Rozpoznání psychického upíra - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.2.2004 15:58 - Marketa

v clanku chybi jak se upira zbavit :o(

reagovat 27.2.2004 07:57 - Irena

Je to skutečně nesmírně těžké. Zažila jsem to na vlastní kůži.Je-li to možné, je nejlepší takového člověka úplně vyřadit ze svého okolí. Zbavit se ho, i když ostatní lidé kolem vás to nechápou. Oni tento pocit nemají, nejspíše proto,že si takového člověka nepustili příliš blízko, anebo mají dostatečně vysoké sebevědomí a takový člověk jim neublíží. Přečtěte si článek Jak poznat manipulátora na tomto serveru - obyčejně to sedí i na takového člověka.
Poté, co se takového člověka zbavíte, se vám nesmírně ulehčí a bude se vám mnohem lépe žít. A už se příště nespálíte, protože už upíra včas poznáte. Mám také doma knihu o psychických upírech. Koupila jsem ji v knihkupectví na nádraží Bubny. Je velmi podnětná, zajímavá a čtivá. Uvědomíte si i stěží postřehnuté manipulace a citové vydírání,tedy vasávání energie, které byste bez přečtení této knihy nepoznali. I když se v ní o upírech mluví doopravdy, zjistíte, že tento mechanismus působí i v mezilidských vztazích a že ta nadsázka není až tak nadsazená.
Prostě co platí na opravdové upíry, platí i na psychické upíry mezi lidmi.:-))))

reagovat 28.5.2004 10:54 - Filip

Ano, psychicky upir dokaze cloveku (z)nicit zivot.
nejlepe popsane chovani psychickych upiru a obranu proti nim jsem nasel v knize Celestinske proroctvi, ktere se nijak lichotive vyjadruje o tomto fenomenu v tom smyslu, ze psychicti upiri jsme my vsichni. ovsem nekteri jedinci vedome rozviji tuto schopnost a maji opravdu destruktivni vliv na sve okoli. je dobre si uvedomit, ze upiri se snazi, abyste jim venovali pozornost (proud energie), coz vas samozrejme vysava.

Zakladni vzorce vysavani, druhy psych. upiru od nejhorsiho k nejmirnejsimu:

1/ Lituj me, chudacek... clovek, ktery neustale vyklada o vsem moznem, co hrozneho v zivote se mu stalo a jak trpi vic nez vsichni ostatni. Vyvolava ve Vas pocit viny tim, ze vas cini zodpovednymi za jeho utrpeni stylem: "je mi strasne, asi se zabiju, na me uz nezalezi, a az se to stane, bude to tvoje chyba, protoze jsi mi nepomohl" nebo "budu stastna, az ti budes stastny". zneuzivaji lidsky soucit.
nesnazte se jim pomoct, nechteji pomoc, pouze energii.

2/ Zastrasovatel... zakomplexovany nevyrovnany jedinec, ktery se chova hrube a agresivne, budi ve Vas pocit strachu, bojite se ho, tim mu venujete pozornost tj. energii. "venuj mi pozornost nebo ti ublizim".
tento druh cerpa silu pouze z Vaseho strachu. Tento clovek je slaby, uvedomte si, ze jste mnohem silnejsi nez on, prestante hrat roli obeti, spaskne jako balon, (protoze si dovoluje pouze na "slabsi") vestinou pak prejde do dramatu lituj me.

3/ tazatel... kritickymi otazkami napada a podryva Vase sebevedomi, tim, ze znevazuje Vase chovani a dosazene vysledky. vyvolava pocit menecennosti. pozornost ziskava tim,ze se snazite obhajovat. Nerikejte mu veci ze sveho zivota, na kterych Vam zalezi.

4/ rezervovany, pozorovatel... clovek,ktery si setri energii, odpovida jednou vetou, sam od sebe nemluvi, rozhodne skoro nemluvi o sobe. jen se trapne usmiva a mlci, ceka a nuti Vas, abyste ho bavili. nudne typy ve skupine. nejsou ani zabavni.

Dejte si pozor hlavne na lituj me. Tento typ je schopny nosit Vase obleceni a brat bez dovoleni Vase veci, aby mel lepsi kontakt a mohl Vas vysavat i na dalku.

Obrana: upiri vysavaji energii solar plexu (manipura, centrum Vaseho aurickeho stitu) a srdecni cakry (anahata). Nosit cisty kristal na krku vetsinou pomaha doplnovat a udrzet hladinu energie, abyste si zachovali odstup a mohli se branit. take zabranuje, aby Vas nekdo vysaval pohledem(pritomnosti).
Vyborna je kombinace kamenu ruzeninu a chryzoprasu, jako privesek leci vsechna emocionalni zraneni a vraci lasku a radost ze zivota. Jantar harmonizuje a nabiji solar plexus (vraci ztracene sebevedomi).

clovek,ktereho se nemuzete zbavit, vycerpava Vas jeho pritomnost a sam Vas vyhledava a ruzne nahani, je urcite psychicky upir. obcas musi konvence stranou, proto budte rozhodni. Je to Vas zivot :o)

Manuka Doctor

reagovat 16.7.2006 13:37 - j.k.

je to dobře že píšete o tomto,radit se dá těžko ,taky jsem měla upíry v práci,kolegyně radily,nic nepomáhalo,ani poslání kamsi,někdy mi připadá , že jednoho se zbavíte a druhý už čeká za rohem opavdu se vyznačují postojem "já chudinka,nebo vy se máte " nalepí se na vás a jsou vytrvalí!!!BACHA!!!!

reagovat 10.11.2006 16:13 - Filip

Podle urcitych zdroju upiry zahani noseni cerveneho granatu (pyropu). Jeho silne vibrace zpevnuji auricke vyzarovani a pry zabranuji vytvoreni jemneho pouta.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.1.2014 08:10 - Jarka

S upírem mám taky špatné zkušenosti, je to můj bratr.Zbytek rodiny je pod jeho vlivem(rodiče,sestra) a raději se snima už tři roky nestýkám.A mám klid.Bez přítele bych to asi nezvládla.
Ale zaujal mě Filip, který sem psal loni v lednu.Úplně stejné žvanění jako měl brácha.Netvrdím, že Filip je upír, ale bude mít asi malé sebevědomí a proto na sebe strhává pozornost rádoby chytrýma řečma.Jeho bych za manžela rozhodně nechtěla.

reagovat 26.1.2014 18:56 - Tína

ahojky, moc jsem si tady zatím nečetla, ale zkušenost mám a dost otřesnou. nalepila se na mne kámoška, zprvu ok, ale pak začala na mne chrlit svý problémy, volala mi i 5x během hodiny, kupovala mi drahý dárky, abych se jí věnovala, pomlouvala všeky ostatní s kterejma jsem jen promluvila.když měla problém a to často, tak když se jí nebudu věnovat sice nepřímo, ale vyhrožovala sebevraždou, takže jsem furt visela na mobilu a utěšovala, furt dokola vše s ní probírala, musela jí vysvětlovat, jak by mi chyběla, kdyby se zabila a poslouchat, že má jen mne. vycouvala jsem, protože jsem pomalu na tom začas byla hůř než ona.pryč od takových lidí a už nikdy !!!

reagovat 30.5.2014 19:14 - Mia

škoda,že nejsi moje vnučka...

Jitusko tak se nam ozvete...ja jsem se synkem zase sama a chybi nam a tolik bychom si prali nejakou hodnou babicku ci dedecka...jsme jako sirotci...

reagovat 16.6.2014 16:18 - Filip

S upírem mám taky špatné...

Milá Jarko, díky že ses s námi podělila o fakt, že jsi svobodná a moc by ses chtěla vdávat. Snad se tvůj přítel konečně rozhoupe. Urážky a naivní psychologické profily od neznámých lidí, kterým jsem nic neudělal, ignoruji.

Jako psychickou obranu jsem ještě našel nošení skorylu, údajně během 21 dní nošení zacelí aurické trhliny, kterými prýští životní síla, nebo prostě stabilizuje elektromagnetické pole člověka. Podle mě stačí míň, tak týden. Nebo ten karneol, ten dokáže uzemnit energie těla, tudíž je obtížnější člověka vysávat, je stabilnější.

reagovat 20.6.2014 08:34 - Pupidu

Moje babička mě při...

Klid budete mít, až baba natáhne brka.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Psychické problémy a psychologie > Rozpoznání psychického upíra - komentáře

registrace | přihlásit se