ROMOVÉ - žijí tu s námi

Archiv příspěvků

reagovat 1.5.2012 20:47 - Petr

Ty vole ten mi tu jeste schazel.Neserte mi vsichni s nim,jeste toho sem tahat!A vubec porad naky uchylarny s kamionakama,uz sem na ne alergickej.

reagovat 1.5.2012 22:08 - Lucka

No hele o co vam de? Co bych tu nemohla mit chlapa kteryho chci kterej se mi zalibil?!Nevipada jak tuctovej cech a ma neco do sebe.A ty Ludvo co tady pises dedek,si normalni?!! Dyt je mu myslim 40.A jestli mu to Pepa rek tak uz tady otom vi.A co vubec cikani chcete?Ste alergicky na kamionaky jo a valite si doma prdel a kamionaci se drou aby sme tu meli zbozi a riskuji zivoty,vemte si z nich priklad!! Jirino ale nejaky den snad pudes ne? Ja ti je brat nebudu.

reagovat 1.5.2012 22:09 - Lucka

No hele o co vam de? Co bych tu nemohla mit chlapa kteryho chci kterej se mi zalibil?!Nevipada jak tuctovej cech a ma neco do sebe.A ty Ludvo co tady pises dedek,si normalni?!! Dyt je mu myslim 40.A jestli mu to Pepa rek tak uz tady otom vi.A co vubec cikani chcete?Ste alergicky na kamionaky jo a valite si doma prdel a kamionaci se drou aby sme tu meli zbozi a riskuji zivoty,vemte si z nich priklad!! Jirino ale nejaky den snad pudes ne? Ja ti je brat nebudu.

Manuka Doctor

reagovat 1.5.2012 22:15 - Petr

Ja nejsem cikan.Tak sou vlastne kamionaci hrdinove,to mi dostalo tyhle keci,to napise jen blbka.

reagovat 1.5.2012 22:33 - Marcel

Tak ja se pridavam k Petrovy tak Lucino proti nam dedek tak trochu uzje i kdyz neni ale zadnej mladik to taky neni! A uz si ani nepripadam jako chlap kdyz nejsem kamionak tak neznamenam nic,kamionaci sou fakt hrdinove uplny mistri a ja si muzu jit useknout pero uz nejsem nic,sem jen ten blbej cikan ale zdrovna ja si ty sunky nevalim.

reagovat 1.5.2012 23:47 - Martin

Ahoj Jířo tak sem taky píšu,teď mam přestávku a sem na pumpě v západních čechách.Ale koukam že tu nejsme vítaní??

reagovat 1.5.2012 23:58 - Jiřina

Super kluci!! Sem nadržená jen čtu vaše slova.Martine to si ty s tim modrym volvem?Já si napíšu seznam.Ale super kluci jen tak dál.Miluju vás vaše Jiřka lásky moje..PS.ano Petře jsou to hrdinové,kluci který nesedí doma na prdeli ale pořád někde jedou.A Marceli mě už je to jedno co se sebou uděláš.

reagovat 2.5.2012 07:55 - Simon

Jirinko zdravim te z D1

reagovat 2.5.2012 12:08 - .

Co sem lezete kamionaci posrany!

reagovat 2.5.2012 12:43 - Lucka

Co sem lezete kamionaci...

Hele proc ti tak vadi? Jestli tady pudete proti nim tak pak sem ten muj nenapise!! Viktorku jestli to tu ctes nevsimej si toho a napis jak ti rek Pepa,sem ta Lucka jak si me ted videl s Jirinou a jak te znam od doby kdy si mel Petru.Napis prosim.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *

Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR

Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Svět kolem nás > ROMOVÉ - žijí tu s námi

registrace | přihlásit se