli jsou podobné případy časté.

reagovat 19.11.2007 11:54 - Jana

Tak to máš dobrý, já bych to za byt taky taky udělala. Jenže jsem nepotkala toho pravého úředníka.

reagovat 19.11.2007 12:35 -

No jejda, za byt!! Zavřu voči a za čtvrt hodiny je hotovo!

Manuka Doctor

reagovat 19.11.2007 13:02 - Iris

Káčo, dělala jsi to hlavně kvůli dítěti, jsi velmi statečná. Jednání úředníčka lze přirovnat k hyenismu - zneužít takto zoufalé postavení druhého člověka. Je ale až strašné, co musí podstoupit slušná maminka s dítětem na rozdíl od jisté, v tomto ohledu zcela nespravedlivě zvýhodňované skupiny obyvatel. Podobnou zkušenost sice ve svém blízkém okolí nemám, ale veř, že to takto na mnoha místech fungovalo odjakživa a dodnes funguje I.

reagovat 19.11.2007 13:49 - ???

V žádném případě nechci moralizovat, soudit nebo podobně. Myslím, že si dokáži představit člověka v krizové situaci, kdy je ochoten udělat pro určitou věc hodně víc, než si nastaví "mantinely". Navíc si myslím, že u nás chlapů je podobná služba asi jednodušší a navíc se s něčím podobným nesetkáváme určitě tak často, jako ženy.

Co mě spíš zajímá, jsou pocity, jaké to u žen vyvolává, jak vůči konkrétnímu případu, tak vůči partnerovi - pokud zrovna nějakého máte. Musí to být hodně těžké a složité. Vlastně ani tedy nemám závěr svého příspěvku. Dokonce si ani nedovolím odsuzovat toho konkrétního úředníčka, i když myslet si člověk může cokoliv. Takže prostě nevím, co na to říct. Sorry všem poškozeným i moralistům. Jako muž si to dokážu představit, jako chlap bych na to v případě zájmu o danou ženu šel asi jinak. Ale fakt nevím, protože jsem se v podobné situaci nikdy neocitl. A nedokážu říct:-))) nebo :-(((

reagovat 19.11.2007 14:09 - Hujer

Velmi lehce se dá pochopit situace zoufalé,utrápené ženy,která je na vše sama a ač muž,dokáži si představit,co taková žena po TOM cítí,jak jí asi je.Ale to,co nepochopím,je hnus a hyenismus gaunera,který sedí na místech,kde si o takovou službu klidně může říct.A to ještě přijde večer domů k milované partnerce a ta mu s láskou podá večeři a vše,co jeho srdce žádá.Zatím jsem takového netvora ještě nepotkal,ale co není,může být.Jedna jediná kost v jeho těle nezůstane celá,to mi můžete věřit.

reagovat 19.11.2007 15:02 - Táta

Ale já si docela dobře umím představit situaci, kdy dcerušce hrozí zlá známka a tím zavřená vrata od vysoké školy. Třídní je stará, nadržená panna a také zjevně navrhuje sexuální řešení (z mé strany). Mám ji fiknout? Budu svině, nebo pečující táta, který má starost z budoucnosti své dcery?

reagovat 19.11.2007 15:38 - Drban

Jako kdysi jednou Lasica ve filmu....,no nevzpomenu si. Tam po něm šla ruštinářka jeho dcery. :-)) Zkus to táto.

Jinak takové jednání se odsoudit jednoznačně nedá. Záleží fakt na okolnostech. Káča jednala podle mě zkratkovitě,ale účelně a úředník zřejmě nebyl zase tak hnusnej, když ji to ještě dnes při vzpomínce na onu chvilku vzruší.

reagovat 19.11.2007 16:29 - Jiřina

Tohle se mi stalo v taxiku. A myslím, že vůbec si taxikáři rádi zpříjemňují noční jízdu náhodilým sexem.

reagovat 19.11.2007 16:33 - ???

to Jiřina:Stalo ve smyslu že jsi dostala návrh nebo jsi na něj i přistoupila?

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *