Rošťandy vs Ropuchy

První příspěvky v diskuzi

reagovat 27.5.2008 16:17 - frajer

Měl jsem již spoustu žen, a tak bych se s vámi rád podělil o svoje zkušenosti. Je jedna věc, podle které poznáte kterou ženskou brát a kterou nebrat.

Dělím ženský na dvě kategorie: Rošťandy a Ropuchy. Rošťandy jsou prima, nepodléhají stupidním módním diktátům a tak mají mezi nohama přirozené nebo jen lehce upravené roští. Jsou samy sebou, člověk se s nimi nenudí a to se projevuje i v sexu. Je s nimi vášnivý a nespoutaný.

Ropuchy jsou pravý opak. Slepě kopírují módní trendy, nemají vlastní názor, a tak mají vyholenou kundu, která vypadá jako slizká ropucha. Jsou nudné jak v sexu, tak i v životě.

Tyto informace už mám zažité v podvědomí, takže už to mám naprogramované tak, že se chci milovat jen s ženou s chloupky. Když vidím vyholenou, spadne mi erekce. Tomu mýmu už se podvědomě nechce, proč taky, když ví, že si moc neužije...

reagovat 28.5.2008 12:42 -

A co jako?

reagovat 28.5.2008 12:47 -

A ja delim chlapy na chytre a hloupe! Hadej do ktere kategorie patris ty:-)?

reagovat 28.5.2008 12:50 -

ja taky a vim do ktere :))))

reagovat 28.5.2008 13:01 - Ani jedna

Nejsi žádnej frajer, to by ses takhle nevyjadřoval! Možná to platí pro tebe, ale ne obecně!

A kategorií máš taky dost málo. Kam řadíš zbytek?

Já chodím vyfiknutá, ale nedržím se slepě módy, vybírám, co mi sluší a líbí se mi - v čem vypadám líp a ne hůř, když to obleču. Názorů mám až až, sama sebou jsem taky až dost a mám ji někdy vyholenou, někdy trochu a někdy vůbec. Podle nálady, chuti, vkusu partnera a aby nebyla nuda.:-))

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.4.2017 18:11 - Zalez

Úchyl jsi ty. Jen naprostá...

s těma blbejma bobřicema, prcej si s nima, nikdo ti to nebere, ale nepiš sem žádný kraviny. Drtivá většina chlapů preferuje ostříhané nebo vyholené ženy. Že ty jsi magor, co se ti s upravenou holkou nepostaví, tak to nikoho netankuje, vole !!

reagovat 21.4.2017 18:12 - Normální chlap

je bobryně a smrdí na sto...

ví, že přírodní kundička nesmrdí na sto honů daleko, ale vyholená ropucha ano. Ale ty nejsi normální chlap, ty jsi pošahané individuum.

reagovat 21.4.2017 18:14 - Zalez

s těma blbejma bobřicema,...

s těma blbejma ropuchama, prcej si s nima, nikdo ti to nebere, ale nepiš sem žádný kraviny. Drtivá většina chlapů preferuje přírodní nebo lehce upravené ženy. Že ty jsi magor, co se ti s nevyholenou holkou nepostaví, tak to nikoho netankuje, vole !!

reagovat 21.4.2017 20:14 - Ty jsi teda

s těma blbejma ropuchama,...

ubožáček, který je k politování, když se vzmůžeš jenom na kopírování. To máš blbý, nepostaví se ti bez chlupů a ještě jsi kretén.

reagovat 21.4.2017 20:17 - ty jsi teda ubožáček

ubožáček, který je k...

ubožáček, který je k politování, když se vzmůžeš jenom na takovýhle sračky. To máš blbý, nepostaví se ti s chlupama ještě jsi kretén.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *