ROMOVÉ - žijí tu s námi

Archiv příspěvků

reagovat 9.8.2018 22:31 - sany1

Že jo, Sany?

Jinak já...

No, asi se budeme muset naucit s vodou rozumne zachazet.Mne hlavne vadi, ze voda je v rukou soukrome firmy.

Dobrou noc, Lallo

reagovat 10.8.2018 14:09 - a co

vyromové, taky máte strach, že bude málo vody? :-)

reagovat 10.8.2018 14:11 - SM

Tady jsou samí nebojsové.

Kokosový olej

reagovat 10.8.2018 17:59 - Pils

vyromové, taky máte strach,...

Romové mají jiné starosti! :-)
Sany, to jsem se zasmála, já si na ten rok 1994 pamatuju detailně taky hlavně proto, že jsem se tehdy zamilovala.
Lallo, tys psala, že na ten mail chodíš málo, nechodíš tam ale vůbec! :-)
A co se týká budoucnosti, tak já mám kvůli našim potomkům starost skoro o všechno, jsem zelená skrz naskrz a tak mě trápí nejen nedostatek vody, ale třeba plasty.
A nejvíc lhostejnost lidí.
Všechno je teď podřízeno honbě za výdělkem a rozum jde stranou.
No ale máme před víkendem, tak nebudu hořekovat.

reagovat 10.8.2018 19:48 - Miluna

Tak my už jsme doma v Písku.Konečně!! Mě už to tam u Jirky rodičů tak nebavilo.A máme krásně schlazeno tady,celý den 16-18°C a pěkně pršelo.Jak tady píšete o tom vysychání tak myslim že jížní Čechy jsme na tom nejlíp.Teď mi připadaji k zblití všechny ty země který maji ty pařáky pořád jaký tu byly.A ani to moře už nechci vidět.Hezčí mi přijde jezero.

reagovat 10.8.2018 20:23 - fakt

Tak my už jsme doma v...

Miluno, v takový Itálii nebo Řecku měli někde i chladněji, než bylo tady.

reagovat 10.8.2018 21:23 - Miluna

Miluno, v takový Itálii...

Já slyšela že celá Evropa v tom hnusu jela tři týdny tak nevim.Ale nechtěla bych nikde na jihu bydlet a už vůbec ne v zemích jako je Egypt.Stačí to když se to posere tady to počasí a stojí to za to.Nevim koho to baví se pořád pařit???

reagovat 11.8.2018 00:50 - Tony

Tak my už jsme doma v...

Zajeďte na koupaliště do Dubé a tam si etnikum vychutnáte.

reagovat 11.8.2018 07:05 - Miluna

Zajeďte na koupaliště do...

Se tam porvali co? Na mě vylít článek krvavej bazén v Dubí a další krev po útoku žraloka.Asi všichni víte co myslim.

reagovat 11.8.2018 07:11 - Miluna

Já si jdu za studenou frontou než jí zabije teplá svi*ně s názvem Kevin,co se sem zase na nás tahne.Nenávidim už to a k tomu ten hnusnej hmyz a vosy debilní,ještě že už se blíží září.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *