ROMOVÉ - žijí tu s námi

Archiv příspěvků

reagovat 2.9.2012 19:21 - :-))

Co má tohle povídání (i...

Ze by cikansky kamionaci??:-D

reagovat 2.9.2012 22:37 - Lucka

Jirino a proc nechces vzit sebou me? Ja chci taky chlapy a poradny samce svalnaty!

reagovat 2.9.2012 22:57 - Lucka

Si tu Jirino? Ja mela nedavno chlapa ale ne z kamionu,tohodle sem potkala v baru a mel ho velkyho 20+ a to ti reknu to bylo uzasny,to se na nem jezdilo,parada! A k tomu jeste mel svaly a jak si mi tema silnyma pazema pridrzoval bylo super ale sem byla blba ze sem si nevzala na nej cislo a ted nevim jestli ho jeste najdu! A co ty mas tam taky takhle vybavenyho chlapa?

Kokosový olej

reagovat 2.9.2012 23:03 - Kamioňák pro Lucku

Mě se chce z tebe holka blejt,ty o nás píšeš jako o kusech hadrů nebo jako když někdo střídá ponožky a ptá se jestli má mezi nima podkolenky.Tfuj Lucino.

reagovat 2.9.2012 23:41 - Jiřina

Pepo tak se tam podívej do toho super.cz zas tam dali nějakou k.u.n.d.u. s roztahlíma hnátama a vycpanejma kozama tak se můžete u toho všichni vyhonit! Ale nám chlapi nikdo neukáže aby jsme si mohli u něčeho taky ulevit.Tak si je musíme lovit na živo a to si pište že jsem tohle tloukla Petře do hlavy tyhle názory tak poděkujte těm co takovýhle webi provozujou a cpou všude jen ty prašivý ženský.Jako fakt nejsem lesba abych čuměla na nějakou čupku.Jo to si piš Lucino že mam mezi nima taky s velkýma 20+,.-je to to nejhezčí co může být.

reagovat 3.9.2012 00:40 - Pepa

No Jirino mas pravdu to je sami:sexy modelka a pak kecy ze dalsi ukazuje prsa v pruhlednych satech a cpou to tam kazdy den dokola takovyhle veci a vsechno se to toci fakt kolem zenskejch a nejakej ten hezkej chlapek nikde vid.To jo je to bohuzel fakt a je to vudci vam nespravedlivy ale ptam se proc to mame odnaset my obicejni chlapi za takovyhle smejdy co to tam cpou? Proc mame zato pykat tim ze pak si na silnicich stavite chlapa za chlapem,je to k placi tohle vsechno!! A ja sam to nijak nezmenim;''( achjo.

reagovat 3.9.2012 01:00 - Milada

Ano je to nechutný všude na nás koukaji obnažený ženský.Na webech,z bilbordů,z různých reklam,z novin jako je třeba Blesk z úvodních stránek časopisů a je toho všude moc a opravdu nespravedlivé.Strašný nepoměr o proti nahým mužum,ty aby člověk hledal pouze na gay stránkách.No každopádně na mě to mělo opačný efekt o proti Jiřině a já za chlapama neběham ale naopak ty obnažené ženy mi vzali chuť na sex a přestala jsem s partnerem úplně spát.

reagovat 3.9.2012 01:19 - Petr

Milado,jeste ty,ty kravo naka frigidni.Prectete si do prdele nazev diskuze a jdete do prdele!!!!!!!!!!!!Ja bleju pokazdy co tu diskuzi otevru.A pak at zensky rikaj ze chlap mysli ptakem,samy myslite jen picama na curaky!Fuj,ze se nestydite!

reagovat 3.9.2012 01:22 - Petr

Ja se snad vyfotim s ptakem venku a nekam to sem dam aby ste si furt neztezovaly.Leze mi to tu uz krkem!!!!!!!!

reagovat 3.9.2012 01:24 - Petr

A aby ste vedely,ja na sex prestavam mit chut z vas!Tak kdyby neco muze za to Petra podekovat vam.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *