RTY,sexy?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.4.2004 19:14 - Kačka

Mám takový problém neproblém. Už odmalička mám příliš velké rty...prostě pusu,kterou nepřehlédneš...když si je namaluju, vypadám doslova jako kapřík. Hrozně jsem se za to styděla a pudrovala si pusu a všeljak si rty okusovala a dávala si před ně ruku..včera mi jeden spolužák řekl, že mám pusu jak jahodu a že je to děsně sexy...hrozně mě potěšil. TAK CO KLUCI či CHLAPI, jaké rty vás přitahují, můžou být přitažlivé i ženy s nadměrně "naducanými" rty nebo naopak s velmy skromnými rty?Co vy na to?

reagovat 20.4.2004 19:50 - GABA

No co by za to ženský daly!!!! 3oul pusu, předváděj jí , je to sbad to nejvíc sexy co může být. ženská s tenkými rty není ženská- takovejch peněz vydávají za plastiky aby dosáhly tohoí,k co tobě připadá jakoí handicap. A poznámky na to můžou mít jenom zamindrákovaný ženský, který se stisknutými úzkými rty záviděj.

reagovat 20.4.2004 20:09 - Jana

také se mi líbí více plnější rty, jsou to takové krásné peřinky, pokud už nejsou jak rantly od vany:-))..ale vše pokud je to vkusně prezentováno je pěkné, nestyď se za ně, najdou se určitě příznivci:-)

reagovat 22.4.2004 21:23 - Seth

Já taky radči plnější rty..napriklad jedna slečna u nás na sídlišti má fakt fest velký rty a úplně mě tím dostává..hned mě pri pohledu na ní napada jake by bylo si stěma rtíkama hrát při líbání..aúú:)

reagovat 18.6.2004 12:24 - Zuzinka

Ahoj Kačko, já mám taky hodně plný rty. Dřív (v pubertě)jsem se trápila, protože těch nadávek a posměchu bylo docela dost. Mamka mi tenkrát říkala, "počkej, ty co se ti teď smějou, budou jednou slintat". A co myslíš? Slintají. Opačnému pohlaví se to strašně líbí. Přítel je ten nejšťastnější. Pro něj má taková pusinka samé výhody.
Už dávno nepoužívám žádnou rtěnku. Jen bezbarvý lesk na rty. To je teprv sexy.
Nevím, kolik ti je, ale čím budeš starší a tvoji vrstevníci rozumnější, tím víc se jim to bude líbit. Píšu z vlastní zkušenosti.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.8.2010 13:32 - Lenka - oko.blog.cz

Mě taky štvou velké rty, ale ostatní říkají, že je mám normální i když kdo ví. Odjakživa se mi proto líbí krásné úzké rty a jelikož nesnáším lesky a rtěnky tak si rty nemaluji, ale když už tak si je dělám úzké a cítím se hned lépe.

reagovat 22.9.2012 17:48 - nick

Úzké rty nejsou hezké ani u mužů, na což pak u žen. Buď pyšná, že máš plné rty a važ si toho. ;)

reagovat 22.9.2012 19:57 - Jsi

Mě taky štvou velké rty,...

tak pitomá, nebo provokuješ ? :-)

reagovat 5.1.2014 11:42 - DeNisKa_

Mám takový problém...

Jsi blázínek holka, co by za ně ženský dali, strkaj si tlamky do takový pumpy, kde vznikne podtlak a zvětší jim to rty, nechají si dělat botox a ty tu "brečíš" Blázínek !!

reagovat 5.1.2014 21:54 - .

Fuj, tobě se líbí holka s ostřejšími rysy? Ta musí vypadat, jak přísná učitelská semetrika.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *