ROZHODLA JSEM SE ZAČÍT. 22.11.08

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.11.2008 23:19 - Ségra

Ahoj.Inspirovalo mne téma, které do diskuse přidala jedna paní/slečna. Týkalo se toho, že sem bude každý den přidávat svůj jídelníček a.t.d. a to do té doby, než se jí podaří zhubnout.

Je to skvělej nápad - protože by to mohlo sloužit jako motivace.

A tak jsem také jedno takové téma založila.

Abych sem mohla každý den večer psát, co jsem snědla a co jsem dělala. A jednou týdně, v pondělí večer, sem napíšu svojí aktuální váhu)

(Doufám jen, že vám nevadí, že jsem takovéhle téma založila, protože té paní/slečně, co mě inspirovala, někteří lidé vyčítali, že takové osobní téma na Doktorku nepatří, takový blog. Ale já si myslím, že když to jednomu člověku (SNAD!) pomůže ke zhubnutí, tak to sem patří a může to tu být) A koho bych svými příspěvky iritovala, tak mě prosím nenadávejte, aby se z motivace nestala demotivace! Dík.A teď něco ke mě. Měřím 173 cm a vážím 76 kg. Vždycky jsem měla jen menší nadváhu, ale posledních pár měsíců jsem začala být jiná, taková nešťastná a fakt jediný co mě zajímalo bylo (snad už to můžu psát v minulém čase) jídlo. Ve škole jsem nedělala nic jinýho, než si vymýšlela, co to odpoledne snim! A pak jsem se zavřela do nory (bytu) a jen jedla. A ochuzovala svoje psy o dlouhý procházky. Fakt zvláštní chování!

Musím to ale změnit a začínám zítra. Hlavním mým cílem je najít si lepší zábavu než jídlo. Jíst rozumě a hýbat se (klasika). Pomocníkem mi bude tahle \"moje\" rubrika. Už se totiž těším, až sem budu každý večer psát. A snad to dotáhnu do konce. Můj cíl je vážit 58 kg (takže to je -18, ty, jo!). Nedávám si žádný konkrétní termín. Až se to stane, tak se to stane.Hezký večer.Ségra

reagovat 23.11.2008 19:11 - Petra

Tak, je 23.11. a nikde nic. Jedla jsi dneska něco ségra? A bylas běhat, nebo cvičit? Já mám taky dneska jít, ale moc se mi nechce.

reagovat 23.11.2008 19:28 -

18 kilo? Staci 3 kila! Maximalne 6! 58 by bylo pri tve vysce malo! Navic by sis tu vahu tezko udrzela!

reagovat 23.11.2008 19:44 - Renča

Ségra si to rozmyslela, není divu:-)

reagovat 24.11.2008 17:53 - Ségra

Ahoj!No já jsem si to nerozmyslela, ale když jsem se sem dívala 22.11. večer, tak tu ještě to fórum nebylo, administrátor asi neměl čas ho schválit. A tak jsem si říkala asi bude mít čas, až v pondělí, protože v neděli se nepracuje. Je pondělí a já jsem tu! Fakt jsem si to nerozmyslela a ani nerozmyslim! Budu sem psát každý večer.Řekla jsem si, že začnu v sobotu a nevim jestli to slyšeli nějaký bacili, nebo co, jako že mi chtějí pomoct, aby ten začátek diety byl pěkně od podlahy, ale prostě je mi od soboty blbě od žaludku. Takže jsem od soboty nic nejedla, protože nemám na jídlo ani pomyšlení:-( (teda vlastně :-)!)

Až dnes to bylo lepší, měla jsem různé čaje a dva rohlíky a zítra už to snad bude uplně dobrý, to už se budu snažit jíst normálně-dietně.A co se pohybu týká tak jsem v sobotu ráno měla domluvenou procházku, vůbec se mi nechtělo ven ale uvědomila jsem si 1) že dnes začínám 2) venku bylo tak nádherně! Bílo! A procházka pak byla skvělá! Psi lítali a nikde nikdo-všichni lidi byli doma. Pak už mě ale začalo být blbě ale ještě jsem zvládla 39 stupňů v Dejvickém Divadle, ale pak už jsem letěla domů, protože mi bylo na nic. Takže až do dnes samozřejmě nulová pohybová aktivita, vzhledem k zdravotnímu stavu.A ještě pro 23. 11. 2008 19:28:54- myslím si, že zhubnout jen 3 nebo 6 kg by bylo hodně málo! Uznávám, že 58 je už celkem podstav, ale zase ne nějak dramatickej! A aspoň jednou v životě chci zažít ten stav být hubená! Ale s čím teda naprosto souhlasím je to, že udržet si to je hodně těžký a vlastně to uplně nejtěžší. Ale každopádně ten můj sen- 58 kg, pořád trvá.Ahoj zítra!Ségra

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.1.2009 00:15 - Ségra

Dobrej!No tak včera, když bylo Silvestera Stallona, jsem to s jídelníčkem nebrala moc vážně. Takže nějaký cukroví a v poledne taky jedno normální jídlo.Ale dnes jsem se to snažila napravit, ty svátky, takže jsem měla půlku pomela (už teda takovýho trochu zcvrklího, jak jsem ho o nestačila dojíst o Vánocích, kdy byly na stolech lákavější pochutiny. No ale snědla jsem ho, teda nic moc, ale jak je ta finanční krize, tak se nesmí nechávat zbytky! (moje teorie))

No a pak jsem měla okurkovej salát a plno čajů-aby to bylo pestrý: zelený, černý, ovocný, hubnoucí, medový...a někdy jsem do něj přihodila náhradní sladidlo. Takže jsem toho dnes fakt moc neměla, ale to neva, po těch svátcích, byl to jakoby takovej pseudo půst. No pravda je, že jsem teď trochu slabá.

A taky jsem posilovala. A byla s čoklama na agility a procházce.

A vážení těla v pondělí 5. 1. nebude-mohlo by totiž nastat demotivační riziko při pohledu na displej váhy po Vánocích. Takže další vážení bude až v pondělí 12.1.Jo a musím Vám napsat něco o tom stepperu!!! Ty vago!!! Větší šmejd jsem v životě neviděla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ten den když jsem ho přinesla domů, jsem si to na něm jen zkoušela, necvičila jsem dlouho, protože mě bolela hlava. Ale dneska jsem na něm cvičila cca hodinu a nejednou křup!!!Jedna ta šlapka se oddělila od toho kloubu (laicky popsáno) a i když se tam dá vrátit, tak na ní stačí šlápnout a stane se to zase. Max váha člověka-steppera je 100 kg, to nemám zdaleka ani omylem, takže v tomhle chyba není. Ale jsem tak strašně naštvaná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hrozně mě to začalo bavit, teď ten těžkej krám musím dovléct zpět do obchodu, pak budu měsíc čekat, než ho opraví, takže z toho cvičení nebude nic, ACH JO, ACH JO, ACH JO!!!!!!!!!

A tohle je přesně jeden z okamžiků, který mě dokážou vykolejit nalajnovanej plán (protože já jsem plánovač) a uplně mě dostanou z rovnováhy a já mám pak strašnou tendenci se na všechno vykašlat a jít se přežrat. A je pro mě strašlivě těžký tyhle okamžiky zdárně překonat a jíst tak, jak jsem si stanovila. A třeba teď to ještě zvládám, protože mám vůli, ale pak, až budu na té své (SNAD) vysněné váze, už to bude zas běžnej život a bude mega těžký těmhle okamžikům odolávat, protože já nikdy nebudu ten člověk, co je pro něj jídlo pouze jako benzín, jinak pro něj nic neznamená. ACH JO!!!!!!!!!!!!!!!!!!Takže dovolte mi, si slovně ulevit!!!:Ty dementní výrobče stepperu!!!!!!!!!!!!!!!!

Dobrou, Ségra

reagovat 4.1.2009 00:12 - Ségra

Včera jsem nějak nestihla psát. Ale hned jak se ten přístroj stepper rozbil jsem šla do prodejny a tam mi ho vyměnili za nový, takže O.K., jenže se mi zdá, že už zase začíná vrzat!!!A že se zase brzo rozpadne! Což má za následek to, že se na něm vlastně bojím cvičit, aby se zase něco nestalo, tím pádem si říkám, že bych neměla cvičit moc=blbost, stroj k ničemu...

Včera jsem měla: cofee with milk, dva bílé jogurty, špenát, plno čajů, jablko. Tedy hóóódně málo! Ale mám obhajobu: je to půst po Vánocích! (ach jo, ty zas tak příšerně rychle utekly!)No a dnes jsem měla: 4 celozrnné chleby s mazacím sýrem, kafe s mlíkem, balíček kukuřičných plátků, jeden jogurt. A nastala u mě totální krize, asi tak od pěti do sedmi mě bylo příšerně!!! Měla jsem sto chutí se jít brutálně přežrat!!! To se ani nedá popsat, jak to bylo příšerný. Hrozně jsem bojovala s tím, že to hubnutí vůbec nemá cenu! Když léto je tak daleko, člověk je zabalenej v kabátu, stejně nic není vidět, teď ještě nemusím být hubená...Prostě to, když je jaro-léto, tak to strašně tý psychice pomáhá!!!!!!)Ale teda vydržela jsem to, překonala jsem to, ale byl to nářez!!!!!Fuj!!!Jo a včera i dnes bylo 43 minut makání na stepperuS.

reagovat 10.4.2013 08:53 - nikča

ahoj, chci se zeptat myslite si že když vařím 43,7 kg a meřím neco kolem 173 cm je to anorexie??

reagovat 10.4.2013 10:40 - hmmm

ahoj, chci se zeptat myslite...

to sis přečetla
asi něco o tý couře od Noida ,
uplně si dělá reklamu na anorexii
a blbne všechny kolem ...
hlavně aby se zviditelnila že sbalila milionáře ....

reagovat 10.4.2013 13:44 - mu

ahoj, chci se zeptat myslite...

ano, je

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *