Rozchod se Slovenskem

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.8.2004 07:15 - Ela

Uz je tomu mnoho let co se to stalo, ale me by zajimalo co si vetsina lidi mysli v teto dobe?

reagovat 29.8.2004 14:31 - j.

Tak já to beru jako bychom se nerozdělili. Stále se máme rádi.

Když tam jedu, sice musím mít pas (teď sice stačí občanka, ale děti ještě musí mít pas), taky jiná měna, trochu problémy při posílání poštou, ... No, problémy navíc jsou, ale láska zůstává.

reagovat 5.9.2004 19:47 - Danny

Já mám slováky a Slovensko jako takové moc ráda. Jen mě mrzí, jak se někteří slováci chovali na mistrovství světa v hokeji v květnu 2004. Možná to sem až tak nepatří, ale my jsme slovákům fandili neskutečně, a z jejich úst se na Čechy hnaly jen odporné narážky a nadávky. Totéž jsem zažila v Anglii jako au-pair. Když nás potkaly některé slovenky, chovaly se odporně, ve smyslu: Och bože, ty češky musí být všude. Přijde mi, že někteří občané SR pořád nemohou unést, že Česko se od toho "rozchodu" dostalo ve všem o něco dál. Na Slovensko ale nezanevřu.

reagovat 5.9.2004 21:21 - češka

Slováci na nás byli vždycky sprostí,patřím k těm,kdo uvítal,že jsme se rozdělili.Taky to tak u nich vypadá,letos jsme tam byli v lázních a všude je vidět,jak jsou v pr.... Když hnusnej Mečiar začal s tím odtržením,pro většinu z nich jsme byli zasraní čehůni.Nelituju je,co
chtěli,to mají.Chtěli by být světoví a vůbec na to nemají.

reagovat 6.9.2004 07:21 - dědek

Slováci měli vždy pocit, že jsou jako národ ovládáni z Prahy a myslím si, že nikoliv neoprávněný. Přejme jim, aby se vydali svou cestou a své záležitosti si spravovali sami a nesli za ně zodpovědnost.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.4.2018 15:26 - pro Jindru

Chánov v mostu znáš ty...

přečti si předešlé příspěvky, když chceš pindat, vole! Jestli luci píše o chánově, tak to je jen její věc, ale ona navazuje na můj příspěvek, tak se neser, nádhero.

reagovat 7.4.2018 23:07 - Jindra

přečti si předešlé...

Chánov není nejhorší oproti Lumíku v Bratislavě a zejména těm Ghetům jako Spišské podhradí,kde vůbec nemají vodu,bydlí chatrčích a nějak jim tam pomáhají s stavbami rádoby křesťané,ale do hospod ve vsi samozřejmě nesmí.
Čeští romové a západní jsou proti těm Slovenským lépe integrovaní a umí i makat.
Není důvod,aby rom neuměl makat, jde jen o to, že ho na západě nesmí šikanovat nácek.

reagovat 7.4.2018 23:08 - Jindra

přečti si předešlé...

Ty tam asi musíš žít v tom chánově,konečně víme, proč tu tak nadáváš na romy.

reagovat 8.4.2018 07:46 - Hejkale pípni

Svého čau tu byl odporný primát země s azylem pro romy v Kanadě,to po žhářských útocích na děti,to bylo opravdu odporné,takže tu nemrv dobrý dnes vývoj v sociální situaci romů nemravo neravný blbe obecná,tresko smrdutá,zápecnická prvobytně internetová.

reagovat 8.4.2018 15:22 - Viki

Nechte zbytečného nadávání a osočování a napište sem rozumný názor na integraci Romů. Já sice vím, že to, co se dělá, není úplně dobře (nemá to valné výsledky), ale zároveň bych si s řešením romské otázky sama nevěděla rady.
Tak do toho!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *