Sebevražda

Archiv příspěvků

reagovat 12.10.2017 00:34 - Jenze

zkušenosti jsou neprenosné a mladý člověk,který nechce poslouchat přirozené dela chyby,ktere dělali i ti ,kteří šli před nim.
Bohužel ale některe chyby už nejde napravit.
Pokud mohu poradit chce to ROZUM I CIT nikoli jenom jedno nebo druhé.

reagovat 12.10.2017 10:10 - sdfg

zkušenosti jsou neprenosné...

Jo děkuju,ale já myslel,že zkušenosti jsou nepřenostné:-)

reagovat 13.10.2017 01:51 - Ano

Tuším prof.Nakonecny,jistou dobu také žijící v cizině, ve svých knihách uvádí, že jista míra konformity je nutna.
A ja dodávám a potvrzuji ,ano ze zkušeností.
Plati jak vně, tak uvnitř. Toho se určíte držel i J.A.Komensky.
Otázka tedy zni....jak měl Komenský jednat,aby zůstal. Aha...
To už by ale nebyl nás Komenský.
Děkuji Jane

Full Spectrum kurkumin

reagovat 13.10.2017 08:52 - Tříska?

Jasná sebevražda.

reagovat 14.10.2017 00:44 - sdfg

Nachází se v populaci škodolibí jedinci,co dokonce lidem sebevraždu vychvalují,mám dojem,že jim se naopak stane něco v životě zcela jistě,co je naopak bude štvát a mrzet.Za svůj život jsem se setkal s mnoha sociálními debili,ale ti co mektali něco o sebevraždě byli ti nejpitomější,těm se nyní směju,sami mají sypající se kýbl plný ho..ven na hlavu.

reagovat 14.10.2017 19:21 - Nevim už

Presne.Ale Prof.Nakonecny Milan to sám uvádí ve sve knize.

reagovat 18.10.2017 08:58 - Ale

Co vím určíte ,že není dobře manipulovat druhé. Cesta zivotem je MULTIFAKTORIALNI a nelze dopředu presne odhadnout její průběh ,není možné předem odhadnout jak se ten či tamten zachová.

reagovat 23.10.2017 03:55 - jeden

Lékař říkal. ..Dobre je všechno co směruje k životu ,špatné je všechno co směruje ke smrti.Urcite mel pritom na mysli i kvalitu života.

reagovat 4.1.2018 13:08 - Eva

Dobry den, doteraz som zila stastny zivot. Avsak mala som uraz u kadernicky. Spalila mi kozu na hlave. Boli ma to viac ako rok. Lieky od bolesti na to nie su. Prichadzam postupne o vlasy. Je to velka zataz na mna. Uz chapem ludi ktori nevladzu zit a radsej by tu neboli. Kym sa mi to nestalo tak som si taku situaciu nevedela ani predstavit. Teraz uz viem ake to je chciet radsej nebyt.

reagovat 12.1.2018 15:52 -

Jste prostě zasušení, intoxikovaní a kyselí, přečtěte si knihy, které napsal např. dr. Batmanghelidj

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *