ROMOVÉ - žijí tu s námi

Archiv příspěvků

reagovat 31.8.2012 16:39 - Jiřina

Teda zase píšeš za mě ale to si trefil a je to tak že jsem se dívala a nebo odešla a navíc Petra byla hodná a nelezla mi do zelí a vždycky jsme si je nějak rozdělili,prostě ta byla v pohodě a někdy jsem jí hezčího přenechala a někdy ona mě,prostě kompromis.

reagovat 31.8.2012 17:23 - Jiřina

Tak jsem se přihlásila aby bylo jasno a chlapi věděli co píšu já! Od teďka když někdo napíše pod jinym nickem tak poznáte že to já nejsem a žádný Hiv nemam,chodim na testy! .

reagovat 31.8.2012 18:31 - Jiřina

Já to kontroluju spětně a radši mi otom nepiš co si pak kamioňáci pomyslí,stačí že mi nechal muj oblíbenej Pepa:-(

Manuka Doctor

reagovat 31.8.2012 20:05 - Kamionak

Ste blbci jak tady mate prdel ze nekdo z nas boural,se kouknete na osobaky tam kazdy den nekdo umre.A ahoj Petrus si to ty? Ja to tady ctu asi 3 tydny a pride mi to spravny jak se tu potkame.A pamatujes si vubec na me "stribrny mercedes".

reagovat 31.8.2012 20:15 - Ja

kdyz to tady ctu tak bych kamionaka nechtela,mela bych strach ze neco chytnu-jsou to nevernici!!!

reagovat 31.8.2012 20:25 - Libor

Ste blbci jak tady mate prdel...

Radši odjeď zpátky odkuď si přijel.

reagovat 31.8.2012 20:44 - ?

A neni Petra necim nakazena?

reagovat 31.8.2012 21:43 - Marcel

Mazej odsut ty stribrny mercedes,seber si ho a odjet nekam snim do prdele!

reagovat 31.8.2012 22:39 - Kamionak

Proc mi posilate do pryc chlapi? A jak tu nekdo psal tak ja teda zdrovna nejsem zadnej nevernik! A vetsinu casu travim v kamionu.

reagovat 31.8.2012 23:03 - oooh

Jirino ty se udelas ani nemusis mit chlapa,staci ti o kamionakach psat.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *

Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR

Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Svět kolem nás > ROMOVÉ - žijí tu s námi

registrace | přihlásit se