Rozchod se Slovenskem

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.8.2004 07:15 - Ela

Uz je tomu mnoho let co se to stalo, ale me by zajimalo co si vetsina lidi mysli v teto dobe?

reagovat 29.8.2004 14:31 - j.

Tak já to beru jako bychom se nerozdělili. Stále se máme rádi.

Když tam jedu, sice musím mít pas (teď sice stačí občanka, ale děti ještě musí mít pas), taky jiná měna, trochu problémy při posílání poštou, ... No, problémy navíc jsou, ale láska zůstává.

reagovat 5.9.2004 19:47 - Danny

Já mám slováky a Slovensko jako takové moc ráda. Jen mě mrzí, jak se někteří slováci chovali na mistrovství světa v hokeji v květnu 2004. Možná to sem až tak nepatří, ale my jsme slovákům fandili neskutečně, a z jejich úst se na Čechy hnaly jen odporné narážky a nadávky. Totéž jsem zažila v Anglii jako au-pair. Když nás potkaly některé slovenky, chovaly se odporně, ve smyslu: Och bože, ty češky musí být všude. Přijde mi, že někteří občané SR pořád nemohou unést, že Česko se od toho "rozchodu" dostalo ve všem o něco dál. Na Slovensko ale nezanevřu.

reagovat 5.9.2004 21:21 - češka

Slováci na nás byli vždycky sprostí,patřím k těm,kdo uvítal,že jsme se rozdělili.Taky to tak u nich vypadá,letos jsme tam byli v lázních a všude je vidět,jak jsou v pr.... Když hnusnej Mečiar začal s tím odtržením,pro většinu z nich jsme byli zasraní čehůni.Nelituju je,co
chtěli,to mají.Chtěli by být světoví a vůbec na to nemají.

reagovat 6.9.2004 07:21 - dědek

Slováci měli vždy pocit, že jsou jako národ ovládáni z Prahy a myslím si, že nikoliv neoprávněný. Přejme jim, aby se vydali svou cestou a své záležitosti si spravovali sami a nesli za ně zodpovědnost.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.3.2016 13:13 - Zkrátka!

Mečiar a ten ksindl kolem něj z HZDS měli být postaveni před soud a odsouzeni pro velezradu a ohrožování územní celistvosti státu k těžkému žaláři v nejtěžší nápravně výchovné skupině na 25 let a odnětí státního občanství,po odpykání trestu vypovězeni doživotně ze země,včetně zabavení veškerého jejich majetku ve prospěch státu,tedy všech občanů!Strana HZDS měla být postavena mimo zákon a rozpuštěna a její členové vyslýcháni,popřípadě kriminalizováni!A když půjdeme do důsledku,tak likvidace státu začala už 29.5.1945,kdy nám slavný osvoboditel Stalin ukradl Podkarpatskou Rus,která se dobrovolně rozhodla být součástí našeho státu po první světové válce a toto stvrzení o připojení Podkarpatské Rusi k ČSR potvrdily i mírové dohody po válce!Takže tam taky měla Ukrajina po rozpadu SSSR vyslyšet vůli místního lidu o připojení k naší zemi!

reagovat 2.3.2016 13:18 - P:S.

Jednalo se o jediný případ,kdy jeden vítězný stát ve druhé světové válce přišel o část území ve prospěch jiného vítězného státu,který se notabene zavázal,že ČSR se obnoví v kompletních hranicích jaké měl před Mnichovskou dohodou!

reagovat 2.3.2016 13:34 - Tonda Vlas

V jedné věci souhlasím z Mamutem, ze strategického hlediska to byla chyba. Jenže já jinou cestu neviděl, ač čtvrtinový Slovák, který má na Slovensku příbuzné jsem byl spíše pro to rozdělení. Oni by slovenští politici nedali pokoj.

reagovat 2.3.2016 13:40 - No

V jedné věci souhlasím z...

Až by ti slovenští politici bručeli v Leopoldově s vidinou 25-ti let meditace v tomhle skautském táboře,po vypršení toho lázeňského pobytu by je čekala budoucnost celodenního klečení na chodníku s plastovým kelímkem v ruce,tak by je ten humor a separatistické tendence hodně rychle přešly!

reagovat 2.3.2016 15:21 - Jen ať se nad Tatrami blíská ale za své!

To je dobře, že jsme se odtrhli! Takhle si musí na sebe sami vydělat a né žít na úkor druhých! Jenom nás neustále okrádali! A kdyby znova přišel hitler tak mu zase polezou do zadku!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *