SAMOTA

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.12.2003 22:44 - JIRKA

KDO MI PORADI JAK SE MA SEZNAMIT CLOVEK TRPICI AGAROFOBII.PROTOZE,KDYZ CTU SEZNAMKY,VSUDE ZENY PISI,ZE HLEDAJI ZAJISTENEHO MUZE S AUTEM A CHATOU.TAKZE UZ CHUDI TO MAJI DOST TEZKE A CO TEPRVE LIDI S PROBLEMY JAKO JE TREBA AGAROFOBIE.

reagovat 14.3.2007 17:05 -

Co je to agarofobie?

reagovat 15.3.2007 17:24 - MMM

mimo temu: je smutne ,ze dneska zeny prahnu len po majetku a prachoch...cest vynimkam

reagovat 15.3.2007 17:36 - ???

Dle statistik se ženy dívají na takové muže jako na zabezpečovatele svých dětí,rodu a sebe samých.Někdo z prospěchářství,někdo ze zajištění budouctnosti.

To samé je i s mužem,více vyvinutější žena mu připomíná symbol matky a mateřství-Bujný prs s větším pozatím.
'

reagovat 15.3.2007 17:50 - MMM

to ???

"Dle statistik se ženy dívají na takové muže jako na zabezpečovatele svých dětí,rodu a sebe samých.Někdo z prospěchářství,někdo ze zajištění budouctnosti."

to je jedno, je to hnusna vlastnost...ale jak som cital minule na jednom fore: Zeny su na peniaze tak isto ako auto je na benzin alebo naftu :)

'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.3.2015 23:27 - ?

Děti mít mohu, proč bych...

Jak víte že je mít můžete když je nemáte?
nic ve zlém,švagrová taky říkala že nechce a může,pak zatoužila a nešlo to.

reagovat 21.3.2015 23:28 - Jistě,

Normální, inteligentní...

ale taková ho ani nikde nepohodí,že? Pak by normální,inteligentní být nemohla.

reagovat 21.3.2015 23:46 - Netvrdím,

Já pouze narážím na to,...

že taková není,možné to je,ale moc takových opravdu není.A co vy považujete za pitomost,to já za vážnou věc.Asi v tom dotyčná vyrůstala,u nás mají všichni rádi děti.A ani z okolí neznám jedinou,která by je nechtěla.Proto takovou ženu beru tak trošku za podivínku-ale jasně,za to nikdo nemůže.Ve výchově se možná stala chyba,že po dětech netouží.U chlapů je to zase jinak,u žen ne.

reagovat 21.3.2015 23:52 - ?

Protože jsem byla na...

nechci se vás nijak dotknout,to já byla taky a měla jsem ještě dítě,známá na něm byla a už je mít nemohla,mluvím jen o faktech,kdo děti nechce plně to respektuji

reagovat 22.3.2015 00:05 - ?

Tak to jsem ráda, že mě a...

proč konečně?já psala jen jeden příspěvek,nebylo to ve zlém,jen že někdo říká že děti mít může a a ni neví že nemůže,jen jsem se zeptala pardon

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *