Sex s holčičkami - zneužití duchovna

Archiv příspěvků

reagovat 19.7.2003 19:17 - Monika Liliová

Jednoho dne jsem na své skupinové terapii odhalila šokující skutečnost.Má pacientka není chorobná lhářka,to jako psycholog s dlouholetou praxí vím stoprocentně.Po poněkud krkolomném výstupu na horu poznání kořene jejích potíží jsem užasla.
Jak jednoduché a prosté je nalákat malé slečny - naivní a sexuálně nezkušené - příliš malé na to porozumnět...- skrze duchovní alibismus si takto ROBERT NOVÝ,v okruhu duchovně hledající poměrně známá figurka, U?ÍVAL S HOLČIČKAMI.
Pod záminkou hry na čakry nebohé slečny sexuálně zneužíval.Jak prosté je,nabídnout letní tábor s výlety za dobrodružstvím,a poté se ukájet dětskou nevědomostí ! Jak nechutné a slabé je sexuální potěšení s bytostmi tak čistými ? ROBERT NOVÝ je v úzkém kruhu Pražských filosofů znám jako odborník na tantru,upanišady,Indickou filosofii,židovskou kabalu a jiné směry.
Tento člověk jasně dokazuje,jak bezvýznamná jsou jeho lživá slova,podložená činy poněkud zvrácenými.
Sex je všeobecným potěšením, i pro mne,avšak nemá náš chtíč určité hranice,pane "filosofe" ROBERTE NO
VÝ ?
S pozdravem PhDr.Monika Liliová

reagovat 21.7.2003 14:20 - Ája

Pokud je to pravda, co příspěvek uvádí, tak RN zas tak velký odborník nebude, když neumí pracovat s energiemi - ovládat sexuální pudy.
Kromě duchovních nauk neškodí občas také studium trestního zákoníku.
Obvzláště v případě, když jedu na tábor s malými holčičkami.
Třeba to bude chtít nějaké déledobé konzultace někde v "klidu" s Opočenským.

reagovat 26.7.2003 18:26 - Aleš

Robert Nový je podle všeho duševně zaostalý člověk. Prý se máme obávat řízené telepatie přicházející z Třetího světa. Telepatie přitom nebyla přes veliké úsilí dosud nikdy prokázána. Prý je odborníkem na astrofyziku. Píše však, že gravitony a struktura prostoročasu patří do metafyziky. To je zcela absurdní tvrzení, koncept gravitonů patří zcela nepochybně právě do teoretické fyziky, obecné teorie relativity, tj. teorie gravitace, s metafyzikou to nemá nic společného. Jiná je otázka, zda skutečně zneužívá děvčátka. V psychologii existuje tzv. fenomén falešné paměti, kdy klienti psychoterapeutů si rozpomínají na údajná sexuální zenužití, ke kterým ale ve skutečnosti nedošlo. V USA existuje celá instituce, která se tímto syndromem-vyvolaným a naučeným často psychiatry-zabývá. Tak byli nedávno odsouzeni v USA psychiatři, kteří analýzou z pacientky dostali, že byla znásilněna svým otcem a později sama zneužívala své syny, vše prý vytěsnila a během analýzy se na to "rozpomněla". Psychiatři byli ovšem odsouzeni k mnohamilionové pokutě, k ničemu takovému ve skutečnosti nedošlo. Na druhou stranu se však dá těžko předpovídat, co od Roberta Nového, který je evidentním podvodníkem či pomatencem, můžeme očekávat.

--Aleš--

Manuka Doctor

reagovat 1.9.2003 03:13 - Nika

Pro PhDr. Liliovou - Jaké malé holčičky chodí na přednášky a letní tábory pořádané R.N.? Žádné nezletilé se tam nevyskytují. Všechny vědí, co činí. Jsou dospělé, i když tedy neskutečně naivní. A to je trochu rozdíl, nejsou to žádné malé holčičky. Nechci omlouvat to, když někdo druhému blbne hlavu Vámi popsaným způsobem, ale jde o zletilé osoby. Mělo-li by jít dle Vás o zneužití malých dívek, tak byste měla vystoupit z anonymity pseudonymu a oslovit jmenovaného přímo. Jinak, nezakládá-li se Vaše tvrzení na pravdě, tak jde o nactiutrhání, na které platí platný paragraf. Šlo-li by prokazatelně ale o to, co tvrdíte Vy, budu zcela na Vaší straně a - hlavně - na straně poškozené holčičky.

reagovat 1.9.2003 09:47 - Pavel

Monika Liliová bude asi jednou z těch svedených a podvedených ...

reagovat 2.9.2003 01:54 - Nika

Sice to tak vyhlíží, ale ona je ve věkové kategorii, která již pro R.N. není zajímavá.

reagovat 28.9.2003 14:51 - Amanita

Mě by také zajímalo, o jak staré "holčičky" šlo. Protože kdyby šlo o děvčata pod patnáct let a taková věc by vyšla najevo, jistě by už byla šetřena a pachatel by putoval za mříže. Viz Opočenský: Tento pán není pedofil, neboť dívky, na které se zaměřil, byly sice velmi mladé, nicméně sekundární pohlavní znaky u nich již byly zřetelně vyvinuty. Je to pouze poněkud nemorální milovník "lolitek".

reagovat 24.10.2003 21:50 - krt

No "Liliová" je asi zakomplexovaná stará panna, kterou RN pohrdl nebo jen neúspěšná?

reagovat 4.11.2003 16:44 - Štěpán Vondřich

Dle mě je to naprostá stupidita. K tomu snad ani nelze nic víc říct. Hanba vám, kteří zde pomlouváte jak staré klepny.. , to ukazuje vaší pravou úroveň.

reagovat 30.12.2003 01:31 - nika

Moniko Liliová vystup z anonymity - je-li pravda, co tvrdíš a jsi odbornice, tak nesmíš chránit - neohlášením tohoto ublížení - pachatele. Stáváš se v tom případě spolupachatelkou! Čekáme na Tvou odpově+ď.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *