Schindeleho minerály

První příspěvky v diskuzi

reagovat 30.12.2004 12:13 - v.quo

Rád bych sdělil všem, kteří mi pravidelně zasílají dotazy ohledně schindeleho minerálů a jejich efektivnímu působení na hubnutí, cukrovku, revmatismus až třeba po lupénku. Kompletní škálu působení najdete na stránkách www.mineralstones.cz a další odborné články fundovaných lékařů na internetu. Mi to pomohlo zejména s nadváhou. Tento článek píšu hlavně proto, neboť po uveřejnění mého příspěvku na idnes se mi začala plnit schránka - takže nejsem reklamní agent a na stránky uvedené společnosti jsem i na idnesu odkazoval jen a jen z důvodu, že když jsem schindeleho minerály sháněl, tak nikde jinde nebyly k dostání - tam k dostání jsou a za dobrou cenu srovnatelnou třeba s německým trhem, navíc jsem byl spokojený jak s rychlým doručením, tak s tím, že jsem nemusel platit balné, přepravu a doberečné. Všem přeji poklidný vstup do Nového roku a prosím pište mi na schránku je v případě, že budete chtít poradit s něčím, co se na uvedených stránkách nedočtete, díky v.quo

reagovat 30.12.2004 12:22 - niki

Jo..jo:-)))Schindeleho minerály jsou vážně bezva záležitost. Mi to pomohlo s akné a mamče s kloubama. Objednávala jsem taky u té společnosti, jak píšeš a měla jsem to druhý den:-)Tobě taky pěkný nový rok a pa niki

reagovat 30.12.2004 12:26 - meetjoeblack

Aby to taky nefungovalo, když dáš tělu dostatek živin, v tomto případě tuším 34 minerálních látek, tak to musí být vidět...kdysi jsem užíval dologram, jenže ten měl jen dva minerály - vápník a hořčík, toto se mi zdá lepší a určitě si to objednám-díky za tííííp

reagovat 30.12.2004 12:41 - lenka46

S Schindeleho minerály mám taky dobrou zkušenost, pomohly mi a pomáhají se srdíčkem, tlakem a nadváhou. Jsem ráda, že se o nich někde konečně dočtu, doteď mi je vozila známá s Německa za 25 euro. Teď je konečně dostanu i u nás a za ještě lepší cenu, to jsou prostě němci. Akorát by mně zajímalo...na těch stránkách www.mineralstones.cz píší hodně o zeleném jílu, nevíte někdo, jak to funguje ?

reagovat 30.12.2004 12:51 - linda

jen pro zajímavost obsahuje křemík,hořčík,vápník,molybden,kobalt,lithium,železo,fosfor,zinek a spoustu dalších stopových prvků.osobně jej neužívám vnitřně, ale jen jako kosmetiku, hlavně pleťové masky a regenereační krémy. jeden tip:po 15 minutovém zasychání masky doporučuji vlézt rovnou do vany, jinak je zelený jíl všude,ale stojí to za to,to mi veřte,pleť je sametová...to stačí ne?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.9.2015 15:44 - Ixbe

Složení Schindeleho...

Ať si děcka chroupou rozemletý žulový náhrobek. :-) Dnes je možné všechno. Taky mohla pít Savo ("MMS") a podobně. Darwinovy zákony fungují... ;-)

reagovat 30.10.2015 09:42 - Reny

Dobrý den, já jsem se o...

Dobrý den, na padání vlasů je dobrý Methionin (dá se koupit v lékárně) a kofeinový šampon Alpecin - oboje mám vyzkoušené.

reagovat 2.11.2015 00:22 - bonres

Je třeba je vyzkoušet a pak tady nebudou někteří jedinci plantat nesmysly a minerály hanět.
Jinak mám vyzkoušené (já i mnoho mých kamarádů) například i koloidní stříbro, MMS, konopí,tibetský kefír,vitamín D3, javorový sirup se sodou, a to s pozitivními účinky.
Moje máma se užíváním minerálů zbavila cukrovky, vys. tlaku, cholesterolu a tuků. Doktorka se jen diví, že má výsledky v 75 letech jak dvacetiletá.

reagovat 2.11.2015 07:58 - !

Někdo se uzdraví, přestože se léčí.

reagovat 12.4.2016 13:01 - Dana

Někdo se uzdraví,...

Já jsem Schindeleho minerálům absolutně nevěřila, ale protože už jsem nevěděla co, tak jsem si je z rakouskepotraviny.cz objednala. A fakt nevím... ne že by nedělaly nic. Spravily se mi vlasy, přestaly mi praskat nehty a taky pleť mi přijde lepší, hladší. Ale na vnitřní problémy - konkrétně zvýšenou činnost štítné žlázy, to nezabralo. Asi je to skutečně jen potravní doplněk a žádný zázračný lék.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *