rust prsou po 20...???

Archiv příspěvků

reagovat 29.12.2010 18:04 - Ella

ahoj děkuju za radu ale prosím co mam aspon jist nebo cvičit děkuju

reagovat 2.1.2011 22:36 - anna

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na nějaké vitamíny a jestli pomůžou s růstem a spevněním prsou (hlavně růst). Děkuju kdyžtak e-mail: kaktysek-96@seznam.cz

reagovat 4.1.2011 22:39 - lada

Dobrý den, chtěla bych se...

mě radila babička -za mamkou jsem nešla,protože je skoro plochá, ať si denně hodně povytahuju bradavky, to mi bylo jedenáct, a masíruju si prsa studenými a teplými obklady. Asi za čtvrt roku mi začaly prsa opravdu růst, narostly mi větší dvojky, ale jestli to je těmi masážemi a vytahováním bradavek, to nevím. Ale mám velké bradavky, doktorka mi říkala, že to hodně ovlivnilo to povytahování.

Solgar 7

reagovat 6.1.2011 16:33 - Majda

Tak prsa jsou pouze tuk! Kdyz...

Hele já nevim teda..:D Vim, že prsa jsou tuk, ale já přibrala 12 kilo a nezvětšily se mi.. a pak jsem 14 kilo zhubla a pořád je mam stejný:D Ale možná že je to tim, že už se tam nemá moc co zmenšovat.

A teda opravdu holky (z jiného soudku) - 11leté holky co si vytahujou bradavky aby je měly velký, to mi přijde jako opravdu humus.

reagovat 12.1.2011 21:02 - lada

Hele já nevim teda..:D Vim,...

Proč humus? Je lepší je mít bradavky větší a dobře vyvinuté než je mít mrňavé,ploché nebo dokonce vpáčené. A klukům se to líbí,na to vem jed!:-)

reagovat 12.1.2011 21:02 - lada

Hele já nevim teda..:D Vim,...

Proč humus? Je lepší je mít bradavky větší a dobře vyvinuté než je mít mrňavé,ploché nebo dokonce vpáčené. A klukům se to líbí,na to vem jed!:-)

reagovat 14.1.2011 14:54 - hana

Hele já nevim teda..:D Vim,...

Prababička mi říkala, že dříve holky nebyly zdaleka tak prsaté jako dnes,většinou jim prsa narostla až v těhotenství. Zvláště ty na venkově viděly,k čemu prsa slouží,takže měly zájem na tom,aby měly bradavky do dospělosti dobře vyvinuté. Proto si bradavky často povytahovaly a nikomu to nepřišlo divné.Prsa totiž nebyla takové erotikum jako dnes, byly to jen nástroje na krmení dětí. Maminky běžně kojily své děti na veřejnosti,doma před ostatními členy rodiny samozřejmě také. Prsa tehdy proto nebyla takové tabu jako později, naproti tomu bylo nepřípustné mít např. odhalená kolena. V rodinách bývalo běžně pět i více dětí,a ženy měly v prsou mléko třeba i dlouho po čtyřicítce. Nebylo zvláštností, že i školní děti si od mámy občas cucly,když měly doma sourozence v miminkovském věku. Takže pokud měla tehdy holka malá prsa,nic se nedělo,po několika dětech se to většinou srovnalo samo. To prý jen dnes dělají holky z malých prsou div ne tragédii.

reagovat 16.1.2011 12:40 - Jana

Já si zase pamatuji, jak jsem si jako malá, možná taky jedenáctiletá, vždycky přála mít velká prsa. Večer před spaním jsem na to myslela a teď mám 80G. Moje přání na to asi vliv nemělo, ale jsem spokojená. Plně chápu, jaké komplexy musí mít v této době mladé holky a ženy s malými prsy, na jejich velikost se klade až moc velký důraz. Sama bych menší nechtěla, jsou to mojí miláčkové.

reagovat 10.2.2011 23:37 - MAILY

To je mozny ze prsa rostou po...

DOBRY DEN V 15ROKACH JSEM MNELA NADHERNA VELKA PRSA .PEKNY TROJKY PO PETI LETECH CO ZIJU Z PRITELEM SE MI ZMENCILI NA JEDNICKY .CIM TO JE?DETI PROZATIM NEMAM.PROSIM VAS POMOZTE MI DOPORUCIT NEAKOU MAST NEBO PRASKY..PLASTIKU NECHCI NELIBI JSE MI TO ..CHCU JE MIT PRIROZENE VELKA......POMUZETE?
:(

reagovat 11.2.2011 00:54 - AP0ll0

nechapu proc zensky brecej ze maj maly kozy pritom obrovky kozy sou fakt nechutny prezitek jeste primitivnejsich dob lidske rasy nez ktera vladne ted kdy se tohle bralo za znaky plodnosti ... dnes je to nesmysl humaaac uz trojky sou zbytecne obrovsky

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *