Rošťandy vs Ropuchy

První příspěvky v diskuzi

reagovat 27.5.2008 16:17 - frajer

Měl jsem již spoustu žen, a tak bych se s vámi rád podělil o svoje zkušenosti. Je jedna věc, podle které poznáte kterou ženskou brát a kterou nebrat.

Dělím ženský na dvě kategorie: Rošťandy a Ropuchy. Rošťandy jsou prima, nepodléhají stupidním módním diktátům a tak mají mezi nohama přirozené nebo jen lehce upravené roští. Jsou samy sebou, člověk se s nimi nenudí a to se projevuje i v sexu. Je s nimi vášnivý a nespoutaný.

Ropuchy jsou pravý opak. Slepě kopírují módní trendy, nemají vlastní názor, a tak mají vyholenou kundu, která vypadá jako slizká ropucha. Jsou nudné jak v sexu, tak i v životě.

Tyto informace už mám zažité v podvědomí, takže už to mám naprogramované tak, že se chci milovat jen s ženou s chloupky. Když vidím vyholenou, spadne mi erekce. Tomu mýmu už se podvědomě nechce, proč taky, když ví, že si moc neužije...

reagovat 28.5.2008 12:42 -

A co jako?

reagovat 28.5.2008 12:47 -

A ja delim chlapy na chytre a hloupe! Hadej do ktere kategorie patris ty:-)?

reagovat 28.5.2008 12:50 -

ja taky a vim do ktere :))))

reagovat 28.5.2008 13:01 - Ani jedna

Nejsi žádnej frajer, to by ses takhle nevyjadřoval! Možná to platí pro tebe, ale ne obecně!

A kategorií máš taky dost málo. Kam řadíš zbytek?

Já chodím vyfiknutá, ale nedržím se slepě módy, vybírám, co mi sluší a líbí se mi - v čem vypadám líp a ne hůř, když to obleču. Názorů mám až až, sama sebou jsem taky až dost a mám ji někdy vyholenou, někdy trochu a někdy vůbec. Podle nálady, chuti, vkusu partnera a aby nebyla nuda.:-))

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.9.2017 15:40 - fuj

Ropuchy jsou hnusný a smradlavý. Šukat ropuchu je pěknej kentus.

reagovat 16.9.2017 16:38 - ájakaa

Horší je když si myslíte že jste našli přítele/kyni a najednou se dozvíte jak dává vaše iniciály vaše přez.dívky. Rozesílá fotky vás i vašich dětí ba co upravuje emaily kde vás uráží zesměšní píše vaše pravá jména jména vašich dětí kdo ke komu patří. O to je to horší že má doma nemocného vnuka dysle.ktika a sama kvůli nemoci musela odejít do důchodu.Sama má nicků nespočetně.Ty její oplzlé nadávky a psaní sama se sebou svědčí o její nemoci to už psal o ní i Křesťan.
Jenom se nesvěřujte bábě sm.dm :-))) s mnoha nicky oplzlé nadávce zákeřné falešné pokrytecké jednoduché povrchní ovíněné lživé mstivé podlé nedůvěryhodné bezpáteřní babě co má vnuka dyslektika sm.dm a vysmívá se mu veřejně jak si stěžuje matce jen aby seděla na netu a psala s chlapi.
A babě kop.řiva co má vnučku od svobodné dcery a tak hnusné nadávky vypisuje...upíchnutí z bezdetákem za rohem Stydět se mohou obě a nezapomínat si zaméct před vlastním prahem by nebylo na škodu.
Stee.va berou jeho imaginární proti lidu jeho zase bojové akce.Vo.le blanka ti vzkazuje majíc tvůj ocas mezi tvým obočím; kde si teprve otvíráš cestu k očistě na důchodkyni se radši vy.ser ta má jiné vedení než ty proto je s.m.d.m sama doma sam :-))) vyškeřácká a ráda ty pit.omá debi.lní upr.caná vši!

Křesťan
To je neštěstí! Někdo se pomátne na rozumu, píše nesrozumitelné nesmysly! Tohle vůbec nepatří na stránky:Ježíš, Kristus, Boží Syn! Tyhle slátaniny nepatří totiž na žádné stránky! Jirko, co si o té bábě, co má vnuka dyslektika, myslíš? Já si myslím , že jsou to oba chudáci, hlavně ta paní! Přijde mi, že je nešťastná a pomatená! Nevím sice, kdo to je, kolik je jí let, ale měla by se určitě jít léčit na psychiatrii, jako ten její vnuk! Přijde mi, že má nějakou demenci, schizofrenii, co já vím! Měli ychom se za ně hodně modlit! Jsou to hodně nešťastní lidé! A ten trest, ten necháme na Pánu Bohu! Nevíme, co jí k tomu všemu vede! Zabírá tady místo na diskuzích! Ale je třeba hodně modlit, i za toho jejího vnuka dyslektika! Je více takto nemocných lidí! Nechci zde dělat soudce, neboť nikdo není dokonalý! Ani já ne!
Paní zde píše dost zmateně, s gramatickými chybami, nadává! Je mi jí docela líto! Neměla by sem vůbec psát! Ale je třeba se i za takové lidi hodně modlit! Zřejm měla v životě velkou smůlu! Nevím, co se jí stalo. Je to opravdu hrozný příspěvek! Duševně je opravdu velký chudák!

reagovat 16.9.2017 18:34 - pro mě

jsou ropuchy ty blbky, co pořád chlastají čistou neperlivou vodu a kvákají ty nesmysly o pitném režimu. Pořád jenom chčijou a jsou celkově dost otravný. Jaký mají kundy ani nevím, protože takové já zavrhnu dřív než to zjistím.

reagovat 16.9.2017 18:54 - frajer

Měl jsem již spoustu žen,...

Jsem všech ropuch král.

reagovat 17.9.2017 18:24 - to si piš,

jsou ropuchy ty blbky, co...

že taková má kundu holou a slizkou jako slimák. O tom neměj pochyby.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *