rostlina z amazonského pralesu proti rakovině i HIV

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.6.2011 16:15 - Martina

Během svého hledání jsem narazila na rostlinku, která dokáže pomoci při těchto těžkých nemocech - máte nějaké zkušenosti s přípravkem BIRM? (birm.cz)

reagovat 13.6.2011 01:32 - slyšel

Během svého hledání jsem...

Je to čistý podvod. Jednou ze známek podvodu je i to, že se dealer v diskuzi vydává za někoho, kdo dealerem není.

reagovat 13.6.2011 02:43 - Zkoumavá

Je to čistý podvod. Jednou...

Tak stránky www.birm.cz skutečně existují, i reference jsou celkem věrohodné... ale otázkou zůstává, co v té lahvičce doopravdy je. Protože ve všech těch referencích není pořádně napsáno složení. Jediná zmínka je o dulcamaře. Což je druh lilku. Pokud vím, používá se jako homeopatikum. O neředěném použití Dulcamary jsem nic neslyšela. Cena 720 nikoho nezruinuje, dá se to vyzkoušet. Na stránkách ani není povolení HEM, které musí mít každý ke komerčnímu prodeji. To ale nic neříká o tom, jestli je přípravek účinný nebo ne.

reagovat 13.6.2011 03:17 - Nevěřící Tomáš

Prodej je povolený i v USA, takže si myslím, že když to nepomůže, tak aspoň neuškodí. V Evropě se neprodává, ale to není na škodu. Spousta účinných suplementů jsou v USA povoleny a v Evropě ne. Dobrá je zmínka o absenci atestu HEM. Prodávající si neuvědomuje, že prodej potravních doplňků podléhá zakonným omezením, mnohdy dost nesmyslným. Bez atestu je možný dovoz pouze pro vlastní potřebu, nikoliv za účelem dalšího prodeje.

reagovat 13.6.2011 04:53 - Démon tedy vědoucí

Tak stránky www.birm.cz...

Studie vypadají věrohodně jen pro hloupé hejly, ve skutečnosti jen zdůrazňují to, že to smrdí podvodem. Pro dlouhodobě nemocné je 700 dost velká pálka a díky genialitě našich vládců a papalášů bude hůř.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.6.2011 19:07 - Larry

nevím jak vás, ale mě trochu nalomila ta reportáž CNN, sice přesně nerozumím tomu co tam říkají, ale asi by netočili reportáž o bylinkách co rostou u dálnice. Když už nic, tak to alspoň neuškodí, jestli to v Ekvádoru prodávají běžně v lékarnách.

reagovat 20.6.2011 21:06 - Démon

nevím jak vás, ale mě...

Reportáže se dělají třeba i z toho důvodu, že jde o sociální fenomén. Naopak to, že nevyšla reportáž v angličtině, je důkazem marginality. Něco jako zvířátka na konci zpráv na TV H@vna

reagovat 27.1.2012 10:39 - None

Prodej je povolený i v USA,...

Tak to je tedy opravdu argument, ze v USA je neco povoleno, tak to musi byt nezavadne :D V USA je povolene prodavat geneticky upravene potraviny, od masa po zemedelske produkty. Ach ta USA :D

reagovat 27.1.2012 18:19 - Mann

Tak to je tedy opravdu...

Asi jsi v USA nikdy nebyl, prodej potravin a potravinových doplňků je tam mnohem přísněji kontrolován než tady v Evropě. Hrozí i daleko vyšší sankce než v Evropě. Jo, geneticky modifikované potraviny se tam prodávají, to je fakt, úspěšnější jsou tam proto, že jsou asi o třetinu levnější. Ale jsou vždy označeny velkými písmeny GMO.
A jestli ti to ušlo, tak GMO se prodává i u nás. Označené jsou taky, ale sakra malými písmeny, to jen tak na okraj.

reagovat 27.1.2012 18:53 - alt1

Asi jsi v USA nikdy nebyl,...

Manne, v USA jsem už dlouho nebyl, ale kupoval jsem tam doplňky přes web. A lze toho tam hodně koupit, co u nás místní inkvizice zakázala, například Melatonin, Nattokináze a vitamín D3 v použitelných dávkách.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *