Sex s holčičkami - zneužití duchovna

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.7.2003 19:17 - Monika Liliová

Jednoho dne jsem na své skupinové terapii odhalila šokující skutečnost.Má pacientka není chorobná lhářka,to jako psycholog s dlouholetou praxí vím stoprocentně.Po poněkud krkolomném výstupu na horu poznání kořene jejích potíží jsem užasla.
Jak jednoduché a prosté je nalákat malé slečny - naivní a sexuálně nezkušené - příliš malé na to porozumnět...- skrze duchovní alibismus si takto ROBERT NOVÝ,v okruhu duchovně hledající poměrně známá figurka, U?ÍVAL S HOLČIČKAMI.
Pod záminkou hry na čakry nebohé slečny sexuálně zneužíval.Jak prosté je,nabídnout letní tábor s výlety za dobrodružstvím,a poté se ukájet dětskou nevědomostí ! Jak nechutné a slabé je sexuální potěšení s bytostmi tak čistými ? ROBERT NOVÝ je v úzkém kruhu Pražských filosofů znám jako odborník na tantru,upanišady,Indickou filosofii,židovskou kabalu a jiné směry.
Tento člověk jasně dokazuje,jak bezvýznamná jsou jeho lživá slova,podložená činy poněkud zvrácenými.
Sex je všeobecným potěšením, i pro mne,avšak nemá náš chtíč určité hranice,pane "filosofe" ROBERTE NO
VÝ ?
S pozdravem PhDr.Monika Liliová

reagovat 21.7.2003 14:20 - Ája

Pokud je to pravda, co příspěvek uvádí, tak RN zas tak velký odborník nebude, když neumí pracovat s energiemi - ovládat sexuální pudy.
Kromě duchovních nauk neškodí občas také studium trestního zákoníku.
Obvzláště v případě, když jedu na tábor s malými holčičkami.
Třeba to bude chtít nějaké déledobé konzultace někde v "klidu" s Opočenským.

reagovat 26.7.2003 18:26 - Aleš

Robert Nový je podle všeho duševně zaostalý člověk. Prý se máme obávat řízené telepatie přicházející z Třetího světa. Telepatie přitom nebyla přes veliké úsilí dosud nikdy prokázána. Prý je odborníkem na astrofyziku. Píše však, že gravitony a struktura prostoročasu patří do metafyziky. To je zcela absurdní tvrzení, koncept gravitonů patří zcela nepochybně právě do teoretické fyziky, obecné teorie relativity, tj. teorie gravitace, s metafyzikou to nemá nic společného. Jiná je otázka, zda skutečně zneužívá děvčátka. V psychologii existuje tzv. fenomén falešné paměti, kdy klienti psychoterapeutů si rozpomínají na údajná sexuální zenužití, ke kterým ale ve skutečnosti nedošlo. V USA existuje celá instituce, která se tímto syndromem-vyvolaným a naučeným často psychiatry-zabývá. Tak byli nedávno odsouzeni v USA psychiatři, kteří analýzou z pacientky dostali, že byla znásilněna svým otcem a později sama zneužívala své syny, vše prý vytěsnila a během analýzy se na to "rozpomněla". Psychiatři byli ovšem odsouzeni k mnohamilionové pokutě, k ničemu takovému ve skutečnosti nedošlo. Na druhou stranu se však dá těžko předpovídat, co od Roberta Nového, který je evidentním podvodníkem či pomatencem, můžeme očekávat.

--Aleš--

reagovat 1.9.2003 03:13 - Nika

Pro PhDr. Liliovou - Jaké malé holčičky chodí na přednášky a letní tábory pořádané R.N.? Žádné nezletilé se tam nevyskytují. Všechny vědí, co činí. Jsou dospělé, i když tedy neskutečně naivní. A to je trochu rozdíl, nejsou to žádné malé holčičky. Nechci omlouvat to, když někdo druhému blbne hlavu Vámi popsaným způsobem, ale jde o zletilé osoby. Mělo-li by jít dle Vás o zneužití malých dívek, tak byste měla vystoupit z anonymity pseudonymu a oslovit jmenovaného přímo. Jinak, nezakládá-li se Vaše tvrzení na pravdě, tak jde o nactiutrhání, na které platí platný paragraf. Šlo-li by prokazatelně ale o to, co tvrdíte Vy, budu zcela na Vaší straně a - hlavně - na straně poškozené holčičky.

reagovat 1.9.2003 09:47 - Pavel

Monika Liliová bude asi jednou z těch svedených a podvedených ...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.5.2017 00:33 - Otec

Dobry den,

hledame Roberta Noveho, ktery si pravdepodobne zmenil
jmeno na Nevy / Neva. Uz leta se snazime primet svedky a obeti sexualniho
zneuzivani k vypovedi. Nyni to vypada, ze se odvazily pedofila Noveho
udat. Jsem otec jedne z obeti, vec je nahlasena na
prazskou policii a pravnici a odbornici z oboru psychologie pripraveni pomoci.

Za jakoukoli informaci o pseudo filosofovi a manipulatorovi budu vdecny.


S pozdravem


Otec

P.S. Trestne ciny probihaly v dobe 1994 - 1998, Dobra Voda u Trebice,
manipulacni triky : prednasky na mysticka temata, cakry, karma, drahe kameny. Robert Novy je nebezpecny pro mladistve. Nejde o zert. Jeho praktiky maji za nasledek tezke posttraumaticke
stavy a deprese, znicene zivoty. Pouziva svoje vedomosti jako nastroj manipulace.

reagovat 16.6.2017 19:54 - Simi

Dobry den,

hledame Roberta...

Znám ho,ozvete se mi...
SIMI.ANGELIS@SEZNAM.CZ

reagovat 17.6.2017 16:32 - Pavel

Dobry den,

hledame Roberta...

kdo zneužívá duchovní praktiky k sex.ukojení,je ubohé individuum,a jeho karmu mu nezávidím.Nadruhou stranu jsou dnes lidé přímo až zhovaděni natolik,že tolerují podvodníkům věci,které by i průměrně inteligentní člověk nedovolil...
Dnes tantra kurzy a masáže jsou až na vzácné vyjímky jen poskytováním sex.služeb,a sduchovnem nemají mimo názvu nic společného.V tantře mohou fungovat jen manželé či partneři,a nikdy cizí lidé!!!

reagovat 14.2.2018 03:28 - Jana 1


Klub U Boudůhttps://www.klububoudu.cz/

27.3.2018 20 hod přednáška cyklu Mystéria - Robert Neva (nepotvrzeno)

reagovat 14.2.2018 04:24 - luci

kdo zneužívá duchovní...

Duchovní praktiky byly odjakživa zneužívány k dosažení ryze praktických cílů.Sexuální praktiky provozované díky duchovní předehry nejsou žádnou vzácností.Většina žen,které byly takto"použity"se s tím ale nechlubí.Je to prakticky znásilnění s využitím převahy psychiky.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *