Seniori a politika

Archiv příspěvků

reagovat 15.7.2017 12:03 - Milí mladí

Ale Babiš seniorům důchod nezvýší,tak kdo v něm vidí spasitele.Spíš si lidé naivně myslí,že nemá už potřebu krást.

Jsem také seniorka a mé preference by měl ten,kdo by nepodporoval přijímání migrantů,neprivilegoval bohaté a ty,co v životě nehrábli.

reagovat 15.7.2017 13:55 - Roman

Ale Babiš seniorům důchod...

Tak to pak jedině SPD nebo Svobodni.

reagovat 15.7.2017 22:51 - Také seniorka

Ale Babiš seniorům důchod...

politiku sleduji, čtu denní tisk, rozhovory s politiky a už něco pamatuji, tak si myslím, že ostatní senioři to mají podobně a neskočí tak snadno na někomu na "špek" jak někteří mladí. Babiše bych nevolila i když se mohou jeho prohlášení zdát líbivá, ale protože jsem právě stará 61 let, tak si nedokáži představit, že by milionář měl zájem pomáhat chudým-stačí si zjisti kolik berou lidi u něho ve firmách.

Full Spectrum kurkumin

reagovat 16.7.2017 20:52 - no tak

politiku sleduji, čtu denní...

neskočí na špek Babišovi, skočí na špek jiné straně. Všechny strany jenom slibují nesplnitelné.
Stačilo by jenom každého předsedu strany "grilovat", vzít větu po větě z jejich programu, konfrontovat to s jinými programy a ptát se, kdo mu pomůže, aby tyto sliby při koaličním vládnutí splnil.
Za všech stran přibývá úředníků, zákony jsou čím dál složitější, atd, atd.

Jinak milionář může pomáhat chudým, nebyli a nejsou všichni zaměstnavatelé grázli.

A jinak, volební výsledek ANO při minulých volbách způsobili hlavně podnikatelé, kteří jsou vnímáni jako slušní, kteří Babišovi vyjádřili těsně před volbami podporu. Např. Jančura, Bernard atd.

reagovat 16.7.2017 21:58 - Také seniorka

neskočí na špek Babišovi,...

Jistě, já jsem svůj příspěvek pojala spíš na některé názory tady, že důchodci jsou snad úplně pitomí a hledají při volbách nějakého spasitele, spíš naopak, mají zkušenosti i z doby před listopadem, naučili se číst mezi řádky a jen tak někomu neuvěří, tedy doufám, že většina.

reagovat 17.7.2017 07:06 - no tak

Jistě, já jsem svůj...

to je otázka, na kterou se asi těžko hledá odpověď.

Protože řada důchodců nesleduje alternativní média, nebo nejdou do podrobností informací, takže potom mají často zkreslené informace.

Naopak, část mladých má svou životní úroveň díky rodičům, často tvrdě pracujících, takže se u nich setkávám až s neskutečnými názory.

Je to holt těžké.

reagovat 17.7.2017 07:10 - Jde

o to,že vlastně není moc na výběr.Já se přiznám,že dřív bych volila čssd,ale dnes už nikoli.Politice vůbec nerozumím,ale uvažovala bych asi a volila Okamuru,který ale nemá šanci,je to moc malá strana.At zvolíme toho,nebo toho,tak to bude stejně na prd,není výběr,nebo co.

reagovat 17.7.2017 07:14 - Okamura

o to,že vlastně není moc...

projde, tím jsem si jistý, že projde.
Můžeme diskutovat, zda něco změní, ale aspoň tak má možnost říkat své názory veřejně a v hledáčku médií.

reagovat 17.7.2017 10:14 - Martin

o to,že vlastně není moc...

SPD neni v yadnem pripade tak mala strana, jak se nam media snazi namluvit. Lide by vubec meli volit podle toho, kdo je jim nazorove nejbliz a na nejake statistiky se vyprdnout. Pak by politicka situace vypadala uplne jinak. Vemte jen ten pocet lidi, co nejdou volit, protoye si mysli, ze neni koho a ze ta jejich strana se tam stejne nedostane. Kdyby tito vsichni sli a tu stranu volili, tak stare strany muzou jit od valu. Bylo by to mnohem pestrejsi, mozna slozitejsi, ale nove a nemohly by si to 2, 3 strany vsechno tak rozkradat.

reagovat 17.7.2017 12:23 - Jity

Já se už na zprávy v televizi nedívám vůbec, nechci si kazit večer. Stačí mi to ráno u kafíčka si ty hrůzy přečíst na netu. Koho ale volit? To ještě nevím, ale nevěřím tomu, že to bude lepší, spíš naopak. Naši představitelé jsou jenom loutky, za nitky tahá někdo úplně jiný a jinde, tak nač se rozčilovat. Chci jen žít v klidu a ten mi naše vláda moc nedopřává.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *