Rýma- už dva roky,prosim pomoc

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.12.2009 11:51 - Sylvie

Dobrý den,
již podle názvu mám problém s rýmou. Začnu úplně od začátku. Je to něco přes dva roky(možná i déle),co jsem začala mít problém s ucpaným nosem. V té době jsem chodila na alergologii,protože jsem alergička a astmatička. Můj ucpaný nos byl tedy připisován alergii. Bohužel sprejů do nosu jsem vystřídala snad 10. Ani jeden mi nepomohl. Někdy mám rýmu úplně vodnatou, jindy smrkam úplně čiré hleny (nejčastěji) jindy mám rýmu,že jsou ucpané dutiny,ale ani se nevysmrkám. Každý sprej do nosu,co jsem používala (ať už na alergii,kortikoidy či Olynth) mě při vstřiku vyvolal neskutečné šimrání,pálení či svědění v nose. Okamžitě začnu pčikat. Ale třeba i 5 minut v kuse. Před 3/4 rokem jsem začala brát Olynth.. Bylo to jediné co mi pomáhalo,bohužel. Olynth jsem na výrazné doporučení lékaře přestala užívat. Ucpaný nos mám pořád. Prosím,pomůže mi někdo? Můj alergolog mi doporučil vybroušení dutin(že je to jediná varianta).

reagovat 3.12.2009 20:12 - Michal

Milá Sylvo, tvůj problem sice neznám, ale vyrábím jitrocelový olej v livovem oleji, který běžnou rymu vyléčí během dvou až tři dní a nemá žadné vedlejší učinky a vlastně se může užívat stale podle potřeby a okamžitě přínaší úlevu a ten tvůj ucpaný nos Ti určitě uvolní ihneď. Je to bezkonkurečně na to nejlepší přípravek i když samozřejmě tomu nevěříš, ale ja Ti ho pošlu zdarma a zaplatíš mi ho až to vyskoušíš, samozřejmě, že to zaleží na Tobě, ale zatím mi to každý takto zaplatil, protože určitě budeš chtít potom další. sulic@seznam.cz, tel. 591127967, 608431916

reagovat 4.8.2010 20:50 - Tomáš

Dobrý den,
již podle...

Ahoj Sylvie. Jak čtu tůj příspěvek, mám ten samý problém. Mám tuto rýmu už asi 5 let a nevím si rady a ani doktoři. Jen mi vždy něco napíší co nepomáhá. Léta mi pomáhá Olynth. Asi jsem už na něm závislý. Potřebuji jedny kapky na týden. Mám stavy kdy ani polknout nemohu. Ty kapky mi pomáhají normálně žít.
Už jsi na něco přišla, co ti pomáhá? Díky za odpověď Tomáš

reagovat 15.3.2011 00:06 - asdfghjkl

Tak já Olynth kapu už 4 měsíce vkuse, posledních pár dnů se mi to natolik zhoršilo, že Olynth kapu mnohem častěji, vnoci se budím s ucpaným nosem, musím si jít stříknout Olynth, ale pak - než to povolí, nemůžu usnout, tak se převaluju v lůžku. Štve mmě to, a hodně, a to nejen z důvodu, že to leze do peněz (ta 1 sklenička, která stojí cca. 80 Kč mi nevydrží ani týden!!!). Ale je to nepříjemné, mít pořád ucpaný nos. :-( Byla jsem u nosního, dal mi antibiotické nosní kapky Pamycon - samozřejmě bez výsledku, Olynth kapu dál. Koupila jsem si nosní sprej Vincentku - nosní sliznici zvlhčuje, ale toť vše - nos je ucpaný stále, takže nepomáhá. Za 14 dnů jdu k alergoložce, tak uvidím, co mi na to řekne, ale uvažuju, že ještě tento týden skočím ZNOVU za tím nosním. Je to děs! Nemůžu dýchat, o čich jsem teda přišla asi úplně. Štve mě to a ne a ne a nejde se toho zbavit. Zkoušela jsem i to, kapat si Olynth POUZE do jedné nosní dírky a do té druhé si nekapat vůbec, nechat ji odpočinout - že by se mohla sama zregenerovat a jakmile by se sama spravila, přestala bych kapat i do té druhé, jelikož s jednou nosní dírkou se žít dá. No, vydržela jsem to pouze 1 den a 1 noc a i tak jsem dost trpěla. Nakonec jsem to vzdala a kapu zase do obou. JSEM STRAŠNĚ NEŠŤASTNÁ, PROKLETÉ KAPKY!!!!!!!!!! JE TO PEKLO!!! :-( Prosím, poraďte ještě něco - co doopravdy pomáhá!?!?!?

reagovat 16.3.2011 20:36 - vendy

Tak já Olynth kapu už 4...

taky jsem takhle trpěla,ale v loni jsem natrefila na společnost OKG,která se zabývá přírodními produkty a ty mi pomohly,jde o OK Alfu+,užívala jsem jí vnitřně i stříkala do nosu a ta mě závislosti zbavila.Pro více informací se můžete podívat:http://emulips.cz/alfa-omega
nebo mi napsat na v.smitalova@gmail.com

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.3.2017 23:00 - Lenka

Myslím si, že od toho diskuze jsou. Nechápu, proč každý za vším hned hledá reklamu?! Tato stránka se nazývá DISKUZE.doktorka, tak nevím, co je na tom špatně….? Navíc, v lékárně mi magistra vždycky dá Olynth a řekne, že je nejlepší :-/ Proto budu ráda, když mi někdo z maminek poradí, jestli má s nějakými jinými kapkami lepší zkušenost.

reagovat 22.3.2017 23:02 - Lenka

Natali: Maličké jsou dva ročky :-) A Leni, alergie je to není, je to klasická rýma :-/

reagovat 24.3.2017 20:06 - Natali

Také si myslím, že od toho jsou dikuze a nevím, proč bychom si nemohly tady předat své zkušenosti :-/ Leni, od 2 do 10 roku je pro deticky vhodný nosní sprej Brumare. Zkus mrknout třeba na www.lekarna-doktorka.cz, najdeš tam i příbalový leták :-)

reagovat 24.3.2017 20:15 - říká

Také si myslím, že od toho...

ti něco ip adresa??? Tak tady nelži.

reagovat 16.5.2017 08:30 - Naty

Myslím si, že od toho...

No, je to tezky, no...i ty kapky se smi uzivat jen urcitou dobu :/ To chce zjistit pricinu...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *