Schindeleho minerály

První příspěvky v diskuzi

reagovat 30.12.2004 12:13 - v.quo

Rád bych sdělil všem, kteří mi pravidelně zasílají dotazy ohledně schindeleho minerálů a jejich efektivnímu působení na hubnutí, cukrovku, revmatismus až třeba po lupénku. Kompletní škálu působení najdete na stránkách www.mineralstones.cz a další odborné články fundovaných lékařů na internetu. Mi to pomohlo zejména s nadváhou. Tento článek píšu hlavně proto, neboť po uveřejnění mého příspěvku na idnes se mi začala plnit schránka - takže nejsem reklamní agent a na stránky uvedené společnosti jsem i na idnesu odkazoval jen a jen z důvodu, že když jsem schindeleho minerály sháněl, tak nikde jinde nebyly k dostání - tam k dostání jsou a za dobrou cenu srovnatelnou třeba s německým trhem, navíc jsem byl spokojený jak s rychlým doručením, tak s tím, že jsem nemusel platit balné, přepravu a doberečné. Všem přeji poklidný vstup do Nového roku a prosím pište mi na schránku je v případě, že budete chtít poradit s něčím, co se na uvedených stránkách nedočtete, díky v.quo

reagovat 30.12.2004 12:22 - niki

Jo..jo:-)))Schindeleho minerály jsou vážně bezva záležitost. Mi to pomohlo s akné a mamče s kloubama. Objednávala jsem taky u té společnosti, jak píšeš a měla jsem to druhý den:-)Tobě taky pěkný nový rok a pa niki

reagovat 30.12.2004 12:26 - meetjoeblack

Aby to taky nefungovalo, když dáš tělu dostatek živin, v tomto případě tuším 34 minerálních látek, tak to musí být vidět...kdysi jsem užíval dologram, jenže ten měl jen dva minerály - vápník a hořčík, toto se mi zdá lepší a určitě si to objednám-díky za tííííp

reagovat 30.12.2004 12:41 - lenka46

S Schindeleho minerály mám taky dobrou zkušenost, pomohly mi a pomáhají se srdíčkem, tlakem a nadváhou. Jsem ráda, že se o nich někde konečně dočtu, doteď mi je vozila známá s Německa za 25 euro. Teď je konečně dostanu i u nás a za ještě lepší cenu, to jsou prostě němci. Akorát by mně zajímalo...na těch stránkách www.mineralstones.cz píší hodně o zeleném jílu, nevíte někdo, jak to funguje ?

reagovat 30.12.2004 12:51 - linda

jen pro zajímavost obsahuje křemík,hořčík,vápník,molybden,kobalt,lithium,železo,fosfor,zinek a spoustu dalších stopových prvků.osobně jej neužívám vnitřně, ale jen jako kosmetiku, hlavně pleťové masky a regenereační krémy. jeden tip:po 15 minutovém zasychání masky doporučuji vlézt rovnou do vany, jinak je zelený jíl všude,ale stojí to za to,to mi veřte,pleť je sametová...to stačí ne?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.1.2017 10:59 - Thomas Marny

Zas se musím podělit o zkušenosti se Šindelovým práškem. Užívám to pravidelně už několik let. Na zdravotní stav to sice nemá žádný vliv, ale vloni v létě jsem vyhrál dost slušnou částku ve Sportce. Dcerka se v září provdala za hocha z dobře situované rodiny, a před Vánoci zemřel můj šéf, a já postoupil na jeho místo a zdvojnásobil se mi plat. Takže s podáváním Šindela rozhodně nepřestanu. Objednávám další balení !

reagovat 13.2.2017 10:23 - Helena

Musím reagovat minerály mám vyzkoušené nedam na ne dopustit pomáhají na vše p.doktorka se nestačí divit.Jenom se divím ze vše se zdražuje ale stejně si to lidi kteří to potřebují koupi nakonec se tolik nepreziraji a cítí se jako za mlada a je to i vidět .

reagovat 13.2.2017 15:01 - !

Jelikož Šindelovy minerály obsahují pouze nerozpustné složky, působí v těle jako inertní plnivo a tudíž neublíží, ale ani neprospějí. Navíc jsou na obalu uvedeny lži - prý obsahují "kyselinu křemičitou" a zatím se jedná o křemen (tj. obyčejný písek). Nejblíže pravdě je patrně Thomas Marny (viz výše).

reagovat 14.2.2017 10:34 - dotaz

Jelikož Šindelovy minerály...

Jaký je rozdíl mezi těmi minerály a křemelinou?

reagovat 14.2.2017 20:06 - !

Křemelina (diatomit) je málo zpevněná hornina tvořená mikroskopickými schránkmi kdysi žijících hub. Je tvořena převážně amorfním oxidem křemičitým. Je hodně porézní. Používá se např. do filtrů (příklad - filtrování piva).
Křemen je krystalický oxid křemičitý. Je to hlavní součást písku, vyskytuje se i ve vyvřelých horninách, např. v granitu. Chemicky je velmi odolný a nerozpustný s výjimkou kyseliny fluorovodíkové.
Šindelovy minerály obsahují křemene přes 50%. I když je jemně mletý, pro tělo je nevyužitelný, protože je nerozpustný.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *