ROMOVÉ - žijí tu s námi

Archiv příspěvků

reagovat 11.9.2018 18:56 - Jirka

Tak pojď někam zajít...

Ja nikam nejdu,proste se mi nechce.Tak jo tak neco uvar a dones nam to v kastrulku jen mezi dvere.

reagovat 11.9.2018 19:28 - dobrý Jirko

Ja nikam nejdu,proste se mi...

když je Fanda k Milče tak soucitnej, ať navaří a přinese. Takhle jí pomůže nejvíc, aby nebyla strhaná :)

reagovat 11.9.2018 20:17 - tak

Jestli nechceš, aby byla Milča strhaná, uvař a dones jim to a jako návdavkem můžeš přidat pár 1000. Jirky ti líto není, když je miluješ? Nebo spíš miluješ jen sám sebe?

Kokosový olej

reagovat 11.9.2018 22:25 - Jirka

Ze jo to by pomohlo kdyby to pro Milcu udelal;-) ale nejak neodepsal.

reagovat 12.9.2018 18:58 - Miluna

Fando už to neřeš,já nechci abyste se hádali!! Já teď nevim co dřív ale jinak sem nasraná pořád na ten čas mě strašně vytáčí jak se teď řeší že zruší to střídání času ale ty blázny snad i napadá nechat celý rok letní!!! To snad neni možný,to by bylo ještě horší!! V zimě by byla tma ráno skoro do 9h,takže i děti by chodili ještě za plný tmy do skoly,to neni možný jak přemýšlí!!

reagovat 12.9.2018 19:34 - Miluno

Nejanči, ještě se nic neschválilo a možná že to dají na zimní čas. To je to nejmenší, co bys měla teď řešit. Klídek.

reagovat 12.9.2018 21:24 - Miluna

Nejanči, ještě se nic...

No mě z toho chytla nějaká panika víš.Víte jak je mi tenhle mrzácky posunutej čas silně proti srsti,každý den si to uvědomuju a tohle by mi dostalo mít to už pořád.Myslíš že je šance že se vzpamatujou a neschválí letní? Já mam nějak špatný tušení.

reagovat 12.9.2018 23:20 - Lalla

No mě z toho chytla nějaká...

to je úplně jedno.To je to poslední, co lidi trápí, Milu. Já celý život cestuji a pohybuji se tak v různých časových pásmech a jedna hodina sem nebo tam opravdu není problém. Ale každý to má jinak

reagovat 13.9.2018 11:50 - ...

Tak co diskutující koukali jste se včera někdo na Výměnu manželek? To teda byl díl,cikánka s nějakou tipuju na půl nebo na čtvrt cikánkou,aspoň to o ní tak psali že je šmrnclá.Ani ty děti k ní nechtěli když se vrátila zpátky.Když vidim takový díl tak je mi líto,že nevidim na živo Milunu nebo Alici,hodně by mi zajímalo jak mluví jak by působyly ony.

reagovat 13.9.2018 15:07 - Miluna

Jo já to viděla tu výměnu.A teď tej holce nadávaji jako vzteklý na její profil.Hlavně to nesnáší ženský co sami nemůžou mít děti tak ty pak nesnesou vidět že někdo žije tak jak tam ukazujou.A o Alici nevim,Jirka se tam chystá nějakej den protože se Alice neozývá a je vyplá.Alešku zase na tebe myslim jak jsme psali o tom počasí,tak dneska jedna psala že škoda že to zítra zkazí déšt ale prý štěstí že jen na jeden den,chápeš to dá se to pochopit po tom suchu že tohle někdo napíše??? Dneska mam volno a sem ráda protože sem měla akorát migrenu a jak je tobě? Jo Lallo kdybych takhle cestovala tak bych to v těch zemích brala jinak ale tady u nás to prostě cítim že to neni ono a všechny ty měsíce mi ta hodina chybí a ráno je to dost znát.Těšim se na normální čas a ta představa že by ho nechali na posled tak mi to přivádí k šílenství a radši na to nechci myslet.Kvůli sobcum pořád to jejich uměle natažený světlo aby prý mohli sportovat a takový kraviny píšou.A co ty Mio jak to jde s přítelem,nějak nejsi vidět.Si v pořádku?

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *