SCHIZOFRENIE

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.7.2004 01:54 - Koťátko

Hledam touto cestou nekoho, kdo ma zkusenost se schizofrennim onemocnenim, na obcasne popovidani atd.
Je mi 20let a jsem z Prahy,podotykam ze se nechci vzajmne podporovat v sebelitosti.
Diky a tesim se

reagovat 1.8.2004 13:09 - Viola

Ahoj kotatko volam sa Viola a som zo Slovenska. Pred 7 rokmi mi diagnostikovali paranoidnu schizofreniu a tak s tym zijem. Ale nemam nejaku tazku formu, beriem lieky a normalne fungujem. Len ked mam atak tak zijem v inom svete. Mam 37 rokov a dospelu dceru. Som vydata. Ak si budes chciet pisat budem len rada.

reagovat 1.8.2004 19:38 - katka

ahoj kotatko napis sejdeme se na kafe.a muzem se i litovat

reagovat 19.9.2004 08:25 - hery

ahoj kotatko, jestli si chces popovidat, tak napis na muj mail nebo icq 258 822 611, tez trpim schizofrenii, je mi 23

reagovat 29.12.2004 14:29 - Arwen

Lidi, prosim, muzete mi popsat, jak se ta nemoc projevuje? Co se delo v pocatcich? Jak jste to citili?
Obcas mam totiz pocit, ze ziju vice ve svych predstavach, nez v realnem svete. Casto se tesim na spanek, vytvarim si jine postavy, a jsem nekdo zcela jiny. Tenhle svet je podle me, takovy, jaky ja chci a vyhovuje mi. Bojim se, abych to nemela taky.
diky vsem za nazor.

Arwen

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.4.2017 14:15 - Luděk

Takové stavy jsem taky na počátku měl, z nejhoršího mi pomohlo přidání antidepresiv. Ať o ně zkusí požádat doktora, jestli žádné nebere.

reagovat 25.4.2017 15:28 - Pro p.Luďka

Takové stavy jsem taky na...

Jo,to jsem si taky tak myslela.A ještě poslední dotaz,pokud nevadí.Víte,zajímá mě jak žijete teď.Jestli normálně pracujete,máte přítelkyni nebo ženu,kamarády,koníčky a tak.Prostě, jestli jste v pohodě.Víte,on se mě pořád dokola ptá,jestli bude jako dřív.Říká,že si připadá jak úplný dement.Já ho pořád utvrzuji v tom,že s touto nemocí se dá plnohodnotně žít,ale upřímně?Jistá si tím úplně nejsem.Jinak přeji vše dobré a děkuju moc.

reagovat 25.4.2017 16:12 - Ano

Jestli to nebude tím,že je...

a u nich v rodině je to sama diagnoza)).Je tam toho mnoho.

reagovat 25.4.2017 17:20 - Luděk

Pracuju na částečný úvazek, přítelkyni nemám, žiju s rodiči. Kamarády a koníčky mám. Přece jen, ta diagnóza je závažná a nějakým způsobem člověka zpravidla poznamená.

reagovat 15.9.2018 20:45 - verici

Já jsem paranoidni schizofrenik a kromě doktorů mi také hodně pomáhá moje víra v Boha a v Ježíše Krista. Když člověk věří v Boha, tak nikdy není úplně sám!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *