Sex jako protisluzba

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.11.2007 09:40 - Káča

Zajímalo by mě, jaké zkušenosti máte s poskytnutím sexu jako protislužbou za nějakou výhodu. Požádal vás někdo o něco takového, popřípade jste to sami nabídli? Proč se na to ptám - mám sama podobnou zkušenost z před pár let a často se k tomu v myšlenkách vracím. Jsem svobodná matka a byla jsem tehdy v situaci, že jsem nutne pro nás potřebovala sehnat bydlení. Po opakovaných žádostech jsem se na úřadě dostala k člověku, který mi celkem jasně naznačil,že by to dokázal zařídit pokud, jak se vyjádřil, bych mu věnovala chvili o samotě. Abych to zkrátila, došel zamknout dveře a za asi čtvrt hodiny jsem vycházela s příslibem, že moje žádost bude posouzena jako obzvláště urgentní. Byt nám pak opravdu přidělili. Vůbec jsem nemohla uvěřit tomu, co jsem udělala a připadala jsem si současně jako děvka i jako zneužitá. Už se mi nikdy nic podobného nestalo, ale s odstupem řasu se mi ta vzpomínka vrací a, ač se to stydím přiznat, mě začala i vzrušovat. Napadlo mě, že asi nebudu sama s podobnou zkušeností a ráda bych se dozvěděla, jestli jsou podobné případy časté.

reagovat 19.11.2007 11:54 - Jana

Tak to máš dobrý, já bych to za byt taky taky udělala. Jenže jsem nepotkala toho pravého úředníka.

reagovat 19.11.2007 12:35 -

No jejda, za byt!! Zavřu voči a za čtvrt hodiny je hotovo!

reagovat 19.11.2007 13:02 - Iris

Káčo, dělala jsi to hlavně kvůli dítěti, jsi velmi statečná. Jednání úředníčka lze přirovnat k hyenismu - zneužít takto zoufalé postavení druhého člověka. Je ale až strašné, co musí podstoupit slušná maminka s dítětem na rozdíl od jisté, v tomto ohledu zcela nespravedlivě zvýhodňované skupiny obyvatel. Podobnou zkušenost sice ve svém blízkém okolí nemám, ale veř, že to takto na mnoha místech fungovalo odjakživa a dodnes funguje I.

reagovat 19.11.2007 13:49 - ???

V žádném případě nechci moralizovat, soudit nebo podobně. Myslím, že si dokáži představit člověka v krizové situaci, kdy je ochoten udělat pro určitou věc hodně víc, než si nastaví "mantinely". Navíc si myslím, že u nás chlapů je podobná služba asi jednodušší a navíc se s něčím podobným nesetkáváme určitě tak často, jako ženy.

Co mě spíš zajímá, jsou pocity, jaké to u žen vyvolává, jak vůči konkrétnímu případu, tak vůči partnerovi - pokud zrovna nějakého máte. Musí to být hodně těžké a složité. Vlastně ani tedy nemám závěr svého příspěvku. Dokonce si ani nedovolím odsuzovat toho konkrétního úředníčka, i když myslet si člověk může cokoliv. Takže prostě nevím, co na to říct. Sorry všem poškozeným i moralistům. Jako muž si to dokážu představit, jako chlap bych na to v případě zájmu o danou ženu šel asi jinak. Ale fakt nevím, protože jsem se v podobné situaci nikdy neocitl. A nedokážu říct:-))) nebo :-(((

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.1.2018 09:14 - Petr

Honza potvrdil to, čeho se obávám a co potvrzují moje zkušenosti. Jen se snažím doufat, že pořád existuje pár výjimek, které jsou jiné a tím pádem mimořádně luxusní(prostě nejsou karierní prostitutky). To co by mělo být naprosto normální se stalo vzácností. U mě to došlo dokonce už tak daleko, že silně uvažuji o tom, že žena, která bude mojí životní partnerkou, nesmí být češka. A to jsem prosím vlastenec. Napadla mě Venezuela nebo Thajsko. Nemyslím nějaké coury, ale srdcové ženy, to dodávám jen tak pro pořádek, protože někdo si Thajsko automaticky spojuje se sexuální turistikou.

reagovat 12.1.2018 12:37 - luci

Honza potvrdil to, čeho se...

Nemusíš se odříkat české životní partnerky.Srdcové ženy jsou ve všech národnostech,rasách i náboženských vyznáních.Zrovna tak jako ženy,slušně řečeno povrchní,lehčích mravů.Tím nemyslím prostitutky,ať už "luxusní",nebo šlapky které jsou ochotné podržet komukoliv,kdykoliv a kdekoliv.

reagovat 12.1.2018 19:28 - Anonymni

Po mne to jednou bylo pozadovano.
Byla jsem v zoufale situaci, rozvadela jsem se, bydlela jsem v azylovem dome a bojovala o svereni deti do pece.
Jeden o vice nez tricet let starsi politik chtel, abych na nej "byla hodna", ze pry mi pomuze. Odmitla jsem. Deti byly svereny do pece exmanzelovi.

reagovat 12.1.2018 21:26 - x

Po mne to jednou bylo...

Takže jseš spokojena ?

reagovat 13.1.2018 18:46 - Petr

Pro anonymní. Neni jiste, že by jsi děti dostala po sexu ty. Na druhou stranu, v tomto případě bych to chápal. ale stejně, politik byl sr.č.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *