ROMOVÉ - žijí tu s námi

Archiv příspěvků

reagovat 1.9.2012 14:29 - Marcel

Ahoj Petrus dneska sme byli s Dezem a Marianem a i s malim Deniskem a Jarmilkem v Globusu a maly byli hodni tak sme jim dovolily vybrat hracku a co myslis ze si vyrbrali? Nevim jakje to mozny ale oba sahli po kamionu !! Ze by zafungovali geny? ? ?

reagovat 1.9.2012 14:38 - Petra

No tak to mam z nich radost,sikovny kluci! A prekvapilo mi to.A co si vybral Dezo? A pozdravuj brachy a mamku.

reagovat 1.9.2012 14:45 - Tibor

Cau Petro co porad delas ted nejsi s Petrem? Cau Petre tak to vam tam normalne tece potucek hoven od sousedu? :o a co kdyz se zmeni v povodnovou aktivitu a stane se z nej rozbourena reka sracek a strhne vam to i dum???

Aloe Pura

reagovat 1.9.2012 14:51 - Co je tohle za cikány?

Kdo leze sem do této diskuze?Osvětlete na bílém denním světle co jste zač!

reagovat 1.9.2012 14:51 - Co je tohle za cikány?

Kdo leze sem do této diskuze?Osvětlete na bílém denním světle co jste zač!

reagovat 1.9.2012 15:27 - Lukas-zluty man

Cau Petro a pamatujes si na me? A vis jak te kamionak Roman miloval tak si predstav ze uz nezije,na jare boural a schorel v kabine:-((

reagovat 1.9.2012 16:24 - Petra

Cau Petro a pamatujes si na...

Jezis to je strasny!!

reagovat 1.9.2012 18:26 - Viktor

Peto to koukam ja myslel ze si mela jen me a ono je to jinak.

reagovat 1.9.2012 21:55 - Marcel

Jirino proc si je sem tolik jich natahala,tady maj byt cigani a ne tohle a kdo to ma cist ze ma nekdo krasnej kamion!!

reagovat 1.9.2012 22:24 - B.

Marceli to neni normální co to už je nějaká úchylka na kamiony,ta Petra podle mě neni normální a tu druhou prdlou Jiřinu s tim nakazila.Taky se mi víc líbilo když tu píšou cigáni.Lámu si hlavu jak ženskou takhle může zblbnout kamion,co natom vidí?

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *