Sanatorium Sv. Anny Praha

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.4.2009 23:27 - vera

Mate nekdo zkusenost se Sanatoriem Sv. Anny v Praze? Konkretne s gastroskopii a koloskopii. Shanim reference, hlavne jestli jsou spolehlivi a kompetentni. Diky.

reagovat 2.6.2009 14:26 - Michaela

Sanatorium Sv. Anny mohu jen doporučit, s lepším přístupem jsem se ještě nesetkala, o pacienty se starají na jedničku.

reagovat 2.6.2009 14:27 - Michaela

Sanatorium Sv. Anny mohu jen doporučit, s lepším přístupem jsem se ještě nesetkala, o pacienty se starají na jedničku.

reagovat 10.2.2011 19:14 - Vendula

Mate nekdo zkusenost se...

Sanatorium sv. Anny je úžasné, skvělý přístup,milé sestřičky i lékaři a jsou to opravdu odborníci, díky nim jsem tam v pohodě zvládla obě uvedená vyšetření.

reagovat 13.5.2011 14:52 - MIK

Mate nekdo zkusenost se...

Bohužel musím konstatovat že výše zmíněné zařízení mě zklamalo.Nebudu hodnotit odbornost a kompetenci, ale lidský přístup.
Situace kdy pacient vystresovaný operací která jej čeká je nucen po absolvování každého jednotlivého vyšetření v rámci zařízení platit na chodbě sestřičce hotově poplatky je více než nedůstojná (to nemluvím o tom že tyto transakce nejsou nijak dokumentovány).A přístup pana doktora je velmi rozdílný při příjmání (kdy se loví zákazník) a po provedení zákroku, kdy již zákazník je jistý. Arogance, povýšenost !!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.3.2017 11:00 - Tereza

Organizace něco strašného,...

Dobry den,a kam tedy jit?Kde mate dobrou zlusenost?

reagovat 20.3.2017 14:06 - jiří

sám jsem o zařízení uvažoval, pak jsem se nechal odoperovat v palas athéně na jižním městě. Tam nikdo poplatky nechtěl, ani v době, kdy se ještě platily. Dr. Barnášová velmi milá, zákrok i poté perfektní. Trošku jako fabrika, tj. rychlá prohlídka, pak operace, po ní rychle ráno druhý den propustí. Peníze netahají z lidí, asi jim stačí, co jim dají pojišťovny, operují toho dost. Takže doktoři mají rutinu, což je žádoucí.

k tzv. sv. Anně bych nešel, leda do nemocnice v Brně, ale ne zařízení, co si pan dr. pojmenoval dle manželky. Stačí nahlédnout na jeho www stránky, kde hned vykazuje, že měl na vysvědčení samé jedničky, kolik odoperoval atd. Prostě si o sobě moc myslí. Věřím, že z lidí tahá peíze za nadstandard, který jinde běžně dají zdarma.

Dobré zařízení je i Vysočanská poliklinika, clinicum.cz. Dr. Fencl dělal původně primáře v Palas Athéně, pak přešel sem. Operuje on a Dr. Maixnerová, taktéž původně z PA, plus dva další doktoři, které si Fencl vybral. Myslím, že odborně budou jak PA, tj odborně na výši a lidsky slušní.
Menší zákroky, jako kolonoskopie, to by měl zvládat i amabulantní chirurg. Tady bych se nevázal na zařízení, kde zejména operují.

reagovat 28.9.2017 19:04 - Jiri Mares

Profesionalni pristup,dobre vybaveni. Doporucuji.

reagovat 8.2.2018 15:10 - Petr Lock

Katastrofa! Objednání na 13:30, ejhle, ono je 15:00 a ještě tu člověk sedí jak kok*t!!! Sestra na recepci jen čumí a řekne že už budete na řadě.... Doktor tam buď chrápe, chlastá nebo nevím co dělá! Lepší s objednat jinam a na termín gastroskopie si počkat, než smrdět v narvaný čekárně tady! Už nikdy!

reagovat 11.4.2018 13:06 - M

Urcite mozem doporucit. Dlhu dobu som sa stazoval u svojho lekara, ktoreho odpovede boli, ze to je v poriadku a normalne... Tak som sa objednal do sv.Anny kde ihned bez problemov spravili potrebne vysetrenia a objavili problem... Dokonca mi pan primar ihned zariadil vysetrenie u ineho odbornika ku ktoremu by som sa pravdepodobne sam nedostal. A pre tych co nariekate, ze Vas nevzali na cas - uvedomte si, ze to nieje vyrobna linka a ze tie zakroky sa nedaju uplne presne naplanovat ak pri beznej prehliadke zisti lekar problem budete IBA RADI, ze sa u Vas 'zdrzi' 10-20min. naviac a potom logicky sa posunu vsetky terminy. Ved ide o zdravie a ja myslim, ze co sa tyka odbornosti je toto pracovisko na vysokej urovni takze si RAD pockam.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *