Rozštěp páteře

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.5.2002 11:14 - Hanka

Zajímalo by mně,jak se vlastně tato nemoc projevuje.Mohla by jste mi prosím popsat příznaky a pokud se tato nemoc u dítětě projeví,tak nebude nikdy chodit?

reagovat 15.5.2002 10:22 - Marča

Na adrese www.rodina.cz je příběh rodiny, která se ujala holčičky, která je postižená rozštěpem páteře. Možná by jste se tam dozvěděla více informací.

reagovat 1.6.2005 20:24 - uhlikova tereza

Milá Hanko,ani nevím jak se tato nemoc projevuje.Narodila jsem se už takhle postižená,hned po narození mi museli udělat plastiku páteře,do třetí třídy jsem musela nosit plínky protože jsem neudržela moč,pak mi udělali na břiše vývod moči(urostomie),když jsem byla malá tak jsem občas neudržela stolici,i ted se mi to občas stává.Já chodím,ale na dlouhé procházky nebo když jdu někam do obchodu tak musím jedině s invalidním vozíkem,mám kolíbavou chůzi.Když jsem byla malá tak jsem chodila bez berlí ale dneska už bych bez berle neudělala ani ránu. Je mi 27let,jsem tři roky vdaná,můj manžel má dětskou mozkovou obrnu(DMO),mám kamarádku má také roštěp páteře ale nemůže chodit.Má elektrický vozík a dvě dětičky.Tak to je prozatím všechno.Když se mě ještě na něco budete chtít zeptat tak Vám ráda odpovím.Mějte se hezky.Tereza.

reagovat 1.6.2005 20:27 - uhlikova tereza

Milá Marčo.Moc děkuji za zprávičku.Mějte se hezky.Tereza.

reagovat 6.6.2005 12:31 - Tereza Uhlikova

Dobrý den,jmenuji se Tereza a ráda bych se zeptala jestli mezi těmi lidičkami není někdo kdo má roštěp páteře?Víte mám tuto nemoc ale na internetu o této nemoci není ani jediný článeček.Moc by mi pomohlo kdyby se mi ozvali nějací lidičky.Moc díky Tereza.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.1.2014 18:58 - Lída

Pěkně zdravím všechny,kdo...

Mě se narodil syn s rozštěpem páteře v bederní oblasti v roce 1981. Dva dni po porodu ho operovali dělali mu plastiku ale miminko leželo nemohlo se pořádně pohybovat mělo postižené ledviny i mozek . umřel když mu bylo 1apůl roku. Kdyby tenkrát byl ultrazvuk a zjistila bych to určitě bych si miminko nenechala bolí to stále kdykoliv si na něj vzpomenu

reagovat 21.1.2016 13:24 - Marcela

Dobry den, ve 20-tydnu tehotenstvi mi na ultrazvuku zjistili skoliozu patere našeho miminka. Poslali mě na MRI a tam zjistili, ze nase miminko má deformity tři obratlů. Doktor mi do telefonu řekl, ze to jde spravit kosmetickou upravou. Tak jsme se rozhodli si miminko nechat. Jenže ve 29 tydnu jsem byla na ultrazvuku a tam mi doktor napsal. Skoliozu páteře, meningokelu (rozstep páteře). Muzete mi prosim rict co nas ceka a hlavne co to pro miminko znamená. Moc dekuji za odpovědi a vsem preji hezký den.

reagovat 7.9.2017 19:59 - Tom

Mě se narodil syn s...

Martine jstoho si nic nedělejte horší je když si to člověk uvědumuje hodnně štěstí

reagovat 27.9.2017 11:49 - Martin

Dobrý den,
Narodil jsem se také s ropzštěpem páteře. 4 druh menikgomyokela. Neměl jsem chodit. Ale díky péči a cvičení mamky chodím, i když trošku hůř, ale chodím. Ve 21 letech jsem si našel holku,úžasnou osobu která mě miluje za to, jaký jsem.. bude mi 22. Jsem štastný. Máme ale problém v sexu. Chtěl bych se zeptat zda tu má někdo podobný problém. Nejlépe muž. Potřebuju asi radu odborníka, psychologa. Urolog mi řekl, že potíže s erekcí mají většina nás. A že když dosáhnu orgasmu, tak je to to hlavní a zbytek nejde řešit. Nespokojil jsem se s odpovědí, měsíc jsem z toho byl špatný. Ono orgasmu někdy dosáhnu, někdy ne. Někdy to jde a někdy ne. Unavuje mě to a přítelkyni to mrzí, a mrzí to pak nás oba. Když to jde, tak se vždy po sexu rozbrečím, nevim proč. Jde to samo prostě. Už jsem zkoušel doplnek stravy na erekci, ale neviděl jsem změny. Nedalo by se to řešit nějak jinak? Děkuji za připadnou reakci. Můžete mi napsat i na můj mail stiborsky3@seznam.cz

reagovat 5.12.2017 11:39 - Pavel Horák

Dobrý den,

chtěl jsem...

To je ten pán, co se rozpálí na teplotu tisíce Sluncí v uzavřené místnosti, aby pak vyzvracel zlaté vejce, které musí těsně po rituálu odhmotnit a na závěr lidem rozdává prášek z trusu aby jim bylo líp, že? Máte to daleko do Bohnic?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *