rust prsou po 20...???

Archiv příspěvků

reagovat 2.4.2016 08:21 - (_._)(_._)

Prsa a ty vaše diety rozhodně nejdou k sobě. Po několika pokusech o dietu se ti každým pokusem prsa zmenši, povisnou a vytvoří se ti plácačky jak od jezevčíka uši.Není nic ošklivějšího než když dvacetiletá holka sundá podprdu a prsa jí s plesknutím spadnou až na břicho. Již nikdy se ti prsa nevrátí do původního tvaru i kdyby jsi dělala celé dny stojku! To je odměna za ty nesmyslné diety! Já osobně zjistit, že jsem zbalil holk co takové plácačky má, tak letí, že by se nestačila ani obléknout! Nevěřím, že by se to některému muži u mladé holky líbilo!

reagovat 2.4.2016 09:40 - Vanilka

Prsa a ty vaše diety...

Jsi ještě mladej a hloupej, psát ti víc nemá smysl. Tady přece nešlo o diety, ale o dítě!!

reagovat 2.4.2016 09:55 - (_._)(_._)

Co tady žvaníš? Přečti si laskavě nadpis a nic nepřekrucuj! Tady o žádnýho cvikýře nešlo! Máš to ty slepičko v té makovici nějak pomotané, tak potom můžeš někoho napomínat.Dějsi ty nějaká zapšklá kantorka nebo nějaká školní pomocná síla? Nechci říci rovnou uklízečka?

Solgar 7

reagovat 2.4.2016 09:57 - (_._)(_._)

Omlouvám se Nejsi

reagovat 2.4.2016 09:58 - Vanilka

Omlouvám se Nejsi

No jo, nejsem. :-)
A ty se jednou na ženské naučíš rozeznávat víc než druhotné pohlavní znaky.
Chce to čas.

reagovat 14.4.2016 23:51 - lena

ahoj mě narostly prsa až později a přišlo mi, že snad až když je masíroval přítel :)tak se mi o dost zvětšily celkově.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *