Sebevražda

Archiv příspěvků

reagovat 13.9.2017 19:10 - Jirka

Pro N. S leky je problem,pokud neleci.AD jsou jiste uzitecna,ale do jake doby?Patrne,dokud na jejich uzivani nevznikne zavislost.Pises,ze jsi studovala Psychologii,takze se domnivam,ze Adiktolgie ti neni cizi.
Je jedno,zda je uzivatel zavisly na Alkoholu,cigaretach,trave,Pervitinu ci na Psychofarmakach.Je to stale tataz zavislost,lisi se jen ruznou dobou zmeny osobnosti v case brani.
Domnivam se proto,ze tvoje lecba by tedy mela byt spise odvykaci.
A s ni i jista zmena zivotniho stylu,za podpory tech,kteri pri tobe stoji..
Ja sam jsem zavisly na tabaku.Nicmene muj problem byla jeste v Unoru PTSP.Nicila mi zivot tak,ze jsem malem zkoncil na ulici,pripadne v PL.Ale prave to byl ten impuls,ktery mne zvedl z postele a ted' jiz 7 mesicu tvrde pracuji,v nove praci jsem poznal nove lidi a jsem vubec novym clovekem. :) To pisi z pozice nekoho,kdo AD ani AP nikdy nebral,ale 1x jsem dostal Neurol a uznavam,ze mne tenkrat opravdu dopomohl k uleve..Nicmene je mi jasné,ze do nekonecna by take nepomahal a ze i na jeho ucinky se clovek muze stat zavislym...
Takze tak.Drzim palce,at' je lepe.Zjisti,jak se vymanit z podruci Psychofarmak;s timto typem drog nemam zkusenosti,vim jen,ze je nutno pomalu snizovat davky az k nule (na rozdil od jinych OPL,ktere lecici se klient musi opustit ihned a to detoxikaci..).
:-J.

reagovat 13.9.2017 19:59 - tykev se šlahounem v délce člověka- TO POTŘEBUJETE!

Svůj i jejich parazitismus překonáte. Přečtěte si Esejském evangeliu míru, str. 4. , TO POTŘEBUJETE! To vás zachrání, to je alfou a omegou! Můžete si prohlédnout i video s názvem "Nie sme chorí, sme trávení", má 3 části, přednáška od Dr. Klinghardta, super! Uvědomte si, že, podle mnoha lékařů nejlepší neurolog v Evropě, spolupracovnice tohohle chlapa a zabývá se čím??? Ano, studuje možnosti vylučování rtuti z organismu pomocí zeleného koriandru! A celkové účinky tohoto chelátoru. Rozumíš! Nejlepší neurolog v Evropě! Tak neblábolit a ČISTIT SE. To ostatní pak přijde. Ostatní věci jsou ve skutečnosti jednoduché a přicházejí samy a tedy jsou AUTOMATICKÉ. Jenže to právě nevíte a nezažíváte vy, rtuťovky. No a vy ostatní, ještě více a moc nemocní, tj. bílé (a současně nemocné) kutny, které tady lidstvo otravujete, vám bude také pomoženo. Jako vašemu kolegovi, malému zlodějíčkovi, Davidu Rathovi... Jednou půjdete po ulici, budete ve vaně, v letadle, na záchodě, v tramvaji, na kolonádě, na pařížské roládě v bistru, na rybníce, a v parku budete krmit kačenu a najednou přiletí KOMANDO spec. jednotky, ruce nohy vlasy za záda, a ŠUP!! již pojedete do místa, kde budete papat a pohybovat se podle předepsaného režimu. Ta doba se nezadržitelně rapidně blíží... ! Proč si myslíte, že zabásli masivními manévry toho vašeho "kolegu", takovou malou "blechu" savou, jako je D. Rath? Takovými manévry! Copak dělal? Ano, schvaloval jaké jedy (léky) se povolí v této "republice". A již bručí. Tepláky, vycházky, piškvorky, hnusáci. Jak zjistili, že chce uplácet? Možná někoho POŘÁDNĚ nakakal, někoho kdo se tedy na něj zaměřil a hledal a čekal... Na vás možná JIŽ TAKÉ někdo čeká... Hm. Ten umí čekat, na to vem JED! (svůj lék). Kdo? Hmmm, těch jéééééééééééééééé. (a na celém světě). Je to jako Hurikán. Přijde to pomalu a nenápadně, ale nezadržitelně, s Absolutní silou a rychlost co vás chytne může být vyšší než rychlost kamenné koule vržené ve stratosféře. (Takže vás to může vysát až do jiné sféry). Stačí si jen uvědomit, že např. dnes v době internetu se informace šíří rychlostí světla. Tudíž stačí když se jakákoliv... např. Livie... třeba Klausová, dozví, co za jedy a jejich účinky distribuujete do lidských organismů a pak... si prohlédne stav svého syna... A již pojedete KOMANDEM! V tom lepším případě pouze do lochu...živí... a jen vy a né rovněž vaši všichni "až do 4. kolena". V tom ještě lepším případě pojedete do speciálních lázní, kde se vám lidstvo pokusí pomoci vás z toho vašeho PARAZITISMU uzdravit, tedy se tam bude studovat jak bezezbytku, účinně a dokonale zlikvidovat ten VÁŠ PARAZITISMUS a přitom ZACHOVAT lidský organismus, neboť lidsto je humánní. Jste již dávno VELMI NEMOCNÍ, jste PARAZITIČTÍ a to tak, že více než zapomenutá obecní žumpa! Tu je též potřeba vyčistit. A my lidstvo, rozhodně stojíme na VAŠÍ straně, takže jsme pro vaše nezapomenutí a UZDRAVENÍ. Tedy postavení pro vás a přemístění vás "násilím" do speciálních lázní, (neb parazitismus ve vás vám v tom brání, ovládl vás a nechce vám dovolit se dobrovolně čistit, očistit a uzdravit, i když vy sami to ve skutečnosti chcete, toužíte po sounáležitosti citů a pravdy, ale nemáte vlastní vládu nad sebou, jste ovládáni svým (původně jejich, pak do vás vpraveným) PARAZITISMEM, tedy nemáte sílu se projevit i navenek a tak se i svým činem světu projevit, že se rozhodně chcete CHOVAT JAKO pravdomluvní LIDÉ a tak se postavit té své již obrovské zhoubnosti a ŠKODLIVOSTI celému SVĚTU, postavit se své společenskofyzickomorální špinavosti, lživosti a PARAZITISMU a z něj vyplývající vlastní degradaci), kde sice budete DOKONALE izolováni od lidstva (až do vašeho uzdravení), ale jen proto, abyste byli zachráněni, osvobození od svého jha a tak mohli zase být mezi lidmi a dokonce snad být i šťastní, v lázních kde lidstvo se vám bude snažit pomoci vás zachránit a tedy vám ZAJISTIT kvalitní ozdravný, MASIVNÍ, fyzickoduševní, celkově obohacující, citlivý, přirozený, účinný, láskyplný, očistný a regenerační postup. PRAVDA NÁS (všechny tedy i vás) OSVOBODÍ! Howgh!

reagovat 16.9.2017 07:04 - Ale take

autonehody,úrazy. ..atd....

Full Spectrum kurkumin

reagovat 19.9.2017 04:47 - To

Byl teda SEN.Cestu dovnitř mne otevřely cizi univerzitni vědomosti. Cesta ven prý je možná jen přes starodávný kosoctverec.!To je ale HADOVA RISE.Je to možné.

reagovat 19.9.2017 04:51 - Personifikovano

Cestu dovnitř profesor.Cestu ven krasna žena. Je to možné.

reagovat 19.9.2017 05:00 - Hadova

Rise....

To je PEKLO.....Plameny,Hydry..Nejrůznější a nejpodivnější prisery......Zkameněliny atp.Hruza a děs. ..

KE TO MOŽNÉ.

reagovat 19.9.2017 05:16 - Hadovi

se ale nelibi chování Chirona.V mytologii Persefona pomohla obnovit jakýsi pořádek.

reagovat 19.9.2017 06:12 - Pro.

Orientaci v mytologii.Hades byl ve skutečnosti nejbohatší ze všech Bohu.S Poseidonem i Diem,skutečným vládcem, ale byli všichni tři stejné silni.Ostatni Bohové věděli. ,že je dobre ale i vyhodne domluvit se a udržovat přátelství se všemi.

reagovat 19.9.2017 18:18 - Ještě pro.

doplnění.Na Olympu vládl Zeus.Zivot mu zachránila vlastně Gaja,svoji chytrosti přemohla Krona a ukryla a pomáhala mu dale žit. Teprve az s jeji pomoci zesílil ,sam donutil Korna a osvobodil sve bratry a sestry.Tito bratři si rozdělili vládu s tim,že Poseidon vládl na mori,Hádes všemu pod zemi a Zeus na zemi.Cas od času se mezi sebou střetli,při vědomí toho,že jsou všichni stejné silni se nakonec vždy nějak dohodli.

reagovat 19.9.2017 18:27 - Teoreticky

Kdyby Gaja,v mytologii ,symbolicky vlastně první Žena, tehdy rezignovala na pomoc Diovi,svět by byl az doposud pod vládou Titanu .

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *