Seroquel,Quetiapin

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.8.2010 09:31 - Wert

Jistě někdo znáte tento lék.Beru ho už podruhe a mam velky problem s unavou,měl někdo něco podobneho a za jak dlouho jste si na něho zvykly a ta unava přesla?Beru ho cca 2 tydny a to jen 25mg večer.

reagovat 24.8.2010 21:42 - Viky

Jistě někdo znáte tento...

Já beru quetiapin taky podruhé, poprvé jsem měla brát 75 mg, ale byla jsem po tom tak ospalá a spala jsem třeba 16 hodin v kuse, tak jsem si to snížila na 50 mg a to celkem šlo. Pak mi ale byl vysazen a ted ho beru znovu - tentokrát 800 mg a brala jsem i 1000 mg a kupodivu ospalá nejsem a navíc ještě někdy nemůžu vůbec usnout, docela to nechápu, že 75 mg mě tak unavovalo a 800 mg pohoda. Zkus to nějakou dobu vydržet a třeba to přejde. Snaž se sportovat, pokud to půjde. A když jsi ho bral poprvé, taky jsi měl takovou únavu? Kolik jsi bral mg a na co ho bereš?

reagovat 8.11.2010 15:13 - Inka

Já beru quetiapin taky...

také beru Quetiapin,poté co se začalo šetřit na lécích,dříve Seroquel,který mi vyhovoval.Nyní beru Quetiapin Mylan 200 mg na noc,dříve 100 mg,spím 12 hodin a dlouho poté trvá sedace.takže po probuzení jsem ještě dlouho mimo.sledovala jsem pořad o lécích,které se vyrábějí v Číně a ti jsou schopni vyrobit cokoliv.nevím zda se tento hazard s lidkým zdravím státu vyplácí.ať dělají průmyslové zboží,ikdyž i to může být nebezpečné ale léky!???posuďte sami.

reagovat 10.3.2011 11:59 - Pavla Dobková

Jistě někdo znáte tento...

Beru Quetiapin Mylan 100 mg. a jsem po něm ospalá a unavená tak, že jsem usnula ve vlaku a mle přejela stanici cíle.
Ja siný.

reagovat 29.3.2012 19:23 - jana polackova

také beru Quetiapin,poté co...

Zdravim vsechny co maji zkusenosti s timto lekem Quetiapin mylan....nekdo me blizky vcera dostal tento lek poprve take 200 mg na noc...po polknuti do desiti minut desne byti srdce jako kdyz chce ven...,zle,unava..velke zhorseni celkove a spani 16 h...a da se spat dal....stalo se vam to take??/ Co myslite...je dobre ho brat dal???/

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.11.2015 19:28 - Martina

mám panickou poruchu,beru ráno Elicea 15mg,večer jsem brala 14 dní 25mg qventiapin mylan,jelikož mi nebylo pořád dobře zvedli jsme s dr.na 50mg je to asi týden,mám tlaky v hlavě a z toho pocit závratí a pocit,že jsem mimo hlavu,myslíte že si to sedne?přes den unavená nejsem a jsou dny kdy mám stejně večer problém usnout

reagovat 1.4.2017 17:58 - Varování!!!

Seroquel, Quetiapin, je velmi nebezpečné atypické antipsychotikum!!! V žádném případě je neužívejte na pouhou úzkost, chronickou nespavost, mírné a střední deprese! Má poměrně silně vyjádřené nežádoucí metabolické účinky!!! Viz. příbalový leták! Pokud umíte číst a ještě jste schopni/y, samostatně uvažovat, nenechte se zblbnout psychiatry! Těm v žádném případě nejde o vaše zdraví, nýbrž o zisk pro
farmaceutické firmy! Chtějí z vás mít doživotní pacienty!
Doporučuji, přečíst si:"Chemická válka proti lidem."
Řešte, prosím, příčinu, ale nehledejte pomoc u psychiatra! Pokud tato pravda alespoň někomu z vás "otevře oči", budu rád! Dále doporučuji zhlédnout velice emotivní a pravdivý příěh na YOU TUBE:"Bez života",
"Peníze s cejchem smrti." Jde o pravdivé a velmi emotivní příběhy, ze zákulisí psychofarmak. Antidepresiva nic neléčí!!!

reagovat 17.4.2017 22:08 - Ketilept

je jednoznačně pro magory!!!

reagovat 17.4.2017 22:15 - Antipsychiatrička

Serouquel je výhradně pro duševně těžce nemocné a společností zcela "odepsané" lidi! Schizifrenie, Hungtingzonova chorea, kde už medicína nemůže jinak člověka vůbec zachránit! A stejně to nikomu nepomůže! Zvolte, lidi, raději detox, než bude pro mnohé z vás, příliš pozdě! To uř raději pravé konopí!

reagovat 19.5.2017 22:19 - Julie

Serouquel je výhradně pro...

Nemáte pravdu. Onemocněla jsem před 17 lety, prošla jsem si psychiatrii a vůbec těžkým obdobím. Brala jsem Seroquel, antidepresiva. Nyní cca 10 let beru Quetiapim, vrátila jsem se do práce, ke své profesi, už před 16 lety. V práci vůbec nevědí čím jsem si prošla a jsem zcela normální. Cítím se výborně a už vůbec se necítím a nevypadám jako magor. To jenom společnost to tak bere.
:)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *