Šankprakšalána -jogínská očista těla

První příspěvky v diskuzi

reagovat 27.1.2009 19:37 - R_

Ahoj, máte někdo zkušenosti s touto metodou detoxikace organismu? Vadí mi představa, že když se procedura nezdaří, dostanu do sebe obrovské množství soli...

reagovat 27.1.2009 22:22 - rino

dává se 4-5 g soli na litr vody (jedna neplná polévková lžíce), a po litru a půl už víš, zda se daří nebo ne... takže to není taková tragédie. Stačí si pak pár dnů dávat pozor a nesolit, nebo prostě strčit prst do krku a vyzvracet to.

Navíc pokud budeš postupovat opravdu přesně podle návodu, tak se to určitě povede, není to žádná věda. Ty cviky se ale musí provádět docela rychle a razantntě a je to na dlouho, takže je lepší se před procedurou trošku rozhýbat, případně si pár dnů předem chodit zaběhat nebo nebo tak něco, aby bylo tělo trošinku ve formě. A taky to vyžaduje aspoň půlden času doma o samotě, protože zvukové efekty při vyprazdňování střev by mohly slabší články rodiny docela zdeptat :-). Chce to soukromí.

reagovat 28.1.2009 07:22 - R_

Díky:)

Manuka Doctor

reagovat 19.6.2009 17:00 - Denisa

Ahojky,

já jsem šanku absolvovala na konci letošního března v kolektivu, v prostorách základní školy. Den předem jsme se sešli a paní jogínka nám vysvětlila veškeré cviky a vše co nás čeká. Povečeřeli jsme společně lehký jablečný kompot a poté náš čekal půst. Druhý den ráno jsme se nalačno sešli a začali cvičit a pít hrnečky slané vody. po cca pěti opakováních jsme šli na záchod a pokoušeli se vyloučit stolici pomocí cviku Ašvini mudra (= stahování a rozevírání konečníku). Někomu se vyloučení podařilo, někomu ne. To bylo dosti individuální. Nakonec asi cca po 3 - 4 hodinách se každému z nás podařilo vyloučit skoro čistou vodu, což bylo cílem této očistné kůry.Poté jsme si ještě propláchli žaludek, a to tím způsobem, že jsme vypili maximum vlažné čisté vody (do mě se vešly asi 2 litry) a následně přišlo samovolné vyzvrácení. Následovala relaxace a poté maximum jídla - Kičerí (=rozvařená rýže na kašičku s mungo fazolkami, ochucená kurkumou) a omaštěné to bylo přepuštěným máslem. To vše kvůi tomu, aby se prázdná střeva opět zaplnila nenáročnou stravou. Po celé šank prakšaláně následovala měsíční očistná dieta, které se týkalo i nejezení masa a vajec.

Můj osobní dojem byl z této očisty skvělý, šla jsem do toho s odhodláním a nasazením a opravdu se to povedlo. Mým osobním cílem bylo si pročistit játra po antibiotikách a opravdu se mi to podařilo. Lidičky, nebojte se a jděte do toho! je to pro tělo skutečně velký přínos. Pro více informací a názorů pište na bananasgirl"seznam.czDenisa

reagovat 19.6.2009 19:18 -

Deniso, nejseš tak trochu masochistka?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.4.2013 09:07 - p

Trochu jinak, naval bude jen...

jestli dokážete solným roztokem ovlivnit prevenci rakoviny tlustého střeva tak máte jistě už Nobelovku........

reagovat 7.4.2013 09:27 - Dalibor

Co pořád všichni blbnete s těma nobelovkama.Jde jen o očistu,která je základ zdraví střev a to i s hlediska prevence rakoviny.Není na tom nic složitého a ani nepochopitelného,jen s toho nikomu netečou penízky a proto jsou tyto metody zahnány do utajení.Nobelovky dostávají ti,kteří faramaci vydělají nejvíc peněz i za cenu poškozování lidského zdraví.

reagovat 7.4.2013 10:08 - p

Co pořád všichni blbnete s...

Raděj si poškodím zdraví farmakologickými prostředky, než si zničit ledviny solí. Dovedete si vůbec představit co dělá koncentrovaný roztok soli uvnitř těla - osmotická rovnováha atd? Žaludek začíná tento roztok zpracovávat již po 15 min od požití

reagovat 7.4.2013 10:19 - alt1

jestli dokážete solným...

Po smrti par znamych si nemyslim, ze by toho nasi onkologove moc umeli. Ale ze by pro ne byl vliv zacpy a za.ranyho tlustyho streva objev na nobelovku, to je opravdu sila. V Nemecku rada klinik pouziva a doporucuje hydrocolon, ale my mame zkratka vedecky prokazanou lecbu uriznutim kusu strev a chemoterapii a na cisteni strev pochopitelne neverime. Takze fakt nezbyva nez zapomenout na nase pseudovedce a starat se o prevenci sami.

reagovat 7.4.2013 12:10 - alt1

Raděj si poškodím zdraví...

p, cemu rikate koncentrovany roztok, pomeru 7 : 1000, tedy to co pouzivam pri ociste? Nebo proc tu o koncentrovanym roztoku pisete?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Alternativní a doplňkové metody léčby > Šankprakšalána -jogínská očista těla

registrace | přihlásit se