ROMOVÉ - žijí tu s námi

Archiv příspěvků

reagovat 11.10.2018 22:44 -

si spíš myslím, že bude zas těhotná, letos rodila,loni stihla dvě těhotenství

reagovat 11.10.2018 22:45 - tak

Jirka je nejnormálnější,...

si tady Miluna s Alešem aspoň popovídají. Nejsme v Milunině kůži, nemůžeme nikdo vědět čím a jak trpí. Taková sexuální odchylka, která s ní cloumá ... buďme rádi, že to nepoznáme.

reagovat 11.10.2018 22:47 - Miluna

Je to jak sem psala a závidim v dobrym smyslu Aleškovi a přeju mu to a sama opravdu cítim usychání,vadnutí.A včera byl s Jirkou sex a fyzicky dobrý ale psychicky mi to nepomohlo.Já nevim jak to ještě víc popsat ale prostě moje myšlenky jsou takový že si říkam že to už bude takhle dokuď nepojdem jako takhle stejný dokola život jen člověk bude postupně víc v prdeli??? Jako jen tohle pomyslim a je mi zle a nemá to nic společnýho s Jirkou to já sem jinak ráda že ho mam ale kde jsou ty pocity který sem zažívala ještě před lety-myslim ty krásný,teď tohle už je tak prázdný.Všechno je takový obyčejný,až i nudný.I když makam a chodim na procházky a snažim se i s dětma tak nic mi nepřináší euforii,krerou já potřebuju cítit a která mi tak chybí.Potřebuju cítit prudký pocity štěstí,náboj nějakej,silný vzrušeníba to nemam,nejde to.Nevim jestli vůbec někdo chápe co vlastně píšu:-(

Kokosový olej

reagovat 11.10.2018 23:02 - ale

si tady Miluna s Alešem...

žádnou odchylku jako nemoc nemá.A i kdyby měla, tak pedofil taky nemůže šukat děti jen protože má odchylku. Má maniodepresi a nebere léky, které má brát a práci jí doporučili, v té byla párkrát po letech nicnedělání. kdyby musela, bylo by vše jinak. je to vina těch rodičů co ji kryjí

reagovat 11.10.2018 23:03 - Miluna

Prostě je mi líto že necítim tu euforii.Všechno je "normální" obyčejný.Jasně lepší zase obyčejný než zlý špatný jako když mi něco bylo nebo starosti.Tak lepší obyčejný ale tamto prostě chybí.Naposledy sem to krásno cítila když právě jsme byli trojka s Fanouškem a nebo když sem měla ze dřív někoho kdo pro mě znamenal to co ona pro Aleška.Třeba muj kdysi dávnej Ervínek nebo nějáký zážizky s chlapama.Proč mi tenhle pocit to nedá když to mam se samotnym Jirkou?

reagovat 11.10.2018 23:11 - jistěže

Je to jak sem psala a...

to víme. jenže nejsme zvířátka ale lidi

reagovat 11.10.2018 23:12 - Miluna

Nebo kdybych to mohla cítit z něčeho jinýho? To uvadání a důchoďák je dost nudnej ubohej pocit.Jako snažim se toho nevšímat jak mi psala Lalla.

reagovat 11.10.2018 23:15 - sany1

Je to jak sem psala a...

To tak bohuzel ma mozna vicemene vetsina populace.
Taky,kdyz jsem byla mlada ,porad jsem byla v ocekavani, ze jednou prijdou ty krasne casy, o kterych jsem jako mala nebo dospivajici holka asi snila, i kdyz jsem je ani neumela definovat. No a roky prichazely,s nimi take starosti a obcas nejaky ten pocit stesti.To je holt vsedni zivot. Musis si uvedomit,ze jsou lide, kteri jsou na tom daleko hur,jsou treba od narozeni nepohyblivi, odkazani na pomoc druheho a presto jsou vdecni i za to malo. Co by mozna dali za to,byt na tom jako ty. Vis, ty porad a opet premyslis jen o sobe. Nemyslis na to,ze radosti a smyslem zivota (nekdy i strasti, jasne),jsou napriklad deti, ale to jsi prosvihla a uz to nedozenes. Ale jsi jeste mlada,relativne hodne mlada,tak bys mela hledat nejaky smysl nebo si nechat pomoct, aby to tu bylo snesitelnejsi. Ne, ze bych te nechapala,naopak, ale je potreba s tim bojovat. Pokud nejsme sobci.

reagovat 11.10.2018 23:40 - Miluna

To tak bohuzel ma mozna...

Je to tak a bojuju s tim proto nic nedělam a snažim se tak jak Jirka chce a čekam jestli se mi dostaví někdy zas ten pocit aspoň teda z něčeho jinýho a taky si říkam že jiný lidi asi cítí podobný věci.Když mam v práci chvíli čas a pozoruju třeba ty co přišli na večeři osaměle tak přemýšlim co maji asi v hlavě za myšlenky.Jo a děti tak sem dojela domu,mam tu děti obě jen Jirka tu dneska neni ale to nevadí ale přijdu a Zdena se na mě znuděně podívala a Ríša ke mě šel a já ho chtěla obejmout protože má roztomilý kudrnatý vlasy ale dal mojí ruku pryč a zavřeli se a měli ze mě srandu že mi utekli.Nevim jestli je to jejich puberťáctvim nebo nejsem pro ně nic.

reagovat 11.10.2018 23:46 - sany1

Je to tak a bojuju s tim...

Tak jasne, ze jsou to pubertaci, kteri se za takoveto projevy stydi a odmitaji to.To muj syn taky dela.Jeden den by me laskou sezral, druhy den mi klidne rekne at uz radeji umru. Zvlaste, kdyz po nem neco chci. A to je mezi nami hodne silne pouto. To musi brat s rezervou, byt jim nablizku a oporou, ale nedusit je pokud mozno. ;)

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *